dnes je 29.11.2020 a svátek má Zina

Odvážné fotky budoucí maminky: Nicki Minaj je v očekávání

Přidat na Seznam.cz
Zpěvačka, rapperka, textařka a držitelka několika významných hudebních cen Nicki Minaj je těhotná. Své těhotenství oznámila světu odvážnými uměleckými fotografiemi s těhotenským bříškem.

Zdroj: Instagram @nickiminaj

Na odvážný styl mluvy, chování i oblékáni Nicki Minaj jsme si již zvykli. Patří to k její osobnosti a image. Sociální média se však tento týden vzpamatovávala z odvážných fotografií, které Nicki Minaj sdílela na svém instagramovém účtu. Známá zpěvačka v nich totiž oficiálně oznámila, že se brzy stane maminkou. Bříška si však bulvární novináři všimli už dříve. Otcem dítěte je zpěvaččin manžel Kenneth Petty.

Zdroj: Instagram @nickiminaj

Autorem úžasných barevně uměleckých fotografií je známý fotograf celebrit Alex Loucas. Nicki Minaj na nich oblékla křišťálové bikini s komponenty od Swarovského. Autorem bikin je pak návrhářka Lacey Dalimonte. Konečně pak nesměly chybět také vysoké podpatky s leskem, a dokonce i světýlky, kterým zpěvačka holduje. Celkový dojem z outfitu je neskutečně sexy a podtrhuje zpěvaččinu osobnost. Od Nicki jsme nic jiného ani neočekávali. Nicki Minaj tak jde ve šlépějích svých kolegyň jako Katty Perry nebo Beyoncé, které jsou též známé na sociálních sítích svými odvážnými fotografiemi z dob svých těhotenství.

Zdroj: Instagram @nickiminaj

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI NICKI MINAJ SWAROVSKI TĚHOTENSTVÍ

Související články

Markéta Folberová: Mým cílem bylo vytvořit kabelku, kterou budu sama ráda nosit každý den

Z malé myšlenky vznikla značka, která s úspěchem dobývá český módní trh. FOLBEUR kabelky jsou kvalitní, krásné a praktické. A přesto, že začátky nebyly snadné, ušla jejich autorka Markéta Folberová již velký kus cesty. S obdivem smekáme a přinášíme rozhovor nejenom o tom, jak vznikla první "FOLBEURKA".

Celý článek

V šatníku budoucí viceprezidentky Spojených států Kamaly Harrisové

V USA je již dávno dobojováno. Prezidentské volby mají svého vítěze a tento výsledek podle expertů nic již nezmění. Americká média vyhlásila vítězem prezidentských voleb Joa Bidena, viceprezidentkou pak byla zvolena Kamala Harrisová. Seznamte se s námi s šatníkem první ženy viceprezidentky Spojených států amerických.

Celý článek

Nejžhavější knižní novinky

K podzimním a zimním dlouhým večerům patří kromě svařáku a krbu hlavně knihy. V naší redakci jsme daly hlavy dohromady a vybraly jsme pro vás to nejlepší, co bylo během letošního podzimu vydáno. Pojďte se s námi nechat inspirovat buď tipem na vánoční dárek nebo udělejte radost sobě a obstarejte si zábavu na klidné a pohodové večery.

Celý článek

Historie časopisu Elle

Jeden z nejoblíbenějších módních magazínů, jehož původ začínal ve Francii. Název Elle znamená z francouzštiny „ona“. Dnes už časopis vychází v několik jazycích a je známý po celém světě.

Celý článek

Každý během života mění své názory, ale i módní trendy, proč tomu tak je?

Móda i názory se během života mění. Člověk se vyvíjí, a tak i jeho vkus a priority s ním. Móda se střídá v našem životě možná více než si uvědomujeme. Začíná to v dětství a končí stářím.

Celý článek

Marketing módních značek jako nejlepší přítel klasického umění

Moderní reklama se stále častěji prolíná s uměleckým světem. Zvláště marketéři, pracující pro velké francouzské či italské módní domy, se s oblibou nechávají inspirovat díly francouzských či italských renesančních umělců. Ponořte se s námi do příběhů nejúspěšnějších marketingových kampaní módních domů. Uhádnete, jakým uměleckým dílem jsou inspirované?

Celý článek

Jsme rádi, že jsme Češi, říkají tvůrci Bohémy manželé Neubergerovi

Bohéma - trička s originálními motivy, které se navracejí k českým osobnostem a skvostům. I tak by se dal charakterizovat unikátní koncept, který mají na svědomí manželé Eliška a Oldřich Neubergerovi, kteří navrhují trička s velkými Čechy i českými uměleckými díly. Jak vznikla jejich značka Bohéma a co pro ně znamená být Čechy, jsme se zeptali v exkluzivním rozhovoru.

Celý článek

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek