dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Podmínky registrace v katalogu MODELKY

Přidat na Seznam.cz
Proč je profil v katalogu moda.cz zpoplatněn?  

1. Katalog modelek a modelů moda.cz vznikl na základě požadavků našich klientů. Za projektem katalogu stojí realizační team, který chce vybraným modelům nabídnout pouze reálné projekty. Registrací do katalogu bude každá modelka a model automaticky zařazen do úspěšné soutěže ”STAŇ SE TVÁŘÍ MAGAZÍNU MODA.CZa získá členství v naší módní rodině která mu poskytne nejen možnost prezentace, ale může nabídnout i další spolupráci, například účastnit se realizace našich dalších projektů nebo se stát plnohodnotnou součástí našeho teamu. Vybrané modelky a modely také mohou získat prostor pro svoji prezentaci na portále www.moda.cz

2. Registrací do katalogu není účastník vázán smlouvou, která by ho pracovně omezovala. Obdržené pracovní nabídky s jinou agenturou může přijmout i odmítnout. Náš team vám bude k dispozici pro bezplatnou konzultaci pro vyhodnocení obdržených nabídek ke spolupráci. 

3.  Katalog moda.cz je určen jen pro modelky a modely, kteří mají o tuto práci opravdový zájem. Náš team očekává, že registrovaní uživatelé vloží do své prezentace to největší úsilí, poskytnou nám vlastní fotografie. K celkovému hodnocení přihlédneme i k psanému projevu, vlastnostem a dovednostem. 

Registrace i pro mladší 18 let.

Věková hranice v modelingu je velmi nízká, proto se náš team zaměřuje na bezpečnost účastníků a ochranu před nečistými praktikami. Před vstupem do projektu je proto nutný písemný souhlas rodičů, aby bylo prokazatelné, že o nabídce vědí a souhlasí s ní.

PODMÍNKY REGISTRACE

www.MODA.CZ

realizační team MODA.CZ - MODELKY

Přidat na Seznam.cz
KATALOG MODELEK MODELKY KATALOG

Související články

Velkolepou přehlídkou se Jean-Paul Gaultier rozloučil s haute couture

Sedmašedesátiletý návrhář Jean-Paul Gaultier se rozhodl rozloučit stylově. Po padesáti letech v módní branži oznámil konec s přehlídkami a jeho couture kolekce na jaro a léto 2020 byla tou poslední. A jednalo se o vskutku pompézní rozloučení.

Celý článek

Victoria‘s Secret ruší svou každoroční přehlídku, znamená to konec andělské show!

Je to potvrzeno. Letos budeme ochuzeni o přehlídku sexy andílků z Victoria‘s Secret. Co se stalo a proč se každoroční přehlídka ruší? Po 24 letech je oficiálně konec.

Celý článek
Zákulisí módních přehlídek

Ze zákulisí módních přehlídek očima modelky

Velkolepé módní show patří k oblíbeným společenských událostem, na které se všichni milovníci módy chodí inspirovat a zároveň se podívat na snovou podívanou krásných dam, doslova plujících po mole, mnohdy za doprovodu tanečních kreací. Co se ale za jinak pohodovou show, z pohledu diváka, skrývá v zákulisí?

Celý článek

Kampaň Marc Jacobs Resort 2020 patřila psům

Značka The Marc Jacobs představila první resort kampaň, která patřila známým modelkám a psům. Barevná kolekce čítá kromě oblečení i doplňky v podobě kabelek, náušnic a hodinek. 

Celý článek

Kdy je vhodný věk začít s modelingem?

Modeling je splněný sen pro mnoho mladých dívek. Po dlouhou dobu však vyvstává otázka, kdy s ním začít, aby to nebylo příliš brzy. Jaký je názor Ameriky a Evropy?

Celý článek

Nejpopulárnější modelky uplynulých celosvětových týdnů módy

Které krásné mladé tváře byly nejčastěji k vidění skrze všechny významné přehlídky módních týdnů? Od Milána po New York: tyhle unikátní a půvabné ženy jsou každá jiná a návrháři je milují. 

Celý článek

České modelky dneška, které jsou úspěšné v zahraničí

Jsou mladé, krásné a dokázaly uspět ve světě modelingu v zahraničí. U nás nejsou příliš známé. O kterých modelkách mluvíme? 

Celý článek

Obočí v roce 2019: Přirozenost na prvním místě

Návrat k huňatému, přirozenému a objemnému obočí je patrný z líčení na všech přehlídkách. Jak docílit právě tohoto vzhledu?

Celý článek