dnes je 21.03.2019 a svátek má Radek

Obočí v roce 2019: Přirozenost na prvním místě

Přidat na Seznam.cz
Návrat k huňatému, přirozenému a objemnému obočí je patrný z líčení na všech přehlídkách. Jak docílit právě tohoto vzhledu?

Nic nevytrhávat

Prvním krokem k úspěšnému růstu chloupků v obočí je okamžitě přestat vytrhávat cokoliv kolem jeho linie. Časté vytrhávání a barvení může dlouhodobě narušovat vlasové folikuly a ty se pak už nemusí po delší době vzpamatovat. Trend tenkého obočí patří do 90 let minulého století. Naprosto každý má možnost mít krásné zdravé obočí, pokud vydrží zatěžkávací období prvních 6 až 8 týdnů. Důležité je nechat chloupky mírumilovně růst. Nevšímat si jich a odolat touze vytrhávat.

Pečovat o obočí od mládí

Modelky jsou samozřejmě od přírody krásné, a tudíž i jejich plnější obočí je díky mladému věku opravdu husté. I tak je jejich malým tajemstvím nemít obočí příliš vymalované, uhlazené a přehnaně upravené. Nenosí se už umělý FAKE vzhled. Malý rozcuch nebo jednoduché učesání zachová jeho vrozenou strukturu. Na trhu je nepřeberné množství produktů na obočí od gelů, přes stíny, tužky až dokonce po nalepovací obočí. Většina super krásek módního světa používá jen průhledný gel s kartáčkem nebo lehce barvený pro větší definici. 

Možnost zahuštění moderní metodou

Nic se nemá přehánět, a to platí i u obličejové partie: obočí. Důležitým krokem je chovat se k němu trpělivě. Podle odborníků může trvat po dlouhodobém trhání chloupků i celý rok, než se vrátí k původnímu stavu. Pokud si i přesto přejete hustější tvar, tak je tu pro vás možnost mini tetovaných linií v podobě micro blading. Vydrží i dva roky a zahustí řidčí místa na obočí. Ale funguje jen jako vyplnění částí, a ne vykouzlení celého obočí. Micro blading pouze doladí tvar a zahustí. 

Zdroj; vogue.com, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA KRÁSA A ZDRAVÍ OBOČÍ PŘIROZENOST PŘIROZENÉ OBOČÍ MODELKY PŘEHLÍDKY TREND NECHAT NARŮST MICRO BLADING

Související články

Kadeřník Honza Kořínek bojuje v Paříži o mezinárodní kadeřnickou soutěž

Už v pondělí 25. března 2019 se dozvíme výsledky soutěže, které se účastní i šikovný český kadeřník Honza Kořínek. Podpořte ho svým hlasem veřejnosti.

Celý článek

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek

Nejdramatičtější vlasové proměny hvězd od 90. let až po teď

Slavné ženy někdy změní své vlasy tak, že se z nich zrodí nová hvězda k nepoznání. Které účesy už skoro 30 let ovlivňují vkus zbytku světa? Pokud přemýšlíte o změně účesu, tak jste tu správně. 

Celý článek

Trend matné rtěnky

Krása, lehkost, preciznost. To vše nabízejí zmatňující rtěnky - velký hit kosmetického světa. Vyzkoušeli jsme je pro vás a zamilovali se do nich. Čím jsou tak úžasné?

Celý článek

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek

Kam na wellness chvilky v České republice?

Milujete bublinkovou koupel, masáže nebo relax? Pak jste těmi pravými kandidáty na pozici wellnessáka. Kam si pro krásné chvilky přes víkend nebo ve volných dnech v týdnu zajet? 

Celý článek

Kosmetický trend: Prodloužení řas

Pokud jste někdy přemýšlela o krásnějších a delších řasách, nejste jediná na světě. Máme to tak všechny, od světoznámých zpěvaček po vaši sousedku. Vyzkoušela jste někdy prodloužení řas? My ano! Co byste měla před aplikací vědět?

Celý článek

Victoria Beckham plánuje tento rok vlastní kosmetickou značku

Známá návrhářka a ex zpěvačka chce pro ženy vytvořit skvělé kosmetické produkty za rozumnou cenu. Luxus podle ní nemusí stát celé jmění. 

Celý článek