dnes je 29.05.2020 a svátek má Maxmilián

Nude paletky očních stínů, které se dají nosit každý den

Přidat na Seznam.cz
Každá úprava našeho vzhledu před prací, před schůzkou, kávou s kamarádkou nebo prostě před vyražením si ven, už je jasná - vlasy, outfit a make-up. Zkuste do této denní rutiny zahrnout i nude paletky očních stínů.

My ženy, které se rády upravujeme, máme svou rutinní záležitost zmáklou. Vždy jsou však nějaké rezervy, ve kterých se můžeme zlepšit. Nyní se zaměříme na oči, konkrétněji na oční stíny, tzv. NUDE paletky. Pro dokonalý vzhled jsou důležité i malé detaily, které za každou cenu nemusí být výrazné. V mnoha případech právě naopak. Ne každá žena holduje očním stínům, protože si pod tímto pojmem představí cosi velice barevného, nehodícího se do všedního života. A ano, čeho je příliš, toho moc škodí. Každopádně pro denní make-up i paletky očních stínů můžou bezvadně posloužit a dolatit vaše denní líčení k dokonalosti.

NUDE Paletky - Co jsou zač? 

Neutrální barvy, které tyto paletky obsahují, působí velice osobitě. Jak ve výčtu barev, tak i jeho efekt neoplývá nudou, jak může pro některé lehce vycházet z názvu.

Naked Urban Decay

Naprosto revolučně tento druh luxusních, blogerkami oblíbených a jeden z nejvíce používaných očních stínů uvedla na trh americká firma Urban Decay, kterou zastřešuje všemi známý L'Oréal. Proto, pokud toužíte po celodenním spolehlivém make-upu, neváhejte a zkuste vy samy. Naked palette se nabízí v různých provedeních, které jsou vždy označené číslovkou. Podle tónu pleti nebo typu líčení si i vy vyberete tu svou pravou.

The NUDE

I u jiných, finančně dostupnějších značek, najdete tyto božské stíny. Za zkoušku stojí například od Catrice The Nude Blossom, jsou sice mastnější, ale nepráší, což je u nanášení velice důležité. Další kosmetická značka The Maybelline nabízí The Nudes, které na paletce stínů mají sice větší kontrast než při nanášení, ale nabízejí poměrně širokou škálu barev včetně hodící se bílé. Vyzkoušejte samy, které vám vyhovují nejvíce. Není kosmetická taštička kosmetickou taštičkou, pokud v ní ještě nemáte i vy své NUDE palette.

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA OČNÍ STÍNY NUDE MAKE-UP KOSMETIKA A PARFÉMY

Související články

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Profesionální péči o vlasy z pohodlí domova zvládnete sama

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy a je to rozhodně pravda. Proto byste měla i do jejich úpravy investovat svůj čas a vhodný výběr vlasových pomocníků. Představíme vám tři, se kterými si vlasy vyžehlíte, natočíte i vysušíte jako profesionální kadeřník!

Celý článek

Nemůžete se zbavit akné? Možná děláte základní chybu

Doufali jsme, že se s pubertou vypaří jako pára nad hrncem, ale ejhle… náhle je nám přes 20, 30, 40 a pupínky se nás za žádnou cenu nechtějí pustit. Co s tím?

Celý článek

Nejhezčí kosmetické produkty pro váš toaletní stolek

Pokud trávíme, podobně jako v těchto chvílích, více času doma, je přirozené, že chceme do domu vnést více radosti. A tak jistě spousta z nás začala s novou malbou, přestavěním nábytku, přesazením květin a vůbec s větší péčí o naše domovy. Jak ještě více zútulnit váš domov?

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Jak na domácí pedikúru

Se stále zavřenými salóny jsme museli spoustu péče o své tělo vzít do vlastních rukou, a to doslova. Jednou z těchto činností je i pedikúra. Máme pro vás několik tipů, jak rychle docílit krásných chodidel i z pohodlí domova.

Celý článek

Jak vybrat kvalitní dezinfekci vhodnou pro děti i pro citlivou kůži?

Antibakteriální či dezinfekční gely jsou běžnou součástí aktuálních dní. Jak ale rozeznat, jaká dezinfekce je kvalitním výrobkem splňujícím přísné požadavky a které výrobky viry při mytí rukou nezničí? Stejně tak nás zajímalo, které dezinfekce jsou vhodné pro citlivou kůži dětí i dospělých trpících kožními problémy.

Celý článek

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek