dnes je 23.07.2019 a svátek má Libor

Obočí v roce 2019: Přirozenost na prvním místě

Přidat na Seznam.cz
Návrat k huňatému, přirozenému a objemnému obočí je patrný z líčení na všech přehlídkách. Jak docílit právě tohoto vzhledu?

Nic nevytrhávat

Prvním krokem k úspěšnému růstu chloupků v obočí je okamžitě přestat vytrhávat cokoliv kolem jeho linie. Časté vytrhávání a barvení může dlouhodobě narušovat vlasové folikuly a ty se pak už nemusí po delší době vzpamatovat. Trend tenkého obočí patří do 90 let minulého století. Naprosto každý má možnost mít krásné zdravé obočí, pokud vydrží zatěžkávací období prvních 6 až 8 týdnů. Důležité je nechat chloupky mírumilovně růst. Nevšímat si jich a odolat touze vytrhávat.

Pečovat o obočí od mládí

Modelky jsou samozřejmě od přírody krásné, a tudíž i jejich plnější obočí je díky mladému věku opravdu husté. I tak je jejich malým tajemstvím nemít obočí příliš vymalované, uhlazené a přehnaně upravené. Nenosí se už umělý FAKE vzhled. Malý rozcuch nebo jednoduché učesání zachová jeho vrozenou strukturu. Na trhu je nepřeberné množství produktů na obočí od gelů, přes stíny, tužky až dokonce po nalepovací obočí. Většina super krásek módního světa používá jen průhledný gel s kartáčkem nebo lehce barvený pro větší definici. 

Možnost zahuštění moderní metodou

Nic se nemá přehánět, a to platí i u obličejové partie: obočí. Důležitým krokem je chovat se k němu trpělivě. Podle odborníků může trvat po dlouhodobém trhání chloupků i celý rok, než se vrátí k původnímu stavu. Pokud si i přesto přejete hustější tvar, tak je tu pro vás možnost mini tetovaných linií v podobě micro blading. Vydrží i dva roky a zahustí řidčí místa na obočí. Ale funguje jen jako vyplnění částí, a ne vykouzlení celého obočí. Micro blading pouze doladí tvar a zahustí. 

Zdroj; vogue.com, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KRÁSA A ZDRAVÍ OBOČÍ PŘIROZENOST PŘIROZENÉ OBOČÍ MODELKY PŘEHLÍDKY TREND NECHAT NARŮST MICRO BLADING

Související články

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte oleje Pravájá s nejcennějšími složkami

Připravili jsme si pro vás další soutěž. Tentokrát o tři vzácné a blahodárné oleje, které jsou zcela přírodního složení, testované na skutečných ženách a přináší naší pleti víc než jen léčivé účinky...

Celý článek

Dokonalá pedikúra do sandálků na pláž, na party či na festival!

Máte těsně před odjezdem na dovolenou a váháte, zda si zajít na pedikúru, nebo si tuto péči dopřát alespoň v rychlosti doma? Laky na nehty SpaRitual vyřeší vaše dilema. Neobsahují navíc žádné toxické složky!

 

Celý článek

Eco-Friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte konopnou kosmetiku české značky Cannor

Milujete přírodní kosmetiku stejně jako my? Pak jste na správné adrese! Značka CANNOR přináší snoubení čisté přírody s léčivými účinky v blahodárných výrobcích. Vyhrajte jeden ze tří balíčků právě teď.

Celý článek

Revoluční novinka v kráse? 3D make-up tiskárna Mink bouří vody v kosmetickém průmyslu!

Představte si tiskárnu, na které si můžete vytisknout vlastní make-up. Nebo jakoukoliv z téměř 17 milionů barev. Přesně taková je Mink 3D tiskárna. Šikovná technologie, která se vám vejde do kabelky a můžete tak tisknout oblíbené obrázky kdekoliv a zkoušet si barvy, které chcete aplikovat jako make-up.

Celý článek

Podnikatel Karel Janeček představuje novou českou kosmetickou značku CANNEFF

Kosmetické výrobky značky CANNEFF v základu obsahují Cannabidiol, tedy jednu z látek, které se vyskytují v konopí a mají obrovský léčebný potenciál!

Celý článek
Líčení

Zeptaly jsme se: Jaké líčení se mužům na ženách (ne)líbí?

Výrazné oči, svůdné rty, dokonalá pleť nebo přirozený vzhled? Co se líbí mužům na ženském líčení nejvíce a co je naopak odpuzuje?

Celý článek

Nově otevřený Myskino Butik v Praze snoubí svět luxusní přírodní kosmetiky a parfémů

První butik v České republice značky Myskino je zaměřený na francouzské niche parfémy a luxusní přírodní kosmetiku. Sídlí v centru Prahy na Vinohradské třídě.

Celý článek