dnes je 04.06.2020 a svátek má Dalibor

Page underwear přichází se spodním prádlem z Bio bavlny

Přidat na Seznam.cz
Skloubit zdraví, pohodlnost, vychytané střihy a sexy vzhled. To si dala za cíl modní značka Page underwear, pro kterou tvoří oděvní designerka Pavla Gerschonová.

Pro novou kolekci spodního prádla si návrhářka jako hlavní materiál zvolila nebarvenou Bio bavlnu, protože jí záleží na zdraví zákaznic stejně jako na životním prostředí, ve kterém žijeme.

Při pěstování Bio bavlny nejsou použita umělá hnojiva, pesticidy či jiné chemicky hubící prostředky. Navíc je ručně sbírána a během sklizně i následného zpracování není jakkoliv chemicky upravována. Aby efekt přírody byl dokonalý používá tuto bavlnu zcela nebarvenou.

Na dotek je tento materiál, který je navíc tkaný ve vysoké gramáži, velice příjemný. Bio bavlna je také vhodná pro alergiky.
Page underwear ale nad svým prádlem přemýšlí i tak, aby bylo slušivé. Základní materiál Bio bavlnu doplňují detaily kvalitní francouzské krajky, bavlněných volánů, knoflíčky, nebo neotřelé mašličky.

V tvarosloví využívá často rafinovaného průsvitu krajky a střihové řešení je podřízeno především pohodlnosti a praktičnosti.

Prádlo je promyšleno do nejmenších detailů, sama návrhářka každý kousek testuje na sobě a postupně dolaďuje.

Mezi nezanedbatelné drobnosti, které nemusí být na první pohled čitelné je například i využití speciálních jemných nití. Niť totiž nemá vlákna motaná do sebe, ale jsou vedle sebe jen pokládáná. Pečlivě vybrané jsou i další galanterní složky, jako například jemná pruženka nebo ramínka.

Důležitými detaily ve zpracování je napříkla guma u tílek a košilek, díky které se nevyhrnují, nebo širší zadní díl u podprsenek, který zamezuje zařezávání materiálů v oblasti zad.

Autorka při tvorbě také myslela na multifunkčnost určitých kousků a jejich využití v civilním oděvu. Tílka nejsou určena jen na spaní, nebo jako spodní oděv, ale i jako top například pod sako. Ozdobný volánek u podprsenek je zase možné využít jako součást svrchního oděvu v rámci módního vrstvení, třeba ve výstřihu.

Spodní prádlo je v nejužším styku s naší kůži a intimními místy, proto bychom jeho výběr rozhodně neměly podceňovat. A proto vám, jako vhodné vyvážení mezi zdravím a krásou, představujeme Page underwear.

Foto: David Severin
Vizáž: Ilona Rubešová
Modelka: Lenka Vítková

 

Přidat na Seznam.cz
PAGE UNDERWEAR PAGE SPODNÍ PRÁDLO BIOBAVLNA ZDRAVÍ A KRÁSA DOMÁCÍ TVORBA PAVLA GERSCHONOVÁ

Související články

Snová svatební kolekce Martiny Vrábelové byla inspirovaná ledovými květy

Svatební kolekce 'Pure White - Pure Love' módní návrhářky Martiny Vrábelové je již podle názvu čistým uměleckým dílem. Kolekce byla inspirovaná bílou barvou a přírodou.

Celý článek

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Martina Marková radí jak na cvičení doma. Odhalila i své nejoblíbenější recepty

Pětkrát se stala mistryní ČR v tanci, byla označována jako nejhezčí tanečnice historie StarDance a založila svou firmu BodyHunters. To je úžasná Martina Marková, která si na nás udělala čas, i když neví kam dřív skočit. Odhalila nám své tipy a triky nejen ohledně cvičení ale také stravy
 

Celý článek

Bio okénko: Dekorativní kosmetika, která neškodí zdraví

Netoxická krása aneb kosmetika v souladu s přírodou jsou tím, co ženy v posledních letech čím dál více vyhledávají. I nás tento směr baví, proto přinášíme malé bio okénko do světa kvalitnější a pro zdraví sympatičtější kosmetiky.

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Jak na domácí pedikúru

Se stále zavřenými salóny jsme museli spoustu péče o své tělo vzít do vlastních rukou, a to doslova. Jednou z těchto činností je i pedikúra. Máme pro vás několik tipů, jak rychle docílit krásných chodidel i z pohodlí domova.

Celý článek

Jak vybrat kvalitní dezinfekci vhodnou pro děti i pro citlivou kůži?

Antibakteriální či dezinfekční gely jsou běžnou součástí aktuálních dní. Jak ale rozeznat, jaká dezinfekce je kvalitním výrobkem splňujícím přísné požadavky a které výrobky viry při mytí rukou nezničí? Stejně tak nás zajímalo, které dezinfekce jsou vhodné pro citlivou kůži dětí i dospělých trpících kožními problémy.

Celý článek

Co nás čeká v módním průmyslu po karanténě?

Sedíme doma, do obchodů nemůžeme, a to nakupování online prostě není ono, že. Nehledě na to, že máte najednou jiné starosti, než poslední kolekci Pumy nebo zrušený Fashion Week. Říkáte si možná, že až tohle všechno skončí, hned poběžíte do obchodu a něco hezkého si koupíte? Zkuste se nad tím zamyslet.

Celý článek