dnes je 19.06.2021 a svátek má Leoš

Podzimní kampaň svatební kolekce Very Wang Spring 2015

Přidat na Seznam.cz
Francouzská modelka Josephine Le Tutour v podzimní kampani Very Wang oblékla nádherné svatební šaty z jarní kolekce 2015 a představila je světu poněkud netradičním způsobem.

Krásná Francouzka, Josephine Le Tutour, v posledních letech spolupracovala na lookboocík a kampaních s řadou módních značek jako například Gucci, Bottega Veneta, DVF, Chloe či Hugo Boss. A tak není divu, že je před fotoaparátem či kamerou naprosto přirozená.

V kampani k svatební kolekci Very Wang jaro 2015 oblékla objemné svatební šaty, které díky ní jakoby ožily. Fotograf Patrick Demarchelier na černobílých fotografiích zachytit Josephininu úžasnou energii.

Emotivní fotografie jsou pojaty poněkud netradičně, což podtrhl i chaotický účes. Vyzařuje z nich typická bezstarostná aura módní tvorby Very Wang, která je plná krásy, je vzrušující a nechybí jí ani nějaký ten vtipný prvek.

Zdroj: models.com, fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI KAMPAŇ VERA WANG SVATEBNÍ ŠATY VERA WANG SVATEBNÍ ŠATY

Související články

Když prodáme klavír ze special collection, je to pro nás, jako by odešlo dítě, říká Zuzana Ceralová Petrofová

Přinášíme vám další exkluzivní rozhovor s jednou z našich nejvlivnějších žen v Česku. Tentokrát jsme kladli otázky Zuzaně Ceralové Petrofové, majitelce světoznámé firmy Petrof.

Celý článek

Módní styl bollywoodských manželek

Život v Indii je krásný, když jste bollywoodskou manželkou. Kromě štěstí, lásky, peněz a vlastního seriálu na Netflixu mají tyto dámy také styl.

Celý článek

Zalando – Láska nikdy nevyjde z módy

Evropská platforma Zalando, která se zaměřuje na módu a životní styl, uvedla nedávno lokální kampaň „Láska nikdy nevyjde z módy“. 

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

Perlové týdny Halada jsou zpět a s nimi stovky překrásných perlových šperků

Největší a nejkrásnější přehlídka perlových šperků putuje napříč Českou republikou a Slovenskem, finále bude mít opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Celý článek

Hospoda a čepované pivo je u nás kulturní fenomén, říká Pavlína Kalousová, ředitelka komunikace Plzeňského Prazdroje

Přinášíme vám další ze série inspirativních rozhovorů s nejvlivnějšími ženami, tentokrát s Pavlínou Kalousovou, ředitelkou firemních vztahů a komunikace Plzeňského Prazdroje.

Celý článek

Zakladatel společnosti VANS zemřel ve věku 90 let

Paul Van Doren byl jedním z bratrů a spoluzakladatelů ikonických tenisek značky VANS. Zemřel v pátek 7. května 2021 ve věku 90 let.

Celý článek

Michaela Bakala: Ženskost není o značce ani o ceně, ale o osobnosti

Michaela Bakala - česká podnikatelka, zakladatelka České Miss, patronka mnoha významných projektů a v neposlední řadě také manželka jednoho z nejbohatších mužů Česka Zdeňka Bakaly.

Celý článek