dnes je 19.05.2019 a svátek má Ivo

Obočí v roce 2019: Přirozenost na prvním místě

Přidat na Seznam.cz
Návrat k huňatému, přirozenému a objemnému obočí je patrný z líčení na všech přehlídkách. Jak docílit právě tohoto vzhledu?

Nic nevytrhávat

Prvním krokem k úspěšnému růstu chloupků v obočí je okamžitě přestat vytrhávat cokoliv kolem jeho linie. Časté vytrhávání a barvení může dlouhodobě narušovat vlasové folikuly a ty se pak už nemusí po delší době vzpamatovat. Trend tenkého obočí patří do 90 let minulého století. Naprosto každý má možnost mít krásné zdravé obočí, pokud vydrží zatěžkávací období prvních 6 až 8 týdnů. Důležité je nechat chloupky mírumilovně růst. Nevšímat si jich a odolat touze vytrhávat.

Pečovat o obočí od mládí

Modelky jsou samozřejmě od přírody krásné, a tudíž i jejich plnější obočí je díky mladému věku opravdu husté. I tak je jejich malým tajemstvím nemít obočí příliš vymalované, uhlazené a přehnaně upravené. Nenosí se už umělý FAKE vzhled. Malý rozcuch nebo jednoduché učesání zachová jeho vrozenou strukturu. Na trhu je nepřeberné množství produktů na obočí od gelů, přes stíny, tužky až dokonce po nalepovací obočí. Většina super krásek módního světa používá jen průhledný gel s kartáčkem nebo lehce barvený pro větší definici. 

Možnost zahuštění moderní metodou

Nic se nemá přehánět, a to platí i u obličejové partie: obočí. Důležitým krokem je chovat se k němu trpělivě. Podle odborníků může trvat po dlouhodobém trhání chloupků i celý rok, než se vrátí k původnímu stavu. Pokud si i přesto přejete hustější tvar, tak je tu pro vás možnost mini tetovaných linií v podobě micro blading. Vydrží i dva roky a zahustí řidčí místa na obočí. Ale funguje jen jako vyplnění částí, a ne vykouzlení celého obočí. Micro blading pouze doladí tvar a zahustí. 

Zdroj; vogue.com, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KRÁSA A ZDRAVÍ OBOČÍ PŘIROZENOST PŘIROZENÉ OBOČÍ MODELKY PŘEHLÍDKY TREND NECHAT NARŮST MICRO BLADING

Související články

Další celebrity oznamují vlastní kosmetické značky a následují miliardářku Kylie Jenner

Hailey Bieber, Rihanna a Ariana Grande přicházejí s vlastní kosmetickou řadou. Celebrity si začínají tvořit osobní značky se svými jmény. Podle vzoru miliardářky Kylie Jenner ustupují od parfémů a vrhají se do světa krásy. 

Celý článek

Stylové make-up taštičky nejen na cestování

Chcete oživit svojí make-up rutinu? Pořiďte si některou z top trendy kosmetických taštiček. Nádherné kousky, které vás osloví...

Celý článek

Ikonické svatební účesy napříč historií

Slavné krásky se na svůj velký den učesaly každá jinak. Všem slušely rozmanité svatební účesy a významně se tak i zapsaly do módní historie a to od Brigitte Bardot až po Claudii Schiffer. 

 

Celý článek

Top 5 trendů ve svatebních šatech přímo z módních přehlídek

Nejvýznamnější den v životě ženy znamená obléci si nezapomenutelné šaty. Po celý život nevěsty vzpomínají na svou kouzelnou róbu. S jakými novými trendy přicházejí světoví návrháři? 

Celý článek

Kdy je vhodný věk začít s modelingem?

Modeling je splněný sen pro mnoho mladých dívek. Po dlouhou dobu však vyvstává otázka, kdy s ním začít, aby to nebylo příliš brzy. Jaký je názor Ameriky a Evropy?

Celý článek

Lednice na make-up: jak správně skladovat kosmetiku?

Jistě každý z nás má v lednici kromě ovoce a zeleniny také svůj oblíbený oční krém, sérum či jade roller na masáž obličeje. Ale napadlo vás mít malou lednici jen na vaše krémy a všechny zkrášlovací pomůcky?

Celý článek

Návrat batiky nabral nový směr. Jak ji nosit?

Batika si prošla dlouhou cestu od dob hippies. Dnešní zastaralá technika barvení látky dostala novou podobu. Kontrolované barevné motivy jsou políbením duhy, ale důsledně promyšlené.

Celý článek

Kdo je neobyčejný kadeřník Honza Kořínek?

Honza Kořínek patří mezi českou kadeřnickou špičku. Jeho kadeřnictví je jedním z nejvyhledávanějších nejenom v Praze, ale v celé České republice. Důležitá je pro něj především profesionalista, lidskost, empatie a píle.

Celý článek