dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Osmany Laffita Eyewear 2015

Přidat na Seznam.cz
Osmany Laffita nás stále překvapuje svou originální tvorbou, která vždy zasahuje široké spektrum. Tentokrát nás zaujala nejnovější kolekce slunečních brýlí pro rok 2015.

Nošení slunečních brýlí už dávno není pouze letním trendem. Tento praktický módní doplněk se čím dál častěji stává běžnou součástí outfitu i mimo hlavní sezónu a to i díky neblahým vlivům slunečního záření po celý kalendářní rok. Proto nad celoročním užíváním brýlí neváhejte a dejte jim zelenou!

Povel vpřed slunečním brýlím nyní dává i známý kubánský módní návrhář, žijící a působící v Česku Osmany Laffita, který svou tvorbou budí pozornost nejen v tuzemsku, ale své kolekce předvádí například i na vyhlášených dnech módy v New Yorku, Paříži či Miami.

Naši pozornost Osmany Laffita nyní zaujal svou aktuální kolekcí slunečních brýlí pro rok 2015, kterou mohli vášniví cestovatelé a turisti zčásti zahlédnout i na palubách letadel letecké společnosti Travel Service. Pokud se vám ale nepoštěstilo, pak nezoufejte. Připravili jsme pro vás malou ochutnávku z originální tvorby OL, kterou si každý z vás už nyní může pořídit, přibližně od 890 korun.

 

 

Nenechte se oslňovat, ale oslňujte! K tomu vám budou věrným pomocníkem ručně vyrobené a specialisty z dílny Osmany Laffita navržené brýle tak, aby vám nabídly co nejvyšší kvalitu a zajistily perfektní fit v jakoukoli roční dobu. Součástí aktuální kolekce jsou ale i dioptrické brýle, takže vás charismatický návrhář bude doprovázet po celý den, všude kam se jen podíváte.

 

Zdroj: Osmany Laffita, Mr.Gain

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY MÓDNÍ DOPLŇKY SLUNEČNÍ BRÝLE MÓDNÍ NÁVRHÁŘI OSMANY LAFFITA

Související články

Gabriela Dědičová bilancuje aneb jaký dárek nám TIAMI doporučí na Valentýna?

Společnost TIAMI již nemusíme dlouze představovat. Její šperky vynikají jemnou elegancí i úžasnou brilancí, která je spojená s nižší cenou díky laboratorním diamantům i udržitelnému rozvoji. Ten se stal hlavní strategií mladé české startup společnosti. 

Celý článek

Mladá modelka Fien Kloos se opět stala tváří kampaně značky Versace

Zimní kampaň pro sluneční i dioptrické brýle obsadila dvojice modelů Fien Kloos a Davide Lenoci. Nová kolekce brýlí Versace představuje zlaté detaily, nápadité tvary i jemné řetízky.

Celý článek

Ikonické šperky britské královské rodiny a jejich historie

Luxusní šperky patří ke královské rodině od nepaměti. Dědí se u nich z generace na generaci a mnohé z nich mají přes tisíc let, ale přesto stále věrně slouží. Podívejte se na ikonické šperky, na které britská královská rodina nedá dopustit. 

Celý článek

Maxi šála je stále trendy

Dlouhá šála kolem krku nejen krásně zahřeje, ale taky skvěle vypadá. Správná kombinace vykouzlí z vašeho oblečení krásný look. Jak můžete využít tuhle maxi šálu a jak ji správně uvázat?

Celý článek

Gisele Bündchen do vánoční kampaně šperků Vivara přinesla slavnostní kouzlo

Supermodelka, která nestárne, se zapojila do nové módní kampaně vzývající nádherné šperky Vivara. Vánoční kampaň tak získala dvojnásobné kouzlo a Vánoce podtrhne se vším všudy.

Celý článek

Módní návrhář Miroslav Bárta: Doba covidová mi dala možnost poznat své hranice, své plány a cíle

I přes složitou situaci využívá český návrhář Miroslav Bárta aktuální chvíle k nové tvorbě. Jedním z hlavních projektů je spolupráce s Unicef a kostýmy pro baletní umělce. Hlavně se však nevzdává, bojuje za svůj obor a těší se, až budeme všichni plně zpět na scéně.

Celý článek

Nebojte se červené a projasněte svůj šatník

Podvědomě se tak výrazné barvě často vyhýbáme, přitom je to barva lásky a vášně a patří mezi módní stálice. Nemusíte se do rudé zahalit od hlavy k patě, stačí jeden či dva kousky, které rozjasní váš outfit. Začněte například botami nebo kabelkou.

Celý článek

Čtyři způsoby, jak omámit svou milou na Štědrý večer

Nemáte ještě úplně jasno, co své něžnější polovičce pořídit na Vánoce? Váháte mezi tím, co by si sama přála a mezi překvapením, které by ji vyrazilo dech? My se přikláníme k druhé variantě a přinášíme pár tipů, pro které sice musíte sáhnout hlouběji do kapsy, zato výsledek máte jistojistý.

Celý článek