dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Piubag je zábava ve velkém stylu, říká výhradní dovozce neoprenových kabelek

Přidat na Seznam.cz
Barevné neoprenové kabelky, se kterými se rozhodně nebudete nudit. Taková je italská značka Piubag. Jak se kabelky vyrábí a jaké jsou novinky nám řekl výhradní dovozce této značky.

Představte nám, prosím, Piubag. V čem se kabelky liší od konkurence?

Piubag je lehkost a inovace. Naše kabelky jsou hodnotným doplňkem, který ve svých tvarech spojuje dokonalý design a řemeslné zpracování, smysl pro detail a originalitu. Filozofie Piubag spočívá ve využití inovativních materiálů a barev s cílem vytvořit elegantní a účelné kabelky.

Naší filozofií je zábava ve velkém stylu. Proto používáme jako základní materiál neopren, který je lehký, pohodlný a výjimečně současný. Hlavní charakteristikou kabelek Piubag je úzký vztah mezi tvarem a barvou. Líbí se nám zářivé, živé a snadno kombinovatelné barvy.

Od konkurence se lišíme hlavně kvalitou neoprenu, která je pevnější, díky tomu naše kabelky drží svou formu, i když jsou prázdné. Další bonusy jsou možnosti zavírání na zip a přídavná vnitřní kapsička.

Proč zrovna neopren, jaké jsou jeho benefity pro použití na kabelkách?

Hlavní benefit tohoto materiálu je jeho lehkost. Každá žena ve své kabelce nosí spoustu nezbytností a určitě ocení, když sama kabelka neváží tolik. Dalším plusem je jeho odolnost, to, že je nepromokavý, dá se prát a jako třešnička na dortu je velmi módní, takže kdo drží krok s trendy, minimálně jednu kabelku Piubag by měl mít ve své skříni.

Kde se kabelky vyrábí?

Kabelky Piubag jsou vyvíjené, navrhované a vyráběné v Itálii a jsou tedy produktem 100 % Made in Italy.  Díky svému jedinečnému designu, použitým materiálům a řemeslnému zpracování jsou výrazem excelentního italského stylu.  

Jak si na tom neopren stojí z pohledu životního prostředí? 

K výrobě je použita technologie šetrná k životnímu prostředí. Vysoce kvalitní neopren je vyroben bez použití ropy, neobsahuje petrolej, splňuje PAH testy zajišťující méně znečišťujících látek.

Jaký je nejoblíbenější model?

Mezi nejoblíbenější modely patří určitě naše batůžky a kabelka Siena, která je tvarem ideální na každodenní nošení. Klientky u nás ale najdou i elegantní kabelky, messengery nebo cestovní tašky.

Jakou kabelku máte jako nejžhavější novinku?

Žhavé novinky jsou momentálně plážové tašky, máme opravdu široký výběr jak velikostí, tak i barevných kombinací, takže si každý přijde na své.

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ KABELKY PIUBAG NEOPREN LÉTO 2018 ROZHOVOR

Související články

Asijská restaurace Chilli & Lime: Rozkvetlá zahrada plná lahodných chutí

Jste milovníci asijské kuchyně, ale stále jste nenašli tu „pravou“? Nová restaurace Chilli & Lime v samotném centru Prahy vás uchvátí, to vám slibujeme!

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Papírovou nebo igelitovou tašku? My jsme pro starou dobrou klasiku v podobě síťovky!

Možná stále váháte mezi klasickou igelitkou a papírovou taškou. Mediální masáž podpořená ekologickými příznivci nás tlačí do určitých změn a rozhodnutí. Nám se ale od srdce zalíbil krásný český výrobek obohacený moderním designem.

Celý článek

Vzpomínky Roberta Vana

Robert Vano, proslulý fotograf, ale především odvážný muž s vřelým srdcem, laskavým humorem a výjimečným charisma.

Celý článek

Lenka Zahradnická: Dělám maximum proto, abych byla tou nejlepší mámou

Tato žena se s úsměvem na tváři nejspíš již narodila. Cítí velkou náklonnost k přírodě, stejně jako ke zvířatům. Má svého čtyřnohého parťáka, toho nejlepšího muže na světě a k dokonalosti jim nechybí ani nádherná dcera. Jak se daří herečce Lence Zahradnické?

Celý článek

Jak se obléká trojnásobná maminka a herečka Michaela Maurerová?

Zastihnout trojnásobnou maminku, herečku a moderátorku, Míšu Maurerovou je téměř nadlidský úkon. Když se to však podaří, dozvíte se o její vášni k teniskám, o tom, jaké projekty jí opravdu baví i to, jak se udržuje v kondici.

Celý článek

Božidara Richterová profesně plete teprve dva roky. Přesto je nováčkem letošního Mercedes-Benz Prague Fashion Week!

Návrhářka Božidara Richterová vyrostla na Moravě, plést ji učila babička, baví ji focení, ale především chce tvořit módu. Profesně se této práci věnuje teprve dva roky, ale už letos v březnu ji uvidíme na největší módní akci u nás!

Celý článek

Herečku Kristýnu Janáčkovou jsme zastihli na focení nové kolekce Ivety Paulerové

Být v souladu s přírodou, vnímat sebe i své okolí, ctít ženskou krásu a být spokojená sama se sebou, to jsou hlavní motta sympatické herečky Kristýny Janáčkové.

Celý článek