dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Pláštěnky v jarní pánské kolekci 2018 Boss

Přidat na Seznam.cz
Protože proč ne. Když mohly pláštěnky začít nosit ženy a vypadat stylově, proč by nemohli i muži?!

Hugo Boss se v jarní pánské kolekci 2018 soustředil zejména na střihy. Kombinování střihově propracovaných kousků představuje základ úspěchu u pánské módy. Značce Boss se to zdařilo. Svou kolekci ladila do odstínů šedé barvy a nakonec přidala několik celobéžových otufitů. Všimněte si také jednoduchých černých kloboučků, které dodávaly dojem, že se opravdu brzy rozprší.

Kolekci zhruba třiceti modelů Boss rozsvítil černým lesklým kabátem, to asi aby se neřeklo, že je to samá šedá myš. Sem tam v ruce modelů nechyběly ani batohy s tkaničkou nebo obaly na tablet, čímž značka demonstrovala svoji širokou nabídku doplňků. Kromě šortek pánové obékli volnější oblekové kalhoty, které však nedoplňovala saka, ale spíše bombery nebo zmiňované pláštěnky. Jarní kolekce Boss byla rozmanitá a věříme, že každý moderní muž si v ní najde to své.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
PÁNSKÁ MÓDA JARO 2018 PÁNSKÁ KOLEKCE BOSS HUGO BOSS PLÁŠTĚNKY

Související články

Sportovní značka BOGNER slaví 90. výročí a pro své zákazníky připravila nejedno překvapení

Příležitost k oslavám přináší rok 2022 společnosti BOGNER hned ve dvou významných jubileích. Kdysi malý lyžařský obchod dnes zastupuje významné místo na trhu.

Celý článek

Pánské podzimní doplňky v přírodních barvách dodají eleganci

Vraťte se po rozmarném létu do kanceláře ve velkém stylu. Doplňte svou podzimní garderobu o kousky, které nezestárnou. Doplňky v přírodních barvách navíc v těchto měsících skvěle padnou prakticky k čemukoliv. 

 

 

Celý článek

Česká módní značka SegraSegra otevírá online sekáč

Udržitelnost hrála u značky SegraSegra vždy důležitou roli, proto spouští online second hand, v rámci kterého vykupuje své nošené kousky a dále je nabízí. Funkční oblečení navržené a šité v České republice tak můžete nově pořídit nošené za výhodnou cenu.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek
Kapsulová kolekce

DVĚ OBLÍBENÉ ZNAČKY LEEVES A 2005, PŘINÁŠEJÍ KOLEKCI INSPIROVANOU PRÁZDNINAMI

Dvě polské kultovní streetwear značky, 2005 a Leeves, spojily své síly a uvádí kapsulovou kolekci. Obě značky jsou zbožňované polskou streetwear komunitou a každá jejich kolekce se těší obrovskému zájmu, a to především mezi mladými lidmi. 

Celý článek

Průvodce pro ženy - jak se obléknout na podzim do hor?

Podzim je bezpochyby jedním z nejlepších období pro návštěvu krásných míst v horách a procházky po stezkách. Po létě se počasí stabilizuje. Riziko bouřek je nižší. Teploty jsou také méně úmorné. Je však třeba mít na paměti, že den se poměrně výrazně zkracuje a před východem a po západu slunce může teplota vzduchu výrazně klesnout.

Celý článek

Jane Fonda a JaQuel Knight vyzívají s novou sportovní značkou H&M MOVE celý svět k pohybu!

Společnost H&M si dala nový cíl, rozhýbat celý svět. Proto dnes celosvětově uvádí na trh svou novou značku H&M MOVE. Po jejím boku stojí i dvě americké hvězdy Jane Fonda a JaQuel Knight.

Celý článek