dnes je 17.05.2021 a svátek má Aneta

Pink Carpet: Helping Dolls již brzy v Centrum Chodov

Přidat na Seznam.cz
Charitativně umělecký fashion projekt Adama Ptáčka se blíží do finále. Panenky Barbie v originálních modelech českých a slovenských návrhářů budou již brzy odhaleny.

Za projektem Pink Carpet: Helping Dolls, jehož cílem je pomoci dětem z Fondu ohrožených dětí Klokánek, stojí mladý designér Adam Ptáček. Adam loni na podzim vyzval české a slovenské designéry, aby oblékli panenku Barbie ve stylu Red Carpet a vytvořili jedinečné originály, které vykouzlí úsměv na nejedné dětské tváři. Adam Ptáček tak jedinečným způsobem propojil českou originální módu s ikonickou panenkou Barbie a dobrým úmyslem.

V minulosti panenku Barbie oblékly významné módní domy jako je Versace, Chanel, Burberry, Karl Lagerfeld, Dior, Moschino a mnoho dalších. Nyní se tato ikonická hračka projde po růžovém koberci ve večerních róbách českých fashion designérů. A vy můžete být u toho!


42 ikonických panenek věnovaných společností Mattel se v rukách uznávaných osobností nezávislé české módní scény, jako jsou Jitka Klett, Beata Rajská, Jakub Polanka, Markéta Kopecká, designérské duo Lazy Eye, ale i řady začínajících talentů z Ateliéru designu oděvu z Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, promění v naprosté originály.

Vybrané panenky budou vystaveny od 7. do 28. dubna v pasážích Centra Chodov. Jedinečnou šanci získat je však budou mít všichni sběratelé panenek i milovníci tuzemské módní tvorby až během slavnostní dražby, která se uskuteční 29. dubna od 18.30 hodin v Centru Chodov. Její výtěžek poputuje na konto pobočky Fondu ohrožených dětí Klokánek v Praze 4.

Dobrou věc tak bude letos poprvé možné podpořit koupí panenky v šatech předních českých tvůrců i mladých talentovaných studentů módní tvorby. Proto nezmeškejte slavnostní dražbu, které se zúčastní také patronka projektu herečka Jitka Smutná a Eleonora Stefanel, hlavní designérka luxusní italské oděvní značky Stefanel.

Myslete i vy na ohrožené děti z Klokánku. Podpořte s námi charitativní myšlenku tohoto projektu a vydejte se za Pink Carpet: Helping Dolls do Centra Chodov.

Zapojit se do projektu a přispět svým finančním darem Fondu ohrožených dětí Klokánek můžete i prostřednictvím transparentního účtu: 000000-2822226083/0800, kam poputuje i výtěžek z prodeje exkluzivních panenek.

Zdroj: Jitka Klett, facebook/Pink-Carpet-Helping-Dolls

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD PINK CARPET: HELPING DOLLS BARBIE PANENKA BARBIE ADAM PTÁČEK JITKA KLETT BEATA RAJSKÁ JAKUB POLANKA CHARITATIVNÍ PROJEKT KLOKÁNEK CENTRUM CHODOV DOMÁCÍ TVORBA

Související články

MBPFW: Metaforická proměna Jakuba Polanky i dobrodružství LAFORMELA sklízí úspěch. Velký potlesk si získal i mladý návrhář Lukáš Krnáč

Mercedes-Benz Prague Fashion week ve své nové digitální podobě proběhl v aktuálních dnech. Podívejme se společně na krátký sestřih těch nejlepších přehlídek.

Celý článek

Westfield Chodov rozšiřuje nabídku udržitelnějších kolekcí, kterou testuje módní návrhářka Kamila Vodochodská

Kamila Vodochodská hodnotí 3 vlajkové produkty rodinných podniků, mezi které patří: dětský set Kitikate, recyklovaný župánek a šortky od Oxalis dessous a ekologické prací prostředky značky Tierra Verde ze stáčecích stanic drogerií dm. To vše spolu s novinkami sezóny pro jarní období se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

JAK SE STÁT NÁVRHÁŘKOU KOŽENÉ KABELKY NA MÍRU

Chcete si navrhnout vlastní kabelku? Zvolte si tvar, materiál i doplňky a staňte se tak na chvíli módními návrháři.

Celý článek

Minimalistické šperky Eline Rosina

Každá žena si zaslouží kvalitní šperk. Bez ohledu na věk, styl nebo rozpočet. Takový šperk, který podtrhne její osobnost a zapíše se do paměti každému, kdo jej spatří.

Celý článek

Klára Haunerová, její institut módní tvorby oslavil 10 let

Institut módní tvorby poskytuje jedinečné oděvní kurzy se zaměřením na komplexní vzdělání v módním průmyslu. Ateliér nabízí plnohodnotné vzdělání v oboru módní industrie bez ohledu na předchozí zkušenosti nebo vzdělání.

Celý článek

Ken slaví 60. narozeniny!

Je to neuvěřitelné, ale Ken stojí věrně po boku Barbie už 60 let! Stal se stejnou ikonou jako ona, ale v žádném případě to neznamená, že by ustrnul v minulosti.

Celý článek

Návrhářka Hana Zelenková: Letošními trendy jsou geometrie, bílá barva a košilové šaty

Módní návrhářka Hana Zelenková využívá aktuální dobu velmi prakticky. Šije šaty svým nejbližším, čte knížky a v dnešním rozhovoru radí, jaké jsou aktuální trendy.

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek