dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Památka Karla Lagerfelda bude uctěna 20. června v Paříži

Přidat na Seznam.cz
Vzpomínka na ikonický talent a osobnost německého návrháře bude dne 20. června uctěna na návrhářově nejoblíběnějším místě v Paříži v hotelu Grand Palais. Velkolepá rozlučka bude za přítomnosti 2 500 lidí.

Luxusní značky Chanel a Fendi se spojily, aby zorganizovaly uctivou vzpomínku na Karla Lagerfelda. Obřad a oficiální rozloučení s návrhářem proběhne 20. června v prostorách hotelu Grand Palais, které návrhář rád používal pro prezentaci svých Chanel přehlídek od roku 2005. Luxusní prostory patřily mezi ty nejmilejší a Lagerfeld obdivoval jejich architekturu. 

Vzpomínkový ceremoniál bude mít na starosti režisér Robert Carsen, který je známý ve světě opery a divadla. Chce hosty překvapit třemi pódii a promítacími plátny, kde také proběhne vystoupení. Bude se zde spolu s tancem, divadlem a hudebním představením promítat film o Karlu Lagerfeldovi. Umělecká představení mají být v souladu s tím, co měl Lagerfeld rád a mají prohloubit emotivní prožitek. Památku uctí jen pozvaní hosté a přátelé Karla Lagerfelda. Mělo by jich být 2 500. Na ceremoniál je možno dorazit jen na pozvání. 

Celá smuteční oslava představí příběh o Karlu Lagerfeldovi a jeho světě. Sám kdysi řekl, že než pohřeb, to raději umře, ale Fendi a Chanel mu chtějí vyjádřit respekt a zasloužený obdiv. Návrhář od svého úmrtí 19. února velmi schází v módním světě, a tak tomu bude i do budoucna. Původem německý návrhář ovlivnil celý módní svět svou tvorbou pro Chanel i Fendi. Jejich tribut slavnému designérovi je krásným gestem i povinností. 

 pinterest.com, vogue.co.uk

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI CHANEL KARL LAGERFELD VZPOMÍNKA PAMÁTKA POHŘEB PAŘÍŽ GRAND PALAIS NÁVRHÁŘ IKONA LEGENDA

Související články

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Odpočinek jsem musela na čas vyřadit ze svého slovníku, říká rektorka VŠE Hana Machková

Přinášíme vám další rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát na naše otázky odpovídala rektorka VŠE Hana Machková. Jaké je povolání rektorky? Co pálí VŠE nejvíce? A jaké jsou prognózy pro českou společnost? Dozvíte se v článku.

Celý článek