dnes je 18.09.2019 a svátek má Kryštof

Plesová sezóna 2018 - v jakých šatech zazáříte

Přidat na Seznam.cz
Chystáte se na ples a nevíte v čem jít? Pořiďte si nové šaty a podívejte se, v jakých budete zaručeně královnou plesu!

Otevřená záda

Tento trend přivedly krásky z červeného koberce. Inspirujte se jimi, a nebojte se vyzkoušet něco nového. Šaty, které mají otevřená záda, jsou sexy a zároveň se nemusíte bát, že vykoukne více, než byste chtěla. Můžete je vynést v kovovém odstínu, který je také trendy. Pak už stačí si vzít rudou rtěnku a upravit si vlasy tak, aby nezakrývaly výstřih na zádech. Nejideálnější je účes na stranu nebo drdol, který nechá volná záda krásně vyniknout.

Špagetová ramínka

Trend špagetových ramínek se nám vrátil z 90. let. K těmto šatům se hodí výraznější makeup a rozpuštěné vlasy, protože jsou samy o sobě docela jednoduché. Může se na nich objevit překřížení, které vede přes záda a krásně je zdobí. Také může být využito ve výřezech po bocích, což působí zajímavěji a budí větší pozornost. Pokud si je vyberete budete se cítit nesmírně pohodlně a přitažlivě. 

Sametové šaty

Samet je trendy na každém kusu oblečení a nemůžeme vynechat ani šaty. Navíc je látkou, která lichotí většině postav. Pod pojmem sametové šaty si snad každý představí eleganci. Dnes ale najdete širokou nabídku těch, které jsou zároveň sexy.  Výše zmíněná róba se špagetovými ramínky s výstřihem na zádech v kombinaci se sametem? Vražedná sexy kombinace. Pokud si vyberete červenou barvu, volte k nim matnou rtěnku ve stejném odstínu, jako je barva šatů.

Šaty se spadlými rameny

Pokud chcete být na plese spíše jako princezna, zvolte šaty se spadlými rameny. Už dávno se nenosí balónový střih, který se nosil v roce 2000 a ženy vypadaly jako sladký bonbon! Nejsou tak sexy jako předešlé, ale jsou roztomilé a trendy. U těchto šatů se nemusíte bát barev, volte tlumenější barvy, nebo naopak sladké jemné pastelové barvy.

Jaké se vám líbí nejvíce? Jste spíše pro princeznovské, nebo pro sexy šaty?

Myslíme si, že byste na plese měla zazářit, ale zároveň se cítit pohodlně a dobře. Tyhle šaty to určitě zvládnou na jedničku!

pinterest.com, vogue.com, jovani.com

Přidat na Seznam.cz
ŠATY PLESOVÉ ŠATY PLES ŠATY 2018 SAMET DÁMSKÁ MÓDA PLESOVÁ SEZÓNA VEČERNÍ ŠATY

Související články

Tradice, evoluce a revoluce v podzimní a zimní kolekci Pietro Filipi

Značku Pietro Filipi není třeba představovat. Mají svůj osobitý styl, za kterým si stojí. O tom vypovídá i aktuální kolekce pro podzim / zimu 2019 – 2020. Najdeme v ní originalitu, nadčasovost i hravost.

Celý článek

Erika Příhodová představila kolekci ART plnou elegance se špetkou punku

Kolekce nafocená v prostředí Národního divadla, které Erika Příhodová miluje, není vybrané náhodou. Samotné Národní divadlo bylo návrhářce velkou inspirací, která se odrazila nejenom v materiálech, ale také v elegantním zpracování.

Celý článek

10 teplých svetrů pro přicházející podzim

Noci se zkrátily, dny se ochladily... Po létě přichází další krásné období. Světříková sezóna zahájena a my se v tomto článku podíváme na ty, které budou letos TOP.

Celý článek

Váš chytrý šatník: podzimní kolekce Lindex

Otevřít skříň, vybrat ty pravé kousky a do pár minut odejít. Sen každé ženy! Ovšem nyní se může stát skutečností. Oděvní značka Lindex vám s tím totiž hravě pomůže.

Celý článek

Vytvořte si uvědomělý šatník, poradí vám Vendula Stoklásková

Připravit změny v rámci redesignu obchodu 100CLASS concept store jeho majitelka Vendula Stoklásková chystala už nějaký ten pátek, nyní ho můžeme vidět v novém kabátě a s jedinečnou inspirací na uvědomělý šatník. 

Celý článek

Malé černé v nové formě najdete v podzimní kolekci české značky TEG

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková s podzimní kolekcí rozhodně bodují. Třetí ze čtyř kolekcí v každém roce je opět plná minimalismu, který milujeme.

Celý článek

Návrhářka Lenka Kohoutová se svou značkou Cockerel znovu dobývá Paříž

Veletrh Maison & Object v Paříži je v plném proudu. Snoubí špičkovou práci designérů a novinky ze světa módy i designu. Nechybí zde ani české zastoupení. Stejně jako před rokem zde aktuálně představuje svou novou kolekci i značka Cockerel.

Celý článek

Česko-Slovenský ples 2020 - ve dvou se to lépe tančí

Sedmý ročník Česko-Slovenského plesu se koná 8. února 2020 v pražském Obecním domě.

Celý článek