dnes je 19.09.2020 a svátek má Zita

Odvážné fotky budoucí maminky: Nicki Minaj je v očekávání

Přidat na Seznam.cz
Zpěvačka, rapperka, textařka a držitelka několika významných hudebních cen Nicki Minaj je těhotná. Své těhotenství oznámila světu odvážnými uměleckými fotografiemi s těhotenským bříškem.

Zdroj: Instagram @nickiminaj

Na odvážný styl mluvy, chování i oblékáni Nicki Minaj jsme si již zvykli. Patří to k její osobnosti a image. Sociální média se však tento týden vzpamatovávala z odvážných fotografií, které Nicki Minaj sdílela na svém instagramovém účtu. Známá zpěvačka v nich totiž oficiálně oznámila, že se brzy stane maminkou. Bříška si však bulvární novináři všimli už dříve. Otcem dítěte je zpěvaččin manžel Kenneth Petty.

Zdroj: Instagram @nickiminaj

Autorem úžasných barevně uměleckých fotografií je známý fotograf celebrit Alex Loucas. Nicki Minaj na nich oblékla křišťálové bikini s komponenty od Swarovského. Autorem bikin je pak návrhářka Lacey Dalimonte. Konečně pak nesměly chybět také vysoké podpatky s leskem, a dokonce i světýlky, kterým zpěvačka holduje. Celkový dojem z outfitu je neskutečně sexy a podtrhuje zpěvaččinu osobnost. Od Nicki jsme nic jiného ani neočekávali. Nicki Minaj tak jde ve šlépějích svých kolegyň jako Katty Perry nebo Beyoncé, které jsou též známé na sociálních sítích svými odvážnými fotografiemi z dob svých těhotenství.

Zdroj: Instagram @nickiminaj

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI NICKI MINAJ SWAROVSKI TĚHOTENSTVÍ

Související články

Cardi B je tváří zimní kampaně Balenciaga

Minulý týden otřásla Twitterem úžasná novinka, kterou na svém účtu zveřejnila známá raperka Cardi B. Bude spolupracovat se značkou Balenciaga. A první grafické vlaštovky upozorňují, že se máme na co těšit.

Celý článek

Tour de France: Legenda o žlutém trikotu

I letošní ročník slavného cyklistického závodu Tour de France se pomalu chýlí ke konečné etapě, kdy závodníci projedou hlavním městem Francie - Paříží. Francouzské cyklistické žně nejsou pouze o sportu, ale také překvapivě o módě. Podívali jsme se proto na historii legendárních trikotů.

Celý článek

Značka Estée Lauder po obvinění z rasismu stahuje určité produkty z prodeje

Značka Estée Lauder stahuje z prodeje a znovu reviduje veškeré své produkty. Děje se tak v souvislosti s obviněním, že některé produkty jsou rasistické. Kritika míří především na zesvětlovací kosmetické produkty.

Celý článek

Zahradní architektka Dana Makrlíková: Zahradu zahradou dělá láska majitelů k ní

Začínala jako redaktorka a moderátorka zpráv na ČT1, na Nově i v hlavních zprávách TV Prima. I když již nemoderuje, dodnes pomáhá s pořadem Polopatě. To hlavní, co ji baví a živí, jsou však zahrady a jejich design. Jaké to je být zahradním architektem a co vše to obnáší?

Celý článek

Jděte k volbám! Vyzývají americké módní značky

Silná prohlášení provázejí americké volby od nepaměti. Polarizující se společností se však ke slovu dostávají i módní značky, designéři i retaileři. Mají totiž pro voliče jeden důležitý vzkaz: „Jděte volit!"

Celý článek

Kožedělník Jan Planička: Jakékoliv činnosti musíte věnovat deset tisíc hodin, abyste v ní byli skutečně dobří

Umíte si představit, že zabalíte práci v kanceláři a začnete se věnovat klasickému řemeslu? A co víc, že budete muset k práci používat vlastní ruce? Honza Planička do toho šel a nyní je z něj kožedělník se slibnou kariérou, prací, která ho baví a spokojenou duší.  

Celý článek

Brad Pitt v podzimní kampani značky Brioni jako neodolatelný elegán

V úterý byla představena nová kampaň značky Brioni, v jejíž popředí stojí herec a producent Brad Pitt. Lehké strniště, polodlouhé vlasy a svůdný pohled berou ženy po celém světě.

Celý článek

Diskuze a přednášky nejenom o udržitelnosti představí během Mercedes-Benz Prague Fashion Week SmetanaQ Talks

Dlouhodobý koncept v podobě mikro konference v rámci oficiálního programu na MBPFW proběhne ve dnech od 9. do 10. září. Těšit se můžeme na diskuzi o udržitelnosti, identitě i hranic v módě.

Celý článek