dnes je 23.05.2019 a svátek má Vladimír

Nude paletky očních stínů, které se dají nosit každý den

Přidat na Seznam.cz
Každá úprava našeho vzhledu před prací, před schůzkou, kávou s kamarádkou nebo prostě před vyražením si ven, už je jasná - vlasy, outfit a make-up. Zkuste do této denní rutiny zahrnout i nude paletky očních stínů.

My ženy, které se rády upravujeme, máme svou rutinní záležitost zmáklou. Vždy jsou však nějaké rezervy, ve kterých se můžeme zlepšit. Nyní se zaměříme na oči, konkrétněji na oční stíny, tzv. NUDE paletky. Pro dokonalý vzhled jsou důležité i malé detaily, které za každou cenu nemusí být výrazné. V mnoha případech právě naopak. Ne každá žena holduje očním stínům, protože si pod tímto pojmem představí cosi velice barevného, nehodícího se do všedního života. A ano, čeho je příliš, toho moc škodí. Každopádně pro denní make-up i paletky očních stínů můžou bezvadně posloužit a dolatit vaše denní líčení k dokonalosti.

NUDE Paletky - Co jsou zač? 

Neutrální barvy, které tyto paletky obsahují, působí velice osobitě. Jak ve výčtu barev, tak i jeho efekt neoplývá nudou, jak může pro některé lehce vycházet z názvu.

Naked Urban Decay

Naprosto revolučně tento druh luxusních, blogerkami oblíbených a jeden z nejvíce používaných očních stínů uvedla na trh americká firma Urban Decay, kterou zastřešuje všemi známý L'Oréal. Proto, pokud toužíte po celodenním spolehlivém make-upu, neváhejte a zkuste vy samy. Naked palette se nabízí v různých provedeních, které jsou vždy označené číslovkou. Podle tónu pleti nebo typu líčení si i vy vyberete tu svou pravou.

The NUDE

I u jiných, finančně dostupnějších značek, najdete tyto božské stíny. Za zkoušku stojí například od Catrice The Nude Blossom, jsou sice mastnější, ale nepráší, což je u nanášení velice důležité. Další kosmetická značka The Maybelline nabízí The Nudes, které na paletce stínů mají sice větší kontrast než při nanášení, ale nabízejí poměrně širokou škálu barev včetně hodící se bílé. Vyzkoušejte samy, které vám vyhovují nejvíce. Není kosmetická taštička kosmetickou taštičkou, pokud v ní ještě nemáte i vy své NUDE palette.

pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA OČNÍ STÍNY NUDE MAKE-UP KOSMETIKA A PARFÉMY

Související články

Justin Bieber spolupracuje na novém přírodním deodorantu

Zpěvák Justin Bieber se spojil se společností Schmidt's Naturals a společnými silami vytvořili deodorant s novou vůní.

Celý článek

Samoopalovací přípravky pro krásné opálení

Počasí nám stále nepřeje, ale nebudeme zoufat, protože ono se to brzo zlomí, a abychom byly dokonale připravené na sezónu sukní a letních šatiček, pomůžeme si prozatím těmi nejlepšími samoopalovacími přípravky. 

Celý článek

Top 5 parfémů na letní dny

Vyzvedněte si v obchodech jednu z těchto pěti vůní. Citrusové, květinové, lehké a fresh! To jsou přívlastky, které u parfémů na nadcházející sezónu hledejte. Možná je některá z těch, které doporučujeme, i tou vaší.

Celý článek

Další celebrity oznamují vlastní kosmetické značky a následují miliardářku Kylie Jenner

Hailey Bieber, Rihanna a Ariana Grande přicházejí s vlastní kosmetickou řadou. Celebrity si začínají tvořit osobní značky se svými jmény. Podle vzoru miliardářky Kylie Jenner ustupují od parfémů a vrhají se do světa krásy. 

Celý článek

Ikonické svatební účesy napříč historií

Slavné krásky se na svůj velký den učesaly každá jinak. Všem slušely rozmanité svatební účesy a významně se tak i zapsaly do módní historie a to od Brigitte Bardot až po Claudii Schiffer. 

 

Celý článek

Top 5 trendů ve svatebních šatech přímo z módních přehlídek

Nejvýznamnější den v životě ženy znamená obléci si nezapomenutelné šaty. Po celý život nevěsty vzpomínají na svou kouzelnou róbu. S jakými novými trendy přicházejí světoví návrháři? 

Celý článek

Lednice na make-up: jak správně skladovat kosmetiku?

Jistě každý z nás má v lednici kromě ovoce a zeleniny také svůj oblíbený oční krém, sérum či jade roller na masáž obličeje. Ale napadlo vás mít malou lednici jen na vaše krémy a všechny zkrášlovací pomůcky?

Celý článek

Kdo je neobyčejný kadeřník Honza Kořínek?

Honza Kořínek patří mezi českou kadeřnickou špičku. Jeho kadeřnictví je jedním z nejvyhledávanějších nejenom v Praze, ale v celé České republice. Důležitá je pro něj především profesionalista, lidskost, empatie a píle.

Celý článek