dnes je 12.08.2022 a svátek má Klára

Philips přináší dětem unikátní světelný svět Disney

Přidat na Seznam.cz
Philips přináší dětem novinku v podobě jedinečné řady bezpečných a hravých lampiček SoftPal, inspirovaných postavami Disney a navržených speciálně pro děti. Ale nejsou to jen tak obyčejné lampičky!

Jako rodiče si většinou dáváme velmi záležet na tom, aby se naše ratolesti cítily ve svém pokojíčku spokojeně a bezpečně. Chceme jim vytvořit příjemné prostředí, kde popustí uzdu své fantazii a kde budou i rády bez obav usínat.

A přesně pro jejich potřeby vyvinula Společnost Philips speciální přenosné lampičky navržené dle oblíbených postav Disney, které se pro děti stanou neodlučitelným svítícím společníkem nejen při usínání, ale i na cestách.

Lampičky SoftPal jsou vyrobené z měkkého a na dotek příjemného materiálu, který tlumeně osvětlí dětský pokoj vnitřním LED světlem a chrání povrch lampičky před ohřátím. Tyto svítící kamarády si oblíbí každý malý člen rodiny i díky velice snadné manipulaci. Rozsvítí se i vypínají pouhým pohybem a díky nabíjecí baterii mohou děti s měkkou lampičkou klidně a bezpečně usnout v postýlce nebo se vydat v noci na záchod. Bezpečnost zajistí i indukční nabíjení v doku, takže pro dobití baterie děti nemusí lampičku připojovat do zásuvky.

Který Disney hrdina doslova rozzáří dětské pokojíčky vašich nejmenších - sympatický myšák Mickey, parádnice Minnie nebo Sulley či Mike ze známých Příšerky s.r.o.?

Zdroj: emcgroup, sviticikamarad.cz

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN PHILIPS LAMPIČKY DĚTSKÉ LAMPIČKY DISNEY

Související články

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Celý článek

Jeden mladík si od nás objednává LED kolečka, která si upevňuje na paddleboard a dělá zážitkové večerní plavby po Vltavě, říká podnikatelka s dětskými světly Petra Žbánková

Světýlka pro děti přišla jako nápad z nebes, kterého se Petra Žbánková na mateřské chytila. Začít podnikat nebylo snadné. Dnes díky tomu ale dělá radost spoustě dětem i jejich rodičům s netoxickými lampičkami a světýlky.

Celý článek

Disney objevuje mladé návrhářské talenty

Není Disney jako Disney. Zatímco nejslavnější kreslené pohádky tvoří profesionálové v Disney Productions, hrané disneyovské pohádky můžete zhlédnout na Broadwayi. Právě zde dali šanci mladým návrhářským talentům, aby ukázali svou fantazii.

Celý článek

Gigi a Bella Hadid oslavují 90. výročí Mickey Mouse v časopise Chaos

Mickey Mouse oslavuje 90. výročí od svého vzniku. I proto si na něj móda ze všech koutů světa vzpomněla a oslavuje jeho narozeniny.

Celý článek

Temná pohádka v podání Disney a Coach

Letošní 90. narozeniny Mickey Mouse daly impuls ke vzniku spoustě zajímavých počinů. Jedním z nich je i spolupráce Disney se značkou Coach.

Celý článek

Hravá spolupráce Opening Ceremony & Disney

Že prý kreslené postavičky a známé módní značky nejdou dohromady? Opening Ceremony a Disney tento velký omyl vyvrátili.

Celý článek

Jak naučit muže žehlit

A je to vůbec možné, přimět muže k tak nelibé činnosti, které tak může vnímat i nejedna žena?

Celý článek

NIKE UNLIMITED STADIUM – dali byste ostrý duel se svým digitálním já?

Společnost NIKE přichází s revolučním stylem trénování. Že by odzvonilo oblíbeným mobilním aplikacím?

Celý článek