dnes je 10.08.2020 a svátek má Vavřinec

Odvážné fotky budoucí maminky: Nicki Minaj je v očekávání

Přidat na Seznam.cz
Zpěvačka, rapperka, textařka a držitelka několika významných hudebních cen Nicki Minaj je těhotná. Své těhotenství oznámila světu odvážnými uměleckými fotografiemi s těhotenským bříškem.

Zdroj: Instagram @nickiminaj

Na odvážný styl mluvy, chování i oblékáni Nicki Minaj jsme si již zvykli. Patří to k její osobnosti a image. Sociální média se však tento týden vzpamatovávala z odvážných fotografií, které Nicki Minaj sdílela na svém instagramovém účtu. Známá zpěvačka v nich totiž oficiálně oznámila, že se brzy stane maminkou. Bříška si však bulvární novináři všimli už dříve. Otcem dítěte je zpěvaččin manžel Kenneth Petty.

Zdroj: Instagram @nickiminaj

Autorem úžasných barevně uměleckých fotografií je známý fotograf celebrit Alex Loucas. Nicki Minaj na nich oblékla křišťálové bikini s komponenty od Swarovského. Autorem bikin je pak návrhářka Lacey Dalimonte. Konečně pak nesměly chybět také vysoké podpatky s leskem, a dokonce i světýlky, kterým zpěvačka holduje. Celkový dojem z outfitu je neskutečně sexy a podtrhuje zpěvaččinu osobnost. Od Nicki jsme nic jiného ani neočekávali. Nicki Minaj tak jde ve šlépějích svých kolegyň jako Katty Perry nebo Beyoncé, které jsou též známé na sociálních sítích svými odvážnými fotografiemi z dob svých těhotenství.

Zdroj: Instagram @nickiminaj

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI NICKI MINAJ SWAROVSKI TĚHOTENSTVÍ

Související články

Rozhovor s českou farmářkou vám dovolí nahlédnout do tajů permakultury a hospodaření bez postřiků

Vyměnit život v Praze za malou vesničku, vlastní farmu a komplexnější přístup k hospodaření i cestu k určité soběstačnosti, může znít, jako náročná volba. Když však máte jasno, od vašich snů vás neodradí ani nepříjemný úředník. Jak vzniká malé hospodářství, a jaké to je obrátit svůj život naruby, nám v rozhovoru prozradila Jana Šuterová, majitelka farmy Henrieta.

Celý článek

Prohřešky královské rodiny - 10 případů, kdy členové britské královské rodiny porušili královský protokol

Často vídáme britskou královskou rodinu jako mantru správnosti. Ale i oni někdy poruší tzv. královský protokol. A to se pak dějí věci! Naše redakce pro vás připravila 10 případů, kdy královská rodina porušila královský protokol britské monarchie od Meghan přes lady D, po samotnou královnu.

Celý článek

Módní značky podporují LGBT komunitu i Pride 2020

Pride 2020, červnový happening na podporu LGBT komunity, je po celém světě rušen jako většina akcí kvůli pandemii, koronaviru. Módní průmysl se však rozhodl, že tuto akci podpoří. Přinášíme vám přehled módních domů, které svými akcemi podporují Pride 2020.

Celý článek

Nový projekt ukazuje ženy po porodu takové, jaké jsou. S plnými tvary, jizvami i přirozenými nedokonalostmi

Ženské tělo ve většině případů nevypadá tak, jak nám prezentují časopisy a televize. Proto to, co jedni považují za vadu na kráse, jiní vnímají jako přirozenost, kterou nese jejich životní příběh Představíme vám projekt, který je upřímný a skutečně krásný.

Celý článek

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Global fashion agenda vydala prohlášení, v němž píše, jak by měl být módní průmysl udržitelnější

Spolek s názvem Global Fashion Agenda se zabývá udržitelností v oblasti módního průmyslu. Každý rok vydává program, který by měl přispět ke zlepšení nejen pracovních podmínek v tomto odvětví ale také více zařadit udržitelnost do módního světa.

Celý článek

Symbolika v módě: politická prohlášení ve světě módy

Black lives matter! Love sees no colour! Girl power! People are People! Toto je jen pár politicky motivovaných prohlášení, které se v minulosti objevily na módních modelech velkých značek. Patří politická prohlášení do módy? A jak přistupovat k módnímu průmyslu jako prostředku symboliky?

Celý článek

Koronavirus stál značku Nike 790 milionů dolarů

Akcie Nike klesly za dobu karantény o 4 %. Po celém světě však vzrostl online prodej a oblíbená sportovní značka tak počítá s rychlým vyrovnáním celkové ztráty.

Celý článek