dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Přidat na Seznam.cz
Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

zdroj: pixabay.com

Vytvořit si ofinu není tak těžké, jak se může zdát. Stačí vám jen ostré nůžky a v případě potřeby i speciální – efilační nůžky. Nebojte se toho. Může vám pomoci například tutoriál video. Pokud si na to netroufnete, tak vyčkejte na svého kadeřníka. K jarním a letním dnům je to ideální střih.

Přemýšlela jste někdy nad ofinou? Hodně záleží na tom, jaký tvar obličeje máte. Ofiny různých tvarů i délek jsou stále in a mohou slušet i vám. Můžete se podívat na inspiraci nebo si pomocí nůžek vytvořit něžnou ofinu sama. Ke každému tvaru obličeje pasuje jiný střih ofiny. Jaký tvar obličeje je ten váš?

Kulatý obličej

Kulatému tvaru obličeje nejvíce sluší prostříhaná delší ofina. Ostrým střihům nebo husté ofině se určitě vyvarujte. U kulatého obličeje si můžete zvolit i ofinu na stranu. S tou správnou ofinou se vám obličej více opticky protáhne.

zdroj: pixabay.com

Oválný obličej

Teď potěšíme všechny ženy, které mají oválný obličej. Protože oválnému obličeji sluší opravdu všechno. Bude vám slušet klasická ofina, prostříhaná i velmi krátká ofina nad obočím.

zdroj: canva.cz

Hranatý obličej

Pokud máte hranatý tvar obličeje, pak to chce zvolit takový střih, který vás opticky zjemní a protáhne vám dostatečně obličej. Nejlepší variantou je ofina na stranu, tedy patka. Příliš rovná ofina by vám mohla vytvořit ostrý vzhled.

zdroj: pixabay.com

Trojúhelníkový obličej

Je váš tvar obličeje ve tvaru trojúhelníku? Pak stejně jako oválnému obličeji ofina náramně sluší. Skvělou volbou je jakákoliv ofina nebo ofina na stranu. Vyrovnají se tak nerovnosti mezi větším čelem a špičatou bradou.

zdroj: pixabay.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY TVAR OBLIČEJE OFINA OFINA NA STRANU NŮŽKY

Související články

MINISERIÁL OBLIČEJOVÉ JÓGY: Jak na ni a kde začít?

Obličejová jóga je v posledních letech velkým trendem. V historii lidstva má však své místo již tisíce let. Připravili jsme pro vás třídílný miniseriál, ve kterém se od dvou profesionálních lektorek dozvíte, co a jak.

Celý článek

Zara spouští svou první beauty kampaň

Na oslavu milníku první kolekce krásy, která je datovaná na 12. května 2021, oslovila značka ZARA hned několik zajímavých osobností ke spolupráci, mezi nimi mimo jiné deset různých fotografů.

Celý článek

Jaké úpravy obočí existují a co je dobré vědět?

Většina žen touží po souměrném a hustém obočí. V posledních letech se ukázalo pár nejnovějších trendů, díky kterým můžete krásného obočí dosáhnout. Existuje několik možností, jak si obočí upravit. Tak se na to pojďme společně podívat.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Milujete vanu plnou pěny? Tyhle 100% přírodní šumivé bomby vám dopřejí maximální relax

Přírodní kosmetika Bloobmee pochází od našich sousedů ze Slovenska. Můžete si tak vychutnat přírodní a v podstatě lokální kosmetiku.

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek