dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

PANDORA ŠPERKY, KTERÉ PADNOU VÁM I VAŠIM MAZLÍČKŮM

Přidat na Seznam.cz
Poprvé v historii uvádí Pandora na trh doplňky, které budou moci nosit vaši čtyřnozí parťáci a mazlíčci. 
Pandora pro mazlíčky

Moments

V kolekci Moments od značky Pandora šlo vždy hlavně o zážitek a zkušenost, která se poté zrcadlí na vašich špercích. Pokud jste hrdým majitelem mazlíčka, který s vámi takové momenty sdílí, je tato kolekce přímo pro vás. V rámci kolekce představuje Pandora řadu nových obojků a gravírovatelných známek pro domácí mazlíčky.


Zdroj: se svolením Pandora

Slaďte se 

Pokud máte doma svého kočičího nebo psího kamaráda, jistě jste už párkrát uvažovali o obojku či jiném doplňku, který by vystihoval nejen jeho, ale i ladil s vámi. Pandora doplnila své široké portfolio přesně o takovou možnost. Je dobrým zvykem této značky vše udělat vkusně a s výběrem, který bude vyhovovat každému. Proto přichází s variantami ve dvou barvách - růžové a černé. Zároveň nabízí přívěsky ve tvaru kosti, tlapky nebo srdce, na které můžete nechat vygravírovat jakékoliv informace či detaily o vašem mazlíčkovi. 


Zdroj: se svolením Pandora

Materiály doplňků

Nové produkty Pandora určené přímo našim mazlíčkům jsou vyrobeny z promyšleně zvolených materiálů, na obojek byla zvolena textilie na rostlinné bázi bez příměsi kůže a doplňky jsou vyrobeny z lehké nerezové oceli šetrné k pokožce psů i koček.


Zdroj: se svolením Pandora

Při navrhování produktů pro domácí mazlíčky bylo nutno zohlednit v našem procesu nové požadavky, takže jsme pracovali s jedinečným souborem materiálů, abychom vytvořili produkty, které jsou pro ně vhodné,'' uvedli víceprezidenti a kreativní ředitelé A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo. „Těšíme se, až uvidíme, jak bude naše Pandora komunita ozdobena šperky značky Pandora společně se svými mazlíčky."

Více velikostí, více variant

Obojky jsou vhodné pro malá i velká zvířátka, jsou nastavitelné a v nabídce jsou ve dvou barvách a čtyřech velikostech, aby bylo jasné, že vy i váš čtyřnohý kamarád patříte k sobě. 


Zdroj: se svolením Pandora

Přidat na Seznam.cz
PANDORA ŠPERKY KOLEKCE JARO/LÉTO 2022 MAZLÍČCI

Související články

Pandora uvádí novou limitovanou edici přívěsků na podporu organizace UNICEF

Nový visací přívěsek z limitované edice ve tvaru květiny, na které je vyrytý text „learn, grow, love“, byl navržen tak, aby připomínal, že i v tom nejméně očekávaném prostředí mohou vyrůst krásné, silné květiny.

Celý článek
Vánoční kolekce Swarovski

VSTUPTE SE SWAROVSKI DO SVĚTA VÁNOČNÍCH ZÁZRAKŮ

Letos na Vánoce Swarovski otevírá dveře do světa zázraků s představuje novou kolekci plnou jedinečných dárků a dokonalých svátečních doplňků, které okouzlí, inspirují a podněcují nové tradice. 

Celý článek

Nemáte rádi překvapení? Pošlete Ježíškovi nápovědu a najděte pod stromečkem to, co si skutečně přejete

Vánoce klepou na dveře! Vybíráte dárky pro své blízké nebo jste dostali za úkol vybrat třpytivou pozornost pro vás samotné? Poradíme vám, po čem sáhnout. Právě šperky jsou nesmrtelnými dárky, kterými potěšíte malé slečny i ženy.

Celý článek
Bulgari Vánoce

OSLAVTE LETOŠNÍ VÁNOCE S LUXUSNÍMI ŠPERKY BULGARI

Letos na Vánoce představuje klenotnický dům Bulgari kampaň I Believe in Wonder, která nás nabádá, abychom uvěřili na zázraky. Otevřete své srdce i mysl zázrakům a užijte si svátky v novém světle.

Celý článek

Vánoční kampaň Tiffany & Co. x Andy Warhol oslavuje minulost i přítomnost zároveň

Populární značka šperků vypustila do světa svou novou vánoční kampaň pro rok 2022, do které obsadila modelku Hailey Bieber. Tiffany & Co. se vrací do minulosti a zároveň oslavuje přítomnost.

Celý článek

Beyoncé oslnila zlatem a diamanty. Večírkem na speciální pozvánky uzavřela pařížský týden módy

Na konci pařížského týdne módy oslnila Beyoncé zlatem a diamanty od Tiffany & Co. v celkové hodnotě přes 5 milionů korun. Oblékla si k tomu šaty Saint Lauren a pozvala na svůj další večírek jen nejvybranější společnost.

Celý článek

PANDORA: KOLEKCE INSPIROVANÁ DÍLEM KEITHA HARINGA

Kolekce, která bude představena trhu ve čtvrtek 29. září 2022, byla inspirována průkopnickými zásadami Keitha Haringa, jeho všeobjímající láskou a ikonickým uměním.

Celý článek

Pro nejhezčí kameny jezdím do Kolumbie, říká šperkař Luboš Korbička

Luboš Korbička je šperkařem i velkým dobrodruhem v jednom. Svým zákazníkům se snaží najít jen to nejlepší a pro drahé kameny lítá po celém světě. I když mu ještě nebylo ani čtyřicet, zažil toho díky své profesi více než mnozí za celý život.

Celý článek