dnes je 08.04.2020 a svátek má Ema

Pihy všude kam se podíváš aneb proč jsou rusovlasí lidé výjimeční

Přidat na Seznam.cz
Zrzavým lidem byla vždy věnovaná větší pozornost. Dříve se na ně nahlíželo jako na osoby s ďáblem v těle, dnes už víme, že jsou to pouze lidé s jinou barvou vlasů.

Zrzci i zrzky zažili během života nějaké nepříjemné komentáře, a možná i šikanu na svůj vzhled. Lidé se bojí odlišností, ale právě ta dělá rusovlasé tak výjimečné. O rusovlasých se celkově říká, že mají nezkrotný temperament a drzou povahu. My muže i ženy s rudými vlasy milujeme a ukážeme vám, co jim nejvíce sluší a jaká přirozená krása se v nich ukrývá. 

Ženy s pihami

Zrzkám nejvíce sluší všemožná škála modrých nebo zelených barev. Určitě sáhněte po teplých podtónech, které vám krásně sednou. Nejlepší volbou jsou smaragdové nebo pistáciové odstíny, pak i olivové, královsky modré, béžové, bílé nebo khaki. Majitelky rezavých vlasů mají většinou porcelánovou pleť se světlými řasami i obočím. Proto jim sluší méně výrazné líčení, ale po červené rtěnce mohou sáhnout kdykoliv. 

A co muži

Říkáte si, že to ženám sluší, ale proč nemohou být sexy i muži? Pryč se zastaralými stigmaty, ohnivá kštice i pihy jsou přece sexy. Velké plus u mužů je fakt, že vypadají pořád mladě. Mají bezchybnou pleť a vlasy jim nešediví. Zrzkům stejně jako zrzkám sluší především modrá a zelená, ale i tmavě hnědá a šedá barva. Kdo říká, že zrzek nemůže být sexy?

Zajímavosti o zrzavých lidech

  • Barvení přírodních zrzavých vlasů je více obtížné nabarvit než jiné odstíny. 
  • Zrzavé vlasy nešediví, ale ztrácí svou barvu a časem zbělají. 
  • Jejich tělo si dokáže samo produkovat vitamín D.
  • Zrzavé vlasy a modré oči jsou tou nejvzácnější kombinací na světě.
  • Zrzavých lidí je v Evropě asi kolem 2 %.
  • Většina zrzků i zrzek jsou leváci.

Zdroj foto: Pinterest.com, pixbay.com

 

Přidat na Seznam.cz
GINGER HAIR RUSOVLÁSKA REZAVÉ VLASY PIHY ZRZKY JSOU SEXY ZAJÍMAVOSTI VLASY A ÚČESY KRÁSA

Související články

Jak si snadno udělat gelové nehty sama doma

Nehty jsou vizitkou každé ženy a kvůli nynější situaci není zatím možné docházet do salonů. Jak to vyřešit? Prostě si udělejte gelové nehty doma! Chce to trochu praxe, ale hlavní výhodou je především cena.

Celý článek
Slavné obočí

Linie pohledu slavných dam

Preferujete obočí do úhledného tvaru, orámované tužkou, vysoce posazené, tenké či husté? Ač tak nebo onak, právě obočí je jedním z nejdůležitějších rysů našeho obličeje. Udává výraz, kterým se lišíme od ostatních.

Celý článek

Jak si správně vybrat řasenku, a na co si dát pozor

Řasenka dokáže s očima vykouzlit divy, ale to jen v případě, když použijete tu správnou variantu. Je potřeba se především zamyslet, jaké máte řasy a co konkrétně potřebují. Svůdný pohled pak vykouzlíte snadno a rychle.

Celý článek
Líčení v 5 minutách

Odpočítáváme aneb Půvab v minutách

Ženy se narodily pro krásu a každá má právo se cítit přirozeně krásná. Už Elizabeth Ardenová razila toto pravidlo. Průkopnice v líčení a zakladatelka kosmetické firmy.

Celý článek

Žij své sny, inspiruj se a buď dobrodruhem s novou vůní Coach Dreams

Jsou to sny, které inspirovaly značku Coach k vytvoření nové smyslné vůně. Spolu s tím i svoboda a dobrodružství na cestách po Americe.

Celý článek

Oční sérum šetrné k člověku i přírodě si teď vaše pleť zaslouží dvojnásob

Čas, který teď máme navíc, můžeme perfektně využít k tomu, abychom své pleti, zejména pak očím, dopřáli maximální péči. Vyzkoušejte novinku Inlight Bio oční sérum Supreme, je to takový malý drahokam.

Celý článek

Vrásky jako symbol moudrosti a stáří? Naučte se je lehce skrývat

Ve chvíli, kdy se nám v obličeji začnou tvořit vrásky, může nás pohltit menší panika, co s nimi? Je však několik způsobů, jak se o svou pleť starat i s vráskami, jak jim předcházet a udržovat vitalitu vaší pleti v co nejlepší kondici!

Celý článek

Jak používat lesk na rty, abyste dosáhla perfektního výsledku?

Milujete lesk na rty? Máte vždy alespoň jeden po ruce a neumíte si bez něj představit běžnou činnost? Naprosto vám rozumíme, připravili jsme pro vás pár tipů, jak dosáhnout ještě lepšího výsledku.

Celý článek