dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Piubag je zábava ve velkém stylu, říká výhradní dovozce neoprenových kabelek

Přidat na Seznam.cz
Barevné neoprenové kabelky, se kterými se rozhodně nebudete nudit. Taková je italská značka Piubag. Jak se kabelky vyrábí a jaké jsou novinky nám řekl výhradní dovozce této značky.

Představte nám, prosím, Piubag. V čem se kabelky liší od konkurence?

Piubag je lehkost a inovace. Naše kabelky jsou hodnotným doplňkem, který ve svých tvarech spojuje dokonalý design a řemeslné zpracování, smysl pro detail a originalitu. Filozofie Piubag spočívá ve využití inovativních materiálů a barev s cílem vytvořit elegantní a účelné kabelky.

Naší filozofií je zábava ve velkém stylu. Proto používáme jako základní materiál neopren, který je lehký, pohodlný a výjimečně současný. Hlavní charakteristikou kabelek Piubag je úzký vztah mezi tvarem a barvou. Líbí se nám zářivé, živé a snadno kombinovatelné barvy.

Od konkurence se lišíme hlavně kvalitou neoprenu, která je pevnější, díky tomu naše kabelky drží svou formu, i když jsou prázdné. Další bonusy jsou možnosti zavírání na zip a přídavná vnitřní kapsička.

Proč zrovna neopren, jaké jsou jeho benefity pro použití na kabelkách?

Hlavní benefit tohoto materiálu je jeho lehkost. Každá žena ve své kabelce nosí spoustu nezbytností a určitě ocení, když sama kabelka neváží tolik. Dalším plusem je jeho odolnost, to, že je nepromokavý, dá se prát a jako třešnička na dortu je velmi módní, takže kdo drží krok s trendy, minimálně jednu kabelku Piubag by měl mít ve své skříni.

Kde se kabelky vyrábí?

Kabelky Piubag jsou vyvíjené, navrhované a vyráběné v Itálii a jsou tedy produktem 100 % Made in Italy.  Díky svému jedinečnému designu, použitým materiálům a řemeslnému zpracování jsou výrazem excelentního italského stylu.  

Jak si na tom neopren stojí z pohledu životního prostředí? 

K výrobě je použita technologie šetrná k životnímu prostředí. Vysoce kvalitní neopren je vyroben bez použití ropy, neobsahuje petrolej, splňuje PAH testy zajišťující méně znečišťujících látek.

Jaký je nejoblíbenější model?

Mezi nejoblíbenější modely patří určitě naše batůžky a kabelka Siena, která je tvarem ideální na každodenní nošení. Klientky u nás ale najdou i elegantní kabelky, messengery nebo cestovní tašky.

Jakou kabelku máte jako nejžhavější novinku?

Žhavé novinky jsou momentálně plážové tašky, máme opravdu široký výběr jak velikostí, tak i barevných kombinací, takže si každý přijde na své.

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ KABELKY PIUBAG NEOPREN LÉTO 2018 ROZHOVOR

Související články

Podzim se značkou Badura. Klasický nebo plný módních trendů?

Ať už se vaše aktuální sezóna ponese v klasickém duchu plném elegance a kvality nebo si dovolíte zaexperimentovat a pustíte do svého šatníku a botníku trochu módních trendů, modely značky Badura mají od každého něco. Tak vybírejte a kombinujte!

Celý článek

Michael Kováčik: Módní návrhářství je o talentu, kontaktech a vytrvalosti

Chtěl být módním návrhářem od dětství? Jak dlouho mu trvalo, než měl svou první přehlídku a myslí si,že mají české ženy vkus? Vyzpovídali jsme módního návrháře Micheala Kováčika.

Celý článek

Lidé nevěří, že strava má obrovský dopad na jejich zdraví, říká life-style koučka Jana Míčková

Přinášíme vám rozhovor s life-style koučkou Janou Míčkovou. V něm se dozvíte nejen o návycích českého národa v oblasti zdraví a stravování, ale také tipy a triky, jak se přiblížit efektivnímu stravování a zdravému životnímu stylu.

Celý článek

Jsem vždy ráda, když se potkám s hodnými a pracovitými lidmi, říká senátorka Miluše Horská

Je velmi aktivní, srdce má na pravém místě, cení si základních lidských hodnot a snaží se pomáhat. Zastavit na chvíli senátorku Miluši Horskou není úplně snadný úkol, nám se to však podařilo a zeptali jsme se jí na její cit k módě, k handicapovaným dětem i na to, kde ráda tráví svůj volný čas.

Celý článek

Rádi byste zapomněli na všechny strasti života a nechali vaše tělo řádně zrelaxovat?

V tom případě byste si měli pořídit houpací vak od české značky Hojdavak a dovolit si terapii houpáním. A pozor! Myslí se i na ty nejmenší.

Celý článek

V Británii udává trendy královská rodina a smetánka, u nás chtějí zákazníci svobodu a originalitu, říká modistka Hana Škorpilová

Modistka Hana Škorpilová je bezesporu špičkou ve svém oboru. V Praze vede vlastní modistickou školu, kde se můžete naučit nejen základy výroby klobouků. Hlavní je kreativní duše i chuť naučit se tradiční řemeslo třeba v modernějším pojetí.

Celý článek

Člověk by měl všechno dělat naplno, vědomě a nejlíp jak dovede, říká podnikatel Dalibor Uhlíř

Dlouholetý manažer a podnikatel, sportovní nadšenec a člověk, který žije tady a teď. Dalibor Uhlíř se vydal cestou kandidatury do senátu České republiky, nás však více zajímalo, jak vnímá módu svou i svých dětí a jaká je jeho životní mantra.

Celý článek

ŽENY ZA MIXÁŽNÍM PULTEM: JAK TVOŘÍ ČESKÉ DJKY?

Dvě ženy, které milují hudbu a dokážou roztančit davy. První dáma českého DJingu, DJ Lucca, působí na české hudební scéně už více než dvě dekády. K rozhovoru přizvala i začínající talentovanou DJ Neomi. Jak obě hudebnice hodnotí své začátky a co by poradily začínajícím DJkám? 

Celý článek