dnes je 21.03.2019 a svátek má Radek

Nude paletky očních stínů, které se dají nosit každý den

Přidat na Seznam.cz
Každá úprava našeho vzhledu před prací, před schůzkou, kávou s kamarádkou nebo prostě před vyražením si ven, už je jasná - vlasy, outfit a make-up. Zkuste do této denní rutiny zahrnout i nude paletky očních stínů.

My ženy, které se rády upravujeme, máme svou rutinní záležitost zmáklou. Vždy jsou však nějaké rezervy, ve kterých se můžeme zlepšit. Nyní se zaměříme na oči, konkrétněji na oční stíny, tzv. NUDE paletky. Pro dokonalý vzhled jsou důležité i malé detaily, které za každou cenu nemusí být výrazné. V mnoha případech právě naopak. Ne každá žena holduje očním stínům, protože si pod tímto pojmem představí cosi velice barevného, nehodícího se do všedního života. A ano, čeho je příliš, toho moc škodí. Každopádně pro denní make-up i paletky očních stínů můžou bezvadně posloužit a dolatit vaše denní líčení k dokonalosti.

NUDE Paletky - Co jsou zač? 

Neutrální barvy, které tyto paletky obsahují, působí velice osobitě. Jak ve výčtu barev, tak i jeho efekt neoplývá nudou, jak může pro některé lehce vycházet z názvu.

Naked Urban Decay

Naprosto revolučně tento druh luxusních, blogerkami oblíbených a jeden z nejvíce používaných očních stínů uvedla na trh americká firma Urban Decay, kterou zastřešuje všemi známý L'Oréal. Proto, pokud toužíte po celodenním spolehlivém make-upu, neváhejte a zkuste vy samy. Naked palette se nabízí v různých provedeních, které jsou vždy označené číslovkou. Podle tónu pleti nebo typu líčení si i vy vyberete tu svou pravou.

The NUDE

I u jiných, finančně dostupnějších značek, najdete tyto božské stíny. Za zkoušku stojí například od Catrice The Nude Blossom, jsou sice mastnější, ale nepráší, což je u nanášení velice důležité. Další kosmetická značka The Maybelline nabízí The Nudes, které na paletce stínů mají sice větší kontrast než při nanášení, ale nabízejí poměrně širokou škálu barev včetně hodící se bílé. Vyzkoušejte samy, které vám vyhovují nejvíce. Není kosmetická taštička kosmetickou taštičkou, pokud v ní ještě nemáte i vy své NUDE palette.

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA OČNÍ STÍNY NUDE MAKE-UP KOSMETIKA A PARFÉMY

Související články

Kadeřník Honza Kořínek bojuje v Paříži o mezinárodní kadeřnickou soutěž

Už v pondělí 25. března 2019 se dozvíme výsledky soutěže, které se účastní i šikovný český kadeřník Honza Kořínek. Podpořte ho svým hlasem veřejnosti.

Celý článek

Nejdramatičtější vlasové proměny hvězd od 90. let až po teď

Slavné ženy někdy změní své vlasy tak, že se z nich zrodí nová hvězda k nepoznání. Které účesy už skoro 30 let ovlivňují vkus zbytku světa? Pokud přemýšlíte o změně účesu, tak jste tu správně. 

Celý článek

Trend matné rtěnky

Krása, lehkost, preciznost. To vše nabízejí zmatňující rtěnky - velký hit kosmetického světa. Vyzkoušeli jsme je pro vás a zamilovali se do nich. Čím jsou tak úžasné?

Celý článek

Kosmetický trend: Prodloužení řas

Pokud jste někdy přemýšlela o krásnějších a delších řasách, nejste jediná na světě. Máme to tak všechny, od světoznámých zpěvaček po vaši sousedku. Vyzkoušela jste někdy prodloužení řas? My ano! Co byste měla před aplikací vědět?

Celý článek

Victoria Beckham plánuje tento rok vlastní kosmetickou značku

Známá návrhářka a ex zpěvačka chce pro ženy vytvořit skvělé kosmetické produkty za rozumnou cenu. Luxus podle ní nemusí stát celé jmění. 

Celý článek

Newyorský týden módy: 5 největších trendů v kráse

Překvapivé, zajímavé a částečně nositelné byly trendy v líčení i účesech na přehlídkách ve velkém jablku. Několik návrhářů se dokonce shodlo v podobných nápadech!

Celý článek

Bizarní i půvabné trendy v kráse z Londýnského týdne módy

Zvláštní trendy ve vlasech i líčení se jako vždy objevovaly na Londýnském týdnu módy. Mastné vlasy, drdol jako ufo, zlatá víčka i rty a předlouhé oční linky jsou jen okrajový výčet.

Celý článek

Když o sebe pečovat, tak jedině s bio kosmetikou

Milujeme přírodu, milujeme samy sebe a je pro nás nedílnou součástí tyhle dvě věci propojovat. Proto i krásu spojujeme s přírodou a bio kosmetikou.

Celý článek