dnes je 21.01.2018 a svátek má Běla

Oblečení v plastových taškách zadarmo skončilo

Konec igelitových tašek zdarma v obchodech! Obchodní řetězce začaly myslet i na přírodu a igelitové tašky jsou nyní kvůli velkému plýtvání zpoplatněné.

Supermarkety měly sice většinou tašky zpoplatněné, ale většina obchodů s oblečením ne. Podle studie Evropské komise je v ČR spotřeba plastových tašek kolem 300 kusů na osobu za rok, což je šílené číslo, které se přece musí změnit. Od nového roku už tašku zadarmo nikdo nedostane. S papírovými taškami začaly obchody s módou, jako jsou například CCC a Mohito, snad se k nim brzy připojí i další.

Na řadu přichází tašky látkové, které tolik neničí přírodu a často jsou eco.  Můžete je používat opakovaně a neničíte tolik přírodu, což je velice důležité. Také si můžete koupit látkovou tašku a podpořit tím například nějakou nadaci a udělat dobrý skutek nejen přírodě!

Za zmínku rozhodně stojí designové látkové tašky, které vám nijak nepokazí outfit a jsou opravdu hezké. Designové látkové tašky prodává mnoho obchodů s oblečením, jako je například H&M nebo Zoot. Látkovou tašku seženete i s nějakým vtipným a trefným potiskem nebo nápisem. Pokud se vám takové tašky líbí, můžete si designovou látkovou tašku dokonce vyrobit i sama přesně podle svých představ!

pinterest.com

IGELITOVÉ TAŠKY OBCHODY PAPÍROVÉ TAŠKY LÁTKOVÉ TAŠKY PŘÍRODA NOVINKY TIP

Související články

Kylie Jenner navrhla sváteční rtěnky

Speciální kolekce rtěnek Kylie Jenner ve stříbrných obalech nám posílá jednoznačný vzkaz - Merry Kissmas!

Celý článek

Kosmetická značka Too Faced otevřela první kamenný obchod

Akorát na vánoční nákupy dostali Londýňané první obchod značky plné roztomilosti - Too Faced.

Celý článek

Nová rozjasňující řada L'oréal True Match Lumi

L'oréal uvádí na trh novou sérii produktů, které mají všechny stejný cíl - rozjasnění pleti. 

Celý článek

Čistěte si zuby klackem - má to smysl!

Kupujete čím dál tím promyšlenější kartáčky se spoustou štětin a barev a pak zjistíte, že ti největší frajeři si už nějakou tu chvíli čistí zuby klacíkem. No vážně. My víme proč!

Celý článek

Aktuálně: Kendall Jenner nejlépe placenou modelkou, J.Crew zavírá obchody a tenisky Chanel

Poslední listopadový díl novinek z módního světa přináší pohled na nové tenisky Chanel a Pharell Williams, poví vám, kdo je nejlépe placenou modelkou světa i to, že značka J.Crew zavírá další obchody. 

Celý článek

Jak proběhla přehlídka Victoria's Secret v Číně a co se mění?

Čínská přehlídka Victoria's Secret pro rok 2017 je za námi a teď je čas na rekapitulaci. Jak proběhla? A co všechno se mění?

Celý článek

VYZKOUŠENO: Jedinečné, neobvyklé a inovativní kosmetické produkty Lush

Sprchový gel nemusí být vždy tekutý a pasta na zuby se nemusí mačkat z tuby. Lush na to jde jinak. Postupně představuje nové a nové produkty běžné potřeby v novém kabátku.

Celý článek

Modelka Emily Ratajkowski zapózovala ve vlastní kolekci plavek

Roky a roky ukazovala své snové tělo v plavkách všech možných značek. Na léto 2018 už může obléci modely pod vlastním jménem. Emily Ratajkowski navrhla vlastní řadu plavek.

Celý článek