dnes je 11.07.2020 a svátek má Olga

Olivia Palermo a její nová dámská kolekce

Přidat na Seznam.cz
Elegance, styl a smysl pro detail - to je Olivia Palermo. Pokud byste se chtěla oblékat právě jako ona, pak máme dobrou zprávu. Začátkem příštího roku bude mít svou vlastní kolekci. Jak my se těšíme.

Modelka, blogerka a vůbec jedna z nejstylovějších žen světa, Olivia Palermo, oznámila, že během února 2020 spatří světlo světa její vlastní módní kolekce. Hurá! Takže pokud i vy jste fanouškem Olivie Palermo, věříme, že se máme na co těšit.

Celá kolekce bude obsahovat celkem 52 kousků, včetně kožených modelů či hedvábných halenek. Součástí budou také elegantní šaty, sukně, tvídové kostýmy, bílé košile tolik typické pro Olivii nebo boty. Nové modely pak budou přibývat v průběhu každých šest až osm týdnů. Podle Olivie by se nemělo jednat o "módní výstřelky", ale vždy bude celá kolekce ve vzájemné harmonii a vše bude ladit tak, aby se dalo oblečení mezi sebou jednoduše kombinovat. 

 „Unikátní styl člověka je úzce spjat s jeho osobností a přesně o tom je tato kolekce, “ říká Olivia Palermo. 

V minulosti byla jako návrhářka při zrodu několika módních kolekcí, ať už se jednalo o modely pro Nordstrom, Karl Lagerfeld či Banana Republic, což jí bylo velkým přínosem a vzděláním v této oblasti. Nad vlastní kolekcí přemýšlela několik let a po vybudování vlastního interního týmu se pustila do realizace. Největší inspirací jí byli lidé, se kterými se setkává na svých cestách a kteří ji dennodenně obklopují. Svou lásku pro módu, design a eleganci tak zhmotnila do své kolekce.

Kolekce Olivia Palermo bude k dispozici od února 2020 na stránkách modelky.

pinterest.com, fashionmagazine.com

Přidat na Seznam.cz
OLIVIA PALERMO MÓDA MÓDNÍ KOLEKCE NÁVRHÁŘI NOVÁ ZNAČKA INSPIRACE DÁMSKÁ MÓDA

Související články

Kate Moss, Candice Swanepoel, Jourdan Dunn a další topmodelky v podzimní kampani značky Mônot

Značka Mônot vsadila na hvězdné obsazení hned několika topmodelek. Chytrý tah podtrhuje podzimní kampaň plnou nádherných šatů, sexy těl, krásných koní i přírody. A nejsou to jen Kate a Candice, které rozhodně musíte vidět!

 

Celý článek

Pražská značka Project Rehab má novou letní kolekci i nové osobnosti v jejím popředí

Streetwearové oblečení Project Rehab je známé svými barevnými cákanci, kterými rozhodně nešetří. Kolekce pro toto léto REHAB SUMMER 2020_1 je doplněná o minimalistickou část, stejně jako o nové tváře, kterými jsou Tereza Budková a Matyáš Hložek.

Celý článek

Lněné sukně na míru s ručně tkaným pásem si nejenom v létě zamilujete

Barvy a sukně k létu jednoznačně patří. V kombinaci s přírodním materiálem a ručně tkaným pásem získáte nadčasový kousek, který vám vydrží po mnoho let.

Celý článek

Bílé topy aneb jak nakopnout léto 2020

Bílá je dobrá. Vždy byste si na ni měly najít v šatníku místo. A v létě to platí dvojnásob. Připravili jsme pro vás typy, jak nakopnout letní šatníky s bílými topy v hlavní roli. Jak totiž říkal Karl Lagerfeld, základem všeho je bílá košile.

Celý článek

Festivaly, sport i čas s dětmi patří k aktuálním must have v módě

Červenec přináší období, kdy trávíme poměrnou část dne venku. Čekají nás koupaliště, hřiště, festivaly, výlety a pro milovníky sportu i spoustu naběhaných či nachozených kilometrů. Jaké módní trendy nás všemi aktivitami budou v červenci provázet?

Celý článek

Erik Bartoš: Vyrábět poctivě, udržitelně a férově kvalitní produkty, je prostě náročný proces

První kolekce, která je zároveň jeho diplomovou prací, ho nejspíš vystřelila na velkou profesní dráhu. Využili jsme chvilky času, který nám designer Erik Bartoš věnoval a položili mu pár otázek.

Celý článek

Herečka Andrea Růžičková navrhla kolekci pro celou rodinu

Značka Tedys se zabývá šitím totožných oděvů pro rodiče a jejich děti. Ke spolupráci oslovili herečku a fotografku Andreu Růžičkovou, která navrhla kolekci s názvem #nARuby.

Celý článek

Módní návrhářka Zuzana Osako otevírá svůj pop-up shop v Praze na Letné

Aktuální kolekce značky Tradice, která má velký ohlas, je nově k dostání i v showroomu designérky nábytku Heleny Dařbujánové. Šaty inspirované českým folklorem tak seženete pohodlně i na Letné.

Celý článek