dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Pařížský týden módy v ulicích metropole

Přidat na Seznam.cz
Pařížský týden módy bez módy. Nepředstavitelné! A i když se většina módních přehlídek přesunula do online světa, přesto v ulicích byla k vidění spousta inspirace.

zdroj: @styludemonde

Týdny módy bývají ve znamení velkolepých akcí, které v hlavních městech módy neuniknou téměř nikomu. Tak jak během těchto dnů ulice ožívaly a pohlcovaly davy lidí, dnes zejí téměř prázdnotou. Jinak tomu nebylo ani na pařížském týdnu módy. 

Koronavirová situace změnila životy nás všech a promítla se do každé oblasti, výjimkou není ani móda. Vzhledem k tomu, že i v Paříži platí tvrdá koronavirová opatření, pro průběh fashion weeku a všech módních přehlídek museli pořadatelé a navrháři najít nové řešení.

Sociální distanc a vzestup virtuálního světa tak pohltil i těchto několik dní a módní přehlídky se přesunuly do online prostoru.

Jak to během této doby vypadalo v pařížských ulicích? 


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: @styludemonde


zdroj: imaxtree.com


zdroj: @styludemonde


zdroj: @styludemonde


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com


zdroj: imaxtree.com

Přidat na Seznam.cz
PARIS FASHION WEEK FALL-WINTER 2021/2021 FASHION WEEK PARIS STREET STYLE INSPIRACE TÝDNY MÓDY PAŘÍŽSKÝ TÝDEN MÓDY

Související články

Denimová kolekce australské módní značky Zimmermann

Síla denimu v podání australské značky Zimmermann vás nadchne natolik, že nebudete chtít nosit nic jiného. Nadčasové modely, které budou stylové nejednu sezónu.

Celý článek

Propracovaný střih a základní barvy. Tak vypadá nová kolekce značky Högl.

Jaro je ve vzduchu a s ním i snění o nových botách. Tohle my ženy umíme. S novou sezónou si přejeme i nové střevíčky. Jaké by nám letos rozhodně neměly chybět?

Celý článek

5 věcí, které nesmí chybět ve vašem jarním šatníku

S něčím starým se rozloučíme a něco nového přivítáme - tentokrát v našem šatníku. Jaké kousky si pořídit na letošní jaro?

 

Celý článek

Skutečnost, že Aliku dnes řídí naše dcery, považuji za svůj největší osobní úspěch v podnikání, říká česká královna oříšků a milovnice koní Jana Kremlová

Znáte oříšky od Aliky? Tuto úspěšnou rodinnou firmu založila Jana Kremlová se svým manželem v roce 1992. Jaká byla cesta k prostějovským pražírnám a co pro ni znamená osobní úspěch, vám přinášíme v dalším exkluzivním rozhovoru, tentokrát s Janou Kremlovou, zakladatelkou společnosti Alika.

Celý článek

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek

Boty roku 2021: Loafers. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

Jestli by vám letos neměl chybět jeden pár bot - jsou to jistě loafers. Loafers jsou totiž boty roku 2021. Kde najít ty pravé a jak je kombinovat? 

Celý článek

Bytové doplňky: Jak jednoduše a levně oživit váš domov

Posledních pár měsíců jsme trávili doma mnohem více času než kdykoli předtím, a tak spousta z nás začala o svůj domov mnohem více pečovat. Zvelebovat a upravovat.

Celý článek

Co je aktuálně trendy ve street módě?

Street móda s sebou vždy nesla čerstvý vzduch mladého publika a to se pochopitelně nemění ani v posledních letech. Dnes je dokonce i více než kdykoliv dřív street móda ovlivňovaná sportovním odvětvím a to konkrétně skateboardingem nebo jízdnou na BMX kolech. Celkově jde o všechny sporty, které můžete potkávat ve skateparcích.

Celý článek