dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Page underwear přichází se spodním prádlem z Bio bavlny

Přidat na Seznam.cz
Skloubit zdraví, pohodlnost, vychytané střihy a sexy vzhled. To si dala za cíl modní značka Page underwear, pro kterou tvoří oděvní designerka Pavla Gerschonová.

Pro novou kolekci spodního prádla si návrhářka jako hlavní materiál zvolila nebarvenou Bio bavlnu, protože jí záleží na zdraví zákaznic stejně jako na životním prostředí, ve kterém žijeme.

Při pěstování Bio bavlny nejsou použita umělá hnojiva, pesticidy či jiné chemicky hubící prostředky. Navíc je ručně sbírána a během sklizně i následného zpracování není jakkoliv chemicky upravována. Aby efekt přírody byl dokonalý používá tuto bavlnu zcela nebarvenou.

Na dotek je tento materiál, který je navíc tkaný ve vysoké gramáži, velice příjemný. Bio bavlna je také vhodná pro alergiky.
Page underwear ale nad svým prádlem přemýšlí i tak, aby bylo slušivé. Základní materiál Bio bavlnu doplňují detaily kvalitní francouzské krajky, bavlněných volánů, knoflíčky, nebo neotřelé mašličky.

V tvarosloví využívá často rafinovaného průsvitu krajky a střihové řešení je podřízeno především pohodlnosti a praktičnosti.

Prádlo je promyšleno do nejmenších detailů, sama návrhářka každý kousek testuje na sobě a postupně dolaďuje.

Mezi nezanedbatelné drobnosti, které nemusí být na první pohled čitelné je například i využití speciálních jemných nití. Niť totiž nemá vlákna motaná do sebe, ale jsou vedle sebe jen pokládáná. Pečlivě vybrané jsou i další galanterní složky, jako například jemná pruženka nebo ramínka.

Důležitými detaily ve zpracování je napříkla guma u tílek a košilek, díky které se nevyhrnují, nebo širší zadní díl u podprsenek, který zamezuje zařezávání materiálů v oblasti zad.

Autorka při tvorbě také myslela na multifunkčnost určitých kousků a jejich využití v civilním oděvu. Tílka nejsou určena jen na spaní, nebo jako spodní oděv, ale i jako top například pod sako. Ozdobný volánek u podprsenek je zase možné využít jako součást svrchního oděvu v rámci módního vrstvení, třeba ve výstřihu.

Spodní prádlo je v nejužším styku s naší kůži a intimními místy, proto bychom jeho výběr rozhodně neměly podceňovat. A proto vám, jako vhodné vyvážení mezi zdravím a krásou, představujeme Page underwear.

Foto: David Severin
Vizáž: Ilona Rubešová
Modelka: Lenka Vítková

 

Přidat na Seznam.cz
PAGE UNDERWEAR PAGE SPODNÍ PRÁDLO BIOBAVLNA ZDRAVÍ A KRÁSA DOMÁCÍ TVORBA PAVLA GERSCHONOVÁ

Související články

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek

Radost, lehkost a velkorysost vyobrazila v rámci své nové kolekce Liběna Rochová na MBPFW

Liběna Rochová během tradiční podzimní edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou kolekci s názvem Inside 23. Inspirovala se obrazem Petra Kvíčaly.

Celý článek

Jakub Polanka předvedl na pražském fashion weeku pořádnou bouři

STORM COMES je velmi úderný a přesný název kolekce, která byla včera k vidění v rámci Mercedes-Benz Prague fashion weeku. Jako vždy nám návrhář Jakub Polanka naložil velkou dávku elegantně extravagantní módy.

Celý článek

Limitovanou kolekci Mi fashion label si zamilují mimo jiné všichni skuteční snílci

Nejnovější kolekce oblíbené značky přináší fascinaci snem a podvědomím stejně jako touhou a svobodou. Všichni snílci zpozorněte, v této kolekci ambice mění realitu.

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek