dnes je 26.02.2021 a svátek má Dorota

Pihy všude kam se podíváš aneb proč jsou rusovlasí lidé výjimeční

Přidat na Seznam.cz
Zrzavým lidem byla vždy věnovaná větší pozornost. Dříve se na ně nahlíželo jako na osoby s ďáblem v těle, dnes už víme, že jsou to pouze lidé s jinou barvou vlasů.

Zrzci i zrzky zažili během života nějaké nepříjemné komentáře, a možná i šikanu na svůj vzhled. Lidé se bojí odlišností, ale právě ta dělá rusovlasé tak výjimečné. O rusovlasých se celkově říká, že mají nezkrotný temperament a drzou povahu. My muže i ženy s rudými vlasy milujeme a ukážeme vám, co jim nejvíce sluší a jaká přirozená krása se v nich ukrývá. 

Ženy s pihami

Zrzkám nejvíce sluší všemožná škála modrých nebo zelených barev. Určitě sáhněte po teplých podtónech, které vám krásně sednou. Nejlepší volbou jsou smaragdové nebo pistáciové odstíny, pak i olivové, královsky modré, béžové, bílé nebo khaki. Majitelky rezavých vlasů mají většinou porcelánovou pleť se světlými řasami i obočím. Proto jim sluší méně výrazné líčení, ale po červené rtěnce mohou sáhnout kdykoliv. 

A co muži

Říkáte si, že to ženám sluší, ale proč nemohou být sexy i muži? Pryč se zastaralými stigmaty, ohnivá kštice i pihy jsou přece sexy. Velké plus u mužů je fakt, že vypadají pořád mladě. Mají bezchybnou pleť a vlasy jim nešediví. Zrzkům stejně jako zrzkám sluší především modrá a zelená, ale i tmavě hnědá a šedá barva. Kdo říká, že zrzek nemůže být sexy?

Zajímavosti o zrzavých lidech

  • Barvení přírodních zrzavých vlasů je více obtížné nabarvit než jiné odstíny. 
  • Zrzavé vlasy nešediví, ale ztrácí svou barvu a časem zbělají. 
  • Jejich tělo si dokáže samo produkovat vitamín D.
  • Zrzavé vlasy a modré oči jsou tou nejvzácnější kombinací na světě.
  • Zrzavých lidí je v Evropě asi kolem 2 %.
  • Většina zrzků i zrzek jsou leváci.

Zdroj foto: Pinterest.com, pixbay.com

 

Přidat na Seznam.cz
GINGER HAIR RUSOVLÁSKA REZAVÉ VLASY PIHY ZRZKY JSOU SEXY ZAJÍMAVOSTI VLASY A ÚČESY KRÁSA

Související články

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek

Jak upravit ofinu doma

S ofinou to není lehké, ale co si budeme povídat, ten efekt stojí zato. Jednoduchá úprava ofiny ve vaší koupelně s výsledkem jako z kadeřnictví. Pojďte to zkusit s námi. 

Celý článek

5 trendy účesů, které ovládly Instagram

Řekněme si narovinu, že život v karanténě není úplná výhra. Ale na všem se dají najít pozitiva! Máme více času samy na sebe, a to můžeme skvěle využít v náš prospěch. Sociální sítě a zejména pak Instagram se začaly plnit novými trendy účesy, kterými se může inspirovat každá z nás. Díky nim po lockdownu zazáříte! 

Celý článek

Symbol ambiciózní ženy a jemné rebelky s romantickou duší najdete v novém parfému návrhářky Jitky Klett

Elegantní vůně vhodná pro dámy i pány omámí nejenom vaše smysly. Designový flakón, vůně oslavující ambiciózní ženu a podpis návrhářky Jitky Klett jsou spojením, které nás nenechává klidným.

Celý článek

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

Celý článek

Natalie Portman v kampani na novou ikonickou rtěnku Dior

Natalie Portman se poprvé objevila v kampani řady rtěnek Rouge Dior v roce 2013. Nyní se vrací, aby představila aktuální novinky oblíbeného módního domu a jeho nejnovější beauty linie.

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek