dnes je 17.09.2021 a svátek má Naděžda

Plesová sezóna 2018 - v jakých šatech zazáříte

Přidat na Seznam.cz
Chystáte se na ples a nevíte v čem jít? Pořiďte si nové šaty a podívejte se, v jakých budete zaručeně královnou plesu!

Otevřená záda

Tento trend přivedly krásky z červeného koberce. Inspirujte se jimi, a nebojte se vyzkoušet něco nového. Šaty, které mají otevřená záda, jsou sexy a zároveň se nemusíte bát, že vykoukne více, než byste chtěla. Můžete je vynést v kovovém odstínu, který je také trendy. Pak už stačí si vzít rudou rtěnku a upravit si vlasy tak, aby nezakrývaly výstřih na zádech. Nejideálnější je účes na stranu nebo drdol, který nechá volná záda krásně vyniknout.

Špagetová ramínka

Trend špagetových ramínek se nám vrátil z 90. let. K těmto šatům se hodí výraznější makeup a rozpuštěné vlasy, protože jsou samy o sobě docela jednoduché. Může se na nich objevit překřížení, které vede přes záda a krásně je zdobí. Také může být využito ve výřezech po bocích, což působí zajímavěji a budí větší pozornost. Pokud si je vyberete budete se cítit nesmírně pohodlně a přitažlivě. 

Sametové šaty

Samet je trendy na každém kusu oblečení a nemůžeme vynechat ani šaty. Navíc je látkou, která lichotí většině postav. Pod pojmem sametové šaty si snad každý představí eleganci. Dnes ale najdete širokou nabídku těch, které jsou zároveň sexy.  Výše zmíněná róba se špagetovými ramínky s výstřihem na zádech v kombinaci se sametem? Vražedná sexy kombinace. Pokud si vyberete červenou barvu, volte k nim matnou rtěnku ve stejném odstínu, jako je barva šatů.

Šaty se spadlými rameny

Pokud chcete být na plese spíše jako princezna, zvolte šaty se spadlými rameny. Už dávno se nenosí balónový střih, který se nosil v roce 2000 a ženy vypadaly jako sladký bonbon! Nejsou tak sexy jako předešlé, ale jsou roztomilé a trendy. U těchto šatů se nemusíte bát barev, volte tlumenější barvy, nebo naopak sladké jemné pastelové barvy.

Jaké se vám líbí nejvíce? Jste spíše pro princeznovské, nebo pro sexy šaty?

Myslíme si, že byste na plese měla zazářit, ale zároveň se cítit pohodlně a dobře. Tyhle šaty to určitě zvládnou na jedničku!

pinterest.com, vogue.com, jovani.com

Přidat na Seznam.cz
ŠATY PLESOVÉ ŠATY PLES ŠATY 2018 SAMET DÁMSKÁ MÓDA PLESOVÁ SEZÓNA VEČERNÍ ŠATY

Související články

Naději pro folklór a jeho přežití odráží kolekce „FOLKSY“

 V 21. století se folklór těší návratu a snaze zachovat řemesla, tradice a tvorbu i pro další generace. Tvůrci i dnes rádi sahají do oblastí folklóru a přetváří je v současná díla.

Celý článek

ZALANDO STARTUJE NOVOU DESIGNER KAMPAŇ „LUXUS PODLE VAŠICH PŘEDSTAV“ ZAMĚŘENOU NA SEBEVYJÁDŘENÍ A INDIVIDUALITU

Nová kampaň je inovativním digitálním zážitkem, který spojuje svět TikToku s interaktivním filmem a zve zákazníky do nového světa luxusu charakterizovaného proměnlivostí, sebevyjádřením a inkluzí.

Celý článek

FASHION MUST HAVE: Září je měsícem módy!

Babí léto, láska, příroda, ale také největší módní týden v Praze. To vše vyjadřuje září. Připravte si lehké kabátky, načerpejte poslední sluneční paprsky a obklopte se láskou i módou. Nebo také láskou k módě.

Celý článek

Slamák: hrdina letních outfitů

Chrání váš obličej ve velkém stylu, i přírodu. Naším hrdinou léta 2021 je bezesporu slaměný klobouk. Poradíme stylové kombinace, se kterými se můžete rozloučit s létem i přivítat podzim.

Celý článek

Máma a dcera: Jak sladit oblečení a kde pořídit stejné outfity?

Sladěné outfity. Přání a snaha téměř každé maminky. Pokud také hledáte pro vás a vaši dceru podobné kousky, máme pro vás několik tipů.

Celý článek

NEJNOVĚJŠÍ KOLEKCE ČESKÉ ZNAČKY ECSTATIC OSLAVUJE KRÁSU ŽEN, DAR MATEŘSTVÍ I MÓDU V JEDNOM

Lektorka předporodní přípravy, spoluautorka šesti knih Lilia Khousnoutdinova rozšiřuje svoji autorskou kolekci Ecstatic Mama, která umí skloubit mateřství a ženskou krásu.

Celý článek

Tory Burch zasadila svou podzimní kampaň do klasického New Yorku

Černobílé pozadí New Yorku spojené s barevným popředím snímků poukazuje nejenom na podzimní doplňky a oblečení značky Tory Burch.

Celý článek

Beyoncé je v nové kampani s názvem Rodeo jednoznačně divoká a sexy

Značky Adidas x Ivy Park opět spojily své síly a přichází s kampaní s názvem Rodeo. Zpěvačka Beyoncé je jejím středobodem.

Celý článek