dnes je 21.01.2018 a svátek má Běla

Očistná Hot Joga

Blahodárné účinky jógy zná zřejmě každý z nás. Je úžasná jak pro tělo, tak pro mysl. Co takhle vyzkoušet hot jógu, která na nás má účinky ještě příznivější?

Mnoho z nás již vyzkoušelo jógu, někdo si ji pochvaluje více, někdo méně a někdo jí úplně propadl. Spoustu lidí ji odmítá s tím, že se nejedná o adekvátní náhradu cvičení a posilování. S tímto si dovolíme nesouhlasit. Každý kdo prohlásil, že si člověk na józe nezamaká, zřejmě nikdy nevyzkoušel Hot Jógu. A o co se vlastně jedná? V čem se liší od té klasické?

Hot jóga se liší zejména v tom, že se cvičí v místnosti, kde je vyšší vlhkost a kde se teplota pohybuje mezi 38°- 42°C. Nejenže se v tomto prostředí pořádně zapotíte, vyšší teplota také uvolní svaly, tím pádem jsou polohy mnohem intenzivnější a hlubší než při klasické józe (hot jóga se proto doporučuje spíše pokročilejším). A jaké jsou její další účinky?

1. Zvyšuje kapacitu plic a posiluje srdeční činnost

2. Pročišťuje lymfatický systém, zvyšuje detoxikaci vnitřních orgánů

3. Posiluje imunitní systém

4. Účinně kontroluje snižování váhy a přirozeně úpravuje metabolismus

Kam na Hot Jógu zajít? Dům Jógy nabízí rozmanité lekce - pro začátečníky, klidná a protahovací, dynamická a posilovací, zaměřená na zdraví zad. Výhodou je i to, že je najdete v Praze hned na třech místech - na Andělu, na Vinohradech a na Chodově. Pokud to máte trochu z ruky, vyzkoušejte Yoga Centrum v Holešovicích, kde nabízejí stejně dobré lekce.

Doufáme, že z Hot Jógy budete stejně nadšení jako my, a zařadíte ji do svého pravidelného rozvrhu. Hlavně nezapomeňte dodržovat pitný režim!

 

pinterest.com

ZDRAVÍ A KRÁSA HOT JÓGA JÓGA RELAX ZDRAVÍ

Související články

Kosmetická značka Bobbi Brown odhaluje jarní kampaň 2018

Kosmetická značka Bobbi Brown, kterou u nás seženete výhradně v parfumeriích začátkem roku 2018, odhaluje svou kampaň pro jaro a léto 2018.

Celý článek

Čistěte si zuby klackem - má to smysl!

Kupujete čím dál tím promyšlenější kartáčky se spoustou štětin a barev a pak zjistíte, že ti největší frajeři si už nějakou tu chvíli čistí zuby klacíkem. No vážně. My víme proč!

Celý článek

Dejte své pleti to, co potřebuje

Správná preventivní péče je základem pro zdravou pleť, která se vám odmění. Třeba přirozeným leskem. 

Celý článek

Připravovaná kosmetika Claudie Schiffer má promo fotky

O chystané řadě kosmetiky Claudie Schiffer jsme vás již informovali. Do světa byly vyslány promo snímky. A stojí za to.

Celý článek

Pocení jako módní fenomén

Proč se vlastně potíme a proč se potit nechceme? Jak tomu pomáhá Bikram jóga?

Celý článek

Kde sehnat barevné a přirozeně vypadající kontaktní čočky?

Nosíte kontaktní čočky? Rádi byste změnili barvu očí, ale zatím jste nenalezli vhodnou firmu, která vyrábí čočky v širokém spektru barev a ještě k tomu přirozeně vypadající?

Celý článek

Poradíme vám, jak narychlo vylepšit postavu do plavek

Jasně, že je pozdě na hodinové workouty, běhání a dietní stravu. Jednu věc však před odjezdem na dovolenou udělat můžete!

Celý článek

Miranda Kerr zapózovala v jogínských pozicích pro francouzskou Elle

Jak píše francouzská Elle hned na titulce, sport a styl nikdy nebyly tak vyvážené, jako když Miranda Kerr zaujme pozice jógy.

Celý článek