dnes je 19.09.2021 a svátek má Zita

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Přidat na Seznam.cz
Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

zdroj: pixabay.com

Vytvořit si ofinu není tak těžké, jak se může zdát. Stačí vám jen ostré nůžky a v případě potřeby i speciální – efilační nůžky. Nebojte se toho. Může vám pomoci například tutoriál video. Pokud si na to netroufnete, tak vyčkejte na svého kadeřníka. K jarním a letním dnům je to ideální střih.

Přemýšlela jste někdy nad ofinou? Hodně záleží na tom, jaký tvar obličeje máte. Ofiny různých tvarů i délek jsou stále in a mohou slušet i vám. Můžete se podívat na inspiraci nebo si pomocí nůžek vytvořit něžnou ofinu sama. Ke každému tvaru obličeje pasuje jiný střih ofiny. Jaký tvar obličeje je ten váš?

Kulatý obličej

Kulatému tvaru obličeje nejvíce sluší prostříhaná delší ofina. Ostrým střihům nebo husté ofině se určitě vyvarujte. U kulatého obličeje si můžete zvolit i ofinu na stranu. S tou správnou ofinou se vám obličej více opticky protáhne.

zdroj: pixabay.com

Oválný obličej

Teď potěšíme všechny ženy, které mají oválný obličej. Protože oválnému obličeji sluší opravdu všechno. Bude vám slušet klasická ofina, prostříhaná i velmi krátká ofina nad obočím.

zdroj: canva.cz

Hranatý obličej

Pokud máte hranatý tvar obličeje, pak to chce zvolit takový střih, který vás opticky zjemní a protáhne vám dostatečně obličej. Nejlepší variantou je ofina na stranu, tedy patka. Příliš rovná ofina by vám mohla vytvořit ostrý vzhled.

zdroj: pixabay.com

Trojúhelníkový obličej

Je váš tvar obličeje ve tvaru trojúhelníku? Pak stejně jako oválnému obličeji ofina náramně sluší. Skvělou volbou je jakákoliv ofina nebo ofina na stranu. Vyrovnají se tak nerovnosti mezi větším čelem a špičatou bradou.

zdroj: pixabay.com

Přidat na Seznam.cz
KRÁSA VLASY A ÚČESY TVAR OBLIČEJE OFINA OFINA NA STRANU NŮŽKY

Související články

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Objevte řadu pěti produktů obsahující komplex bylinných extraktů a éterických olejů pro aknózní pleť

Podzimní novinky, které ocení nejenom ti, kteří kvůli nošení roušek trpí více na akné. Řadu produktů Nobilis Tilia provází aroma hřebíčků, který se tradičně využívá pro své protizánětlivé účinky.

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek

Známý návrhář Osmany Laffita si splnil další sen a nyní představuje kosmetiku Asombroso

Vášeň pro krásu a radost z nových projektů spojuje výsledek, kterým se nyní oblíbený návrhář může pochlubit. Kosmetika Asombrosso by Osmany Laffita sklízí první ovace.

Celý článek

Na vlídném místě zasvěceném aromaterapii a přírodě ve Vlčí Hoře naleznete novou energii v centru Nobilis Tilia

Přijďte si odpočinout a načerpat novou energii do aromaterapeutického centra Nobilis Tilia. Stejně tak jako výrobky, tak i celé nově zrekonstruované centrum aromaterapie si užije celá rodina. 

Celý článek

Propojení síly přírody se špičkovými technologiemi snoubí kosmeceutická značka Novexpert

Francouzská kosmeceutická značka Novexpert byla vyvinuta předními vědci a lékaři. Poznatky z dlouholetých výzkumů a vývoje v oblasti molekulární biologie a epigenetiky snoubí ve svých kosmetických produktech.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kylie Jenner znovu spouští kosmetickou značku obohacenou o více veganských produktů

Společnost Coty Inc. oznámila opětovné spuštění kosmetické značky Kylie Jenner, a to s novými a vylepšenými recepturami, které jsou čisté a veganské.

Celý článek