dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Přidat na Seznam.cz
Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.
Zalando kampaň

Hvězdná kampaň

Supermodelka a zastánkyně pozitivního přístupu k vlastnímu tělu Paloma Elsesser se v kampani představí spolu se svou sestrou, herečkou a modelkou Amou, a dalšími mezinárodními osobnostmi, jakými jsou DJ Wolfram, model Dylan Hasselbaink a hudebník Noah Levi. 


Zdroj: se svolením Zalando 

Síla okamžiku

Zalando, přední evropská platforma pro módu a životní styl, zahájila svou nejnovější kampaň se sloganem ‚Objevte sílu okamžiku‘. Kampaň představuje jedny z nestylovějších looků dostupných tento podzim na Zalandu a zároveň oslavuje „osobní módní okamžiky“, které nám dělají radost. Kampaň je plná nových trendů, které se mísí s klasickými kousky a střihy. Každý si v ní najde svůj osobitý styl nebo něco, co k němu nově přidá.


Zdroj: se svolením Zalando

Vyjádřete se a prožijte

Kampaň je neomezenou nabídkou módních outfitů, které jsou tuto sezónu k dispozici na Zalandu, je inspirující, ale dává svým zákazníkům možnost se svobodně rozhodnout a vyjádřit své pocity pomocí módy. Prožít všední či nevšední okamžik pomocí oblečení, které máte zrovna na sobě, je vlastně zakořeněné v každém z nás, a to tradicí nebo pocitem. Každá událost v našem životě je chtě nechtě spojená i s tím, co máme na sobě, například 1. školní den, maturita, 1. pracovní den, atd. Nejde však jen o mimořádné události, ale i o okamžiky jako posezení u rodinného oběda nebo procházka v parku. Užijete si své okamžiky pomocí módy a život dostane nový rozměr.


Zdroj: se svolením Zalando

Přidat na Seznam.cz
ZALANDO KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2022 MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA

Související články

Tipy, jak na nákup levného, a přitom kvalitního oblečení 

Nákup nového oblečení udělá radost mnohým ženám, pokud byl však zakoupený kousek k dostání za akční ceny, radost je o to vyšší. Jaké jsou tipy a triky, které byste měli dodržovat, chcete-li si pořídit stylové, kvalitní, avšak cenově co nejpříznivější oblečení pro každou příležitost?

Celý článek
Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek

Kolekci ZARA X NARCISO RODRIGUEZ v aerodynamických pózách nafotila ruská modelka Natalia Vodianova

Natalia Vodianova přezdívaná Supernova je ruskou modelkou, filantropkou a příležitostnou herečkou. Nyní se stala tváří aktuální kampaně amerického návrháře Narciso Rodrigueze ve spolupráci se značkou Zara.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek