dnes je 11.12.2019 a svátek má Dana

Obočí v roce 2019: Přirozenost na prvním místě

Přidat na Seznam.cz
Návrat k huňatému, přirozenému a objemnému obočí je patrný z líčení na všech přehlídkách. Jak docílit právě tohoto vzhledu?

Nic nevytrhávat

Prvním krokem k úspěšnému růstu chloupků v obočí je okamžitě přestat vytrhávat cokoliv kolem jeho linie. Časté vytrhávání a barvení může dlouhodobě narušovat vlasové folikuly a ty se pak už nemusí po delší době vzpamatovat. Trend tenkého obočí patří do 90 let minulého století. Naprosto každý má možnost mít krásné zdravé obočí, pokud vydrží zatěžkávací období prvních 6 až 8 týdnů. Důležité je nechat chloupky mírumilovně růst. Nevšímat si jich a odolat touze vytrhávat.

Pečovat o obočí od mládí

Modelky jsou samozřejmě od přírody krásné, a tudíž i jejich plnější obočí je díky mladému věku opravdu husté. I tak je jejich malým tajemstvím nemít obočí příliš vymalované, uhlazené a přehnaně upravené. Nenosí se už umělý FAKE vzhled. Malý rozcuch nebo jednoduché učesání zachová jeho vrozenou strukturu. Na trhu je nepřeberné množství produktů na obočí od gelů, přes stíny, tužky až dokonce po nalepovací obočí. Většina super krásek módního světa používá jen průhledný gel s kartáčkem nebo lehce barvený pro větší definici. 

Možnost zahuštění moderní metodou

Nic se nemá přehánět, a to platí i u obličejové partie: obočí. Důležitým krokem je chovat se k němu trpělivě. Podle odborníků může trvat po dlouhodobém trhání chloupků i celý rok, než se vrátí k původnímu stavu. Pokud si i přesto přejete hustější tvar, tak je tu pro vás možnost mini tetovaných linií v podobě micro blading. Vydrží i dva roky a zahustí řidčí místa na obočí. Ale funguje jen jako vyplnění částí, a ne vykouzlení celého obočí. Micro blading pouze doladí tvar a zahustí. 

Zdroj; vogue.com, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KRÁSA A ZDRAVÍ OBOČÍ PŘIROZENOST PŘIROZENÉ OBOČÍ MODELKY PŘEHLÍDKY TREND NECHAT NARŮST MICRO BLADING

Související články

Jak udržet v kondici svou imunitu i přes přibývající věk?

Nic není věčné, ani imunita si nedokáže udržet svou obranyschopnost na plné obrátky po celý život. Existují však jednoduché metody, jak jí s tím můžeme pomoct.

 

Celý článek

Našli jsme ráj, kde je péče o sebe nanejvýš důležitá. Jmenuje se Boutique Sisley

Péče o své tělo, stejně jako o svou duši, by měly být jedním z hlavních bodů na vašem pravidelném programu. Ne vždy se poštěstí dopřát si tento luxus sama sobě, a tak je na místě, oddat se do rukou odborníků.

Celý článek

Čočky jsou out, noste brýle jako stylový doplněk

Dříve byly brýle brány jako nehezká nutnost, dnes jsou spíše krásným doplňkem. Ženám zvýrazní oči, orámují obličej a člověk hned vypadá mnohdy chytřejší. I v zimě můžete nosit brýle, jak sluneční, tak klasické.

Celý článek

Čtyři legendární parfémy, které jsou nezapomenutelné

Kvalitní parfémy miluje asi každá žena. Během života jich vyzkoušíme značné množství, ale jen některé vůně nám sedí jako ulité. Které patří mezi ty legendární, naprosto nezapomenutelné a silné vůně?

Celý článek

Pár jednoduchých triků, díky kterým budete za pár minut krásná

Kruhy pod očima, nevyspání nebo proflámovaná noc? Omdléváte při pohledu do zrcadla? Tak či tak máme jednoduché řešení. Za pár minut budete vypadat skvěle a nikdo nic nepozná.

Celý článek

Co je dobré vědět o přírodní kosmetice

Doby, kdy jsme ignorovali etikety na kosmetických produktech jsou naštěstí pryč. Co je dobré vědět a proč někteří tvrdí, že jde pouze o marketingový tah?

Celý článek

Victoria‘s Secret ruší svou každoroční přehlídku, znamená to konec andělské show!

Je to potvrzeno. Letos budeme ochuzeni o přehlídku sexy andílků z Victoria‘s Secret. Co se stalo a proč se každoroční přehlídka ruší? Po 24 letech je oficiálně konec.

Celý článek

Navoňte se jako správná Francouzka aneb jak vonět celý den

Každá žena chce krásně vonět, ale výběrem toho vhodného parfému to nekončí. Důležité je především to, jak parfém správně aplikovat, aby vám co nejdéle vydržel. Pojďte se s námi podívat na tipy redakce.

Celý článek