dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Petra Ptáčková a její jarní kolekce na MBPFW

Přidat na Seznam.cz
MBPFW je pomalu za námi. Během dnů představování tuzemské módy jsme ale i letos viděli mnoho zajímavého. Naprosto originální byla třeba kolekce Petry Ptáčkové. 

Jedna z předních českých módních návrhářek Petra Ptáčková představila svou jarní kolekce 2016. V té se naprosto zřetelně odrážela filosofie její značky - v kolekci se proplétá elegantní styl se sportovní módou, casual kousky a naprosto bláznivými návrhy. Ve svých jarních modelech tak opět spojuje jindy nesourodé světy a dokazuje nám, že její tvorba je velmi osobitá.

Hlavními motivy S/S 2016 Petry Ptáčkové jsou odstíny zastřené žluté. Ty návrhářka spojila s dalšími neutrálními tóny a výsledkem jsou nápadité modely. Co na přehlídce Petry Ptáčkové zaujalo snad každého, byl netradičně abstraktně řešený makeup modelek. Stejně tak na sebe upoutaly pozornost barevné klaunovské klobouky a kšiltovky. A v neposlední řadě musíme také zmínit bílé tenisky. Nevíme o žádné lepší volbě, se kterou mohla Petra Ptáčková své modely zkombinovat. Bílé tenisky byly tak akorát. 

Zdroj: MBPFW

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ ZNAČKY A NÁVRHÁŘI ČESKÁ MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA DOMÁCÍ TVORBA MBPFW 2015 PETRA PTÁČKOVÁ ŽLUTÁ TENISKY #moda

Související články

Nová udržitelná kolekce značky LEEDA je svěží a minimalistická

Nová kolekce značky Leeda už je tu! Můžete se těšit na minimalistické střihy, svěží a jasné barvy, a to vše s ohledem na udržitelnost.

Celý článek

Česká značka Jamie Collection přináší chladivé materiály ideální na léto

Limitovaná kolekce letního oblečení českého dua Jamie Collection nejenom že vás nebude hřát, ale zároveň vás zvládne ochladit.

Celý článek

Návrhář Pavel Berky nafotil svou novou módní kolekci na soupeřce z MasterChef Česko!

I přesto, že má Pavel Berky spoustu práce s přípravou své první kuchařky, našel si čas na svou milovanou módu a pochlubil se kolekcí větrovek, které jsou pro všechny bez rozdílu věku, postavy i pohlaví.

Celý článek

TALABAYA: Čisté linie a elegance pod silným vlivem Orientu představuje návrhářka Mirka Talavašková ve svém novém ateliéru

Česká návrhářka Mirka Talavašková si dává záležet na tom, aby každý model vystihl přednosti své majitelky. V jejím novém ateliéru TABALAYA vynikají zejména osobní přístup, precizní práce i silný vliv jiných kultur.

Celý článek

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Talentovaná módní návrhářka Zuzana Osako představuje novou kolekci jaro/léto 2021

Tradice letos nejen v modré. Oděvní návrhářka a ilustrátorka prostě miluje český folklor a historii. Svou novou kolekci šatů tentokrát oživila o modrou barvu.

Celý článek

Klára Haunerová, její institut módní tvorby oslavil 10 let

Institut módní tvorby poskytuje jedinečné oděvní kurzy se zaměřením na komplexní vzdělání v módním průmyslu. Ateliér nabízí plnohodnotné vzdělání v oboru módní industrie bez ohledu na předchozí zkušenosti nebo vzdělání.

Celý článek

Návrhářka Hana Zelenková: Letošními trendy jsou geometrie, bílá barva a košilové šaty

Módní návrhářka Hana Zelenková využívá aktuální dobu velmi prakticky. Šije šaty svým nejbližším, čte knížky a v dnešním rozhovoru radí, jaké jsou aktuální trendy.

Celý článek