dnes je 18.04.2021 a svátek má Valérie

PANDORA léto 2016 – ORIENT A OCEÁN

Přidat na Seznam.cz
PANDORA se letos v létě nechává unášet na vlnách bouřlivého oceánu, které ji ženou až k břehům dalekého orientu.  

Nová přepychová a okázalá kolekce ručně dohotovených šperků ze sterlingového stříbra povznáší řemeslné mistrovství a luxusní zpracování značky PANDORA do nových výšin. Zároveň však také vypráví bohatý orientální příběh.

Šperky pro tuto sezónu se lesknou oceánskými barvami, odstíny západu slunce a kovovým třpytem, jež se mísí s orientálními květy.

Zachyťte pocit kouzelného letního dne s trendovými barvami, vzory a třpytivými detaily, jež do vašeho šatníku vnesou trošku rafinované opulentnosti.

Kolekce Léto 2016 kombinuje trend miniaturních květin s tradičními asijskými potisky a lehkým nádechem minimalismu. Výsledkem jsou pak stylizované prsteny tvořené řadou křehkých stříbrných květů zářících kubickými zirkoniemi, grafické visací přívěsky Orientální květ či broušené přívěsky Třpytivé červené sklo nebo letní náušnice jako třešničky na dortu lichotící vašim rysům.

  

  

Nové dvojitě pletené kožené náramky Moments v sezónních kovových odstínech světle modré a jasně růžové barvy se dokonale hodí pro přívěsky nové sezóny. Klipy Zářivá elegance doplňují vzhled a dodávají mu další vrstvu inovace. Tyto klipy třpytící se modrozelenými a růžovými kameny mají silikonové úchyty přihlášené k patentování, takže mohou být nošeny jak na kožených náramcích, tak na kovových obručích, kde zůstanou přichyceny na místě, které jim určíte.

Nechte se v létě uchvátit luxusními šperky odkazujícími na exotický mořský ráj.

 

Přidat na Seznam.cz
DOPLŇKY A ŠPERKY PANDORA NÁRAMKY NÁUŠNICE PŘÍVĚSKY NOVÁ KOLEKCE

Související články

Věnujte ke Dni matek styl se značkou Wittchen

Radost z módy překračuje generace. A proto letos věnujte mamince ke Dni matek drobnost do jejího šatníku. Slaďte své kabelky, doplňte své outfity stejnými šátky a dejte světu elegantně najevo, že patříte k sobě.

 

Celý článek

Tradice ve spojení s klasickými prameny v dokonalé harmonii s časem, to jsou hodinky Royal Charles

Hodinky si na první dobrou spojíme s časem. Jejich smysl a propracovaný design sahají mnohem hlouběji, než si umíme představit.

Celý článek

Poskládejte si vlastní kapsulovou kolekci šperků

Efektivně poskládaný šatník, který obsahuje zhruba 30 základních kousků, by vám měl ušetřit peníze, i ranní přešlapování před zrcadlem. Co když ale kouzlo dokonale vyladěného outfitu bez zbytečných starostí tkví ještě v něčem jiném?

Celý článek

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Osako představuje novou kolekci jaro/léto 2021

Tradice letos nejen v modré. Oděvní návrhářka a ilustrátorka prostě miluje český folklor a historii. Svou novou kolekci šatů tentokrát oživila o modrou barvu.

Celý článek

Minimalistické šperky Eline Rosina

Každá žena si zaslouží kvalitní šperk. Bez ohledu na věk, styl nebo rozpočet. Takový šperk, který podtrhne její osobnost a zapíše se do paměti každému, kdo jej spatří.

Celý článek

Ornamenti přináší dostupnou krásu šperků

Hledáte ten správný a originální šperk? Prstýnek, řetízek nebo náhrdelník? Pak jste na správném místě. Představujeme vám novinku ORNAMENTI. 

Celý článek

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Celý článek