dnes je 20.07.2019 a svátek má Ilja

Piubag je zábava ve velkém stylu, říká výhradní dovozce neoprenových kabelek

Přidat na Seznam.cz
Barevné neoprenové kabelky, se kterými se rozhodně nebudete nudit. Taková je italská značka Piubag. Jak se kabelky vyrábí a jaké jsou novinky nám řekl výhradní dovozce této značky.

Představte nám, prosím, Piubag. V čem se kabelky liší od konkurence?

Piubag je lehkost a inovace. Naše kabelky jsou hodnotným doplňkem, který ve svých tvarech spojuje dokonalý design a řemeslné zpracování, smysl pro detail a originalitu. Filozofie Piubag spočívá ve využití inovativních materiálů a barev s cílem vytvořit elegantní a účelné kabelky.

Naší filozofií je zábava ve velkém stylu. Proto používáme jako základní materiál neopren, který je lehký, pohodlný a výjimečně současný. Hlavní charakteristikou kabelek Piubag je úzký vztah mezi tvarem a barvou. Líbí se nám zářivé, živé a snadno kombinovatelné barvy.

Od konkurence se lišíme hlavně kvalitou neoprenu, která je pevnější, díky tomu naše kabelky drží svou formu, i když jsou prázdné. Další bonusy jsou možnosti zavírání na zip a přídavná vnitřní kapsička.

Proč zrovna neopren, jaké jsou jeho benefity pro použití na kabelkách?

Hlavní benefit tohoto materiálu je jeho lehkost. Každá žena ve své kabelce nosí spoustu nezbytností a určitě ocení, když sama kabelka neváží tolik. Dalším plusem je jeho odolnost, to, že je nepromokavý, dá se prát a jako třešnička na dortu je velmi módní, takže kdo drží krok s trendy, minimálně jednu kabelku Piubag by měl mít ve své skříni.

Kde se kabelky vyrábí?

Kabelky Piubag jsou vyvíjené, navrhované a vyráběné v Itálii a jsou tedy produktem 100 % Made in Italy.  Díky svému jedinečnému designu, použitým materiálům a řemeslnému zpracování jsou výrazem excelentního italského stylu.  

Jak si na tom neopren stojí z pohledu životního prostředí? 

K výrobě je použita technologie šetrná k životnímu prostředí. Vysoce kvalitní neopren je vyroben bez použití ropy, neobsahuje petrolej, splňuje PAH testy zajišťující méně znečišťujících látek.

Jaký je nejoblíbenější model?

Mezi nejoblíbenější modely patří určitě naše batůžky a kabelka Siena, která je tvarem ideální na každodenní nošení. Klientky u nás ale najdou i elegantní kabelky, messengery nebo cestovní tašky.

Jakou kabelku máte jako nejžhavější novinku?

Žhavé novinky jsou momentálně plážové tašky, máme opravdu široký výběr jak velikostí, tak i barevných kombinací, takže si každý přijde na své.

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ KABELKY PIUBAG NEOPREN LÉTO 2018 ROZHOVOR

Související články

Karla Olšáková: Jakýkoliv úspěch je odrazem toho, že to, co děláte, děláte dobře

Česká designérka Karla Olšáková si našla chvíli, aby si s námi popovídala o tom, jaké šperky sama ráda nosí, které materiály jí pro její tvorbu baví, i to, co považuje za své největší úspěchy.

Celý článek
Natali Ruden

V butiku nenajdete jediný model jen tak pro krásu, říká módní návrhářka Natali Ruden

Natali Ruden, módní návrhářka se specifickým rukopisem. Co nám chtěla sdělit novou kolekcí Eden a jaké má plány do budoucna?

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Slovenská návrhářka Andrea Staňová miluje zastrčené obchůdky s látkami

Módu si zamilovala již jako malé děvčátko, tato láska ji vydržela až dodnes. Talentovaná slovenská návrhářka hledá inspiraci v každodenním životě a pod rukama ji vznikají nádherné, elegantní a čisté modely.

Celý článek

"Velká a šťastná rodina je pro mě nejvíce," říká maminka a influencerka Natálie Myslivcová

Mladá inspirativní maminka se o svůj život dělí se skoro 100 tisícemi sledovatelů na sociálních sítích. Její vytříbený vkus, styl a láska k módě vyniká spolu s rolí maminky s dvojčátky v krásných fotografiích.

Celý článek

Návrhářka Marie Copps: Nejsem zastáncem sezónních kolekcí. Nedává mi to žádný smysl

O dobrodružství, které prožívá česká návrhářka v Torontu, by si mohl kdekdo jen nechat zdát. Vydat se „bezhlavě“ do Kanady bylo velkým krokem do neznáma. A přesto tím nejlepším, který mohla udělat.

Celý článek

Kabelkový svět: Kterou si vybrat na jaro?

Kabelky, kterými byste měla být posedlá jsou ty z jarních kolekcí. Jejich prodej je v plném proudu a není na co čekat.. Které kousky jsou aktuálně v kurzu?

Celý článek

Nesmí se to nikdy vzdát, říká úspěšná vizážistka Michelle Flores Mua

Pokud někdo rozumí líčení, tak je to sympatická Michelle Flores Mua. Patří k vycházejícím talentům mezi českými vizážisty. Její příběh je inspirativní stejně jako ona sama. 

Celý článek