dnes je 02.07.2020 a svátek má Patricie

Pihy všude kam se podíváš aneb proč jsou rusovlasí lidé výjimeční

Přidat na Seznam.cz
Zrzavým lidem byla vždy věnovaná větší pozornost. Dříve se na ně nahlíželo jako na osoby s ďáblem v těle, dnes už víme, že jsou to pouze lidé s jinou barvou vlasů.

Zrzci i zrzky zažili během života nějaké nepříjemné komentáře, a možná i šikanu na svůj vzhled. Lidé se bojí odlišností, ale právě ta dělá rusovlasé tak výjimečné. O rusovlasých se celkově říká, že mají nezkrotný temperament a drzou povahu. My muže i ženy s rudými vlasy milujeme a ukážeme vám, co jim nejvíce sluší a jaká přirozená krása se v nich ukrývá. 

Ženy s pihami

Zrzkám nejvíce sluší všemožná škála modrých nebo zelených barev. Určitě sáhněte po teplých podtónech, které vám krásně sednou. Nejlepší volbou jsou smaragdové nebo pistáciové odstíny, pak i olivové, královsky modré, béžové, bílé nebo khaki. Majitelky rezavých vlasů mají většinou porcelánovou pleť se světlými řasami i obočím. Proto jim sluší méně výrazné líčení, ale po červené rtěnce mohou sáhnout kdykoliv. 

A co muži

Říkáte si, že to ženám sluší, ale proč nemohou být sexy i muži? Pryč se zastaralými stigmaty, ohnivá kštice i pihy jsou přece sexy. Velké plus u mužů je fakt, že vypadají pořád mladě. Mají bezchybnou pleť a vlasy jim nešediví. Zrzkům stejně jako zrzkám sluší především modrá a zelená, ale i tmavě hnědá a šedá barva. Kdo říká, že zrzek nemůže být sexy?

Zajímavosti o zrzavých lidech

  • Barvení přírodních zrzavých vlasů je více obtížné nabarvit než jiné odstíny. 
  • Zrzavé vlasy nešediví, ale ztrácí svou barvu a časem zbělají. 
  • Jejich tělo si dokáže samo produkovat vitamín D.
  • Zrzavé vlasy a modré oči jsou tou nejvzácnější kombinací na světě.
  • Zrzavých lidí je v Evropě asi kolem 2 %.
  • Většina zrzků i zrzek jsou leváci.

Zdroj foto: Pinterest.com, pixbay.com

 

Přidat na Seznam.cz
GINGER HAIR RUSOVLÁSKA REZAVÉ VLASY PIHY ZRZKY JSOU SEXY ZAJÍMAVOSTI VLASY A ÚČESY KRÁSA

Související články

Jak přivést letní líčení k dokonalosti

V létě sice některé vrstvy make-upu odkládáme, ale zároveň potřebujeme své pleti dodat dostatečnou hydrataci a ochranu. Přinášíme výběr pěti produktů, které vám toto léto perfektně poslouží.

Celý článek

Krásná Lily-Rose Depp se stala tváří nové kampaně značky Chanel

Dcera slavného herce Johnny Deppa, který před pár dny oslavil své 56. narozeniny, propůjčila svou tvář do reklamy na novou rtěnku Chanel.

Celý článek

Krásná v každém věku. Nová beauty kampaň Dior s Gisele Bündchen a její maminkou

Brazilská supermodelka Gisele Bündchen je společně se svou maminkou tváří pleťového séra značky Dior. Decentní fotografie dvou rozdílných generací ukazují, že krásná můžete být v každém věku.

Celý článek

Zadržování vody v těle - úhlavní nepřítel hubnutí i zdravého životního stylu

Zadržování vody je velkým strašákem především těch z nás, které se neúspěšně snaží hubnout. Zadržování vody v těle je přirozený obranný mechanismus našeho metabolismu, se kterým se musíme naučit pracovat. V tomto článku se podíváme na příčiny tohoto jevu a účinnou obranu.

Celý článek

Nejlepší produkty na odlíčení

Odstranění make-upu a nečistot je jedním z nejdůležitějších kroků v péči o pleť. Vybrali jsme proto několik produktů na odlíčení, které si určitě zamilujete stejně jako my.

Celý článek

Fashion must have: Udržitelnost vládne červnu

Červen je měsícem barev, slunce a pohody. Také odvahy a hravosti. Ne jinak je tomu v módním a designovém světě. A jak to vše spojit s udržitelností? Snadno!

Celý článek

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Profesionální péči o vlasy z pohodlí domova zvládnete sama

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy a je to rozhodně pravda. Proto byste měla i do jejich úpravy investovat svůj čas a vhodný výběr vlasových pomocníků. Představíme vám tři, se kterými si vlasy vyžehlíte, natočíte i vysušíte jako profesionální kadeřník!

Celý článek