dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Smyslné svatební šaty z jarní kolekce Very Wang pro rok 2015

Přidat na Seznam.cz
Vera Wang posouvá hranice! Představila novou éterickou kolekci svatební šatů pro jarní sezónu 2015. S touto kolekcí se vrací k panensky bílé, krajkám a řasenému tylu.

Nová kolekce svatebních šatů Very Wang pro Jaro 2015 vyzařuje nadpozemskou krásu. Je dramatická, romantická, smyslná a velice svůdná.

Vera si v kolekci pohrává s tím nejjemnějším hedvábím, vytváří zajímavé živůtky a princeznovské suknice z řaseného či skládaného tylu se zajímavou texturou. V kolekci nechybí také modely se siluetou mořské panny, které jsou velice propracované a většinou z krajky.


Vera Wang si zachovává svou jedinečnost i v jednoduchých modelech. Každý z nich je naplněn lehkostí a dotažen do posledního detailu.


Novinkou v kolekci jsou lehce extravagantní kousky, například šaty honosně zdobené tylem či šaty s dlouhými krajkovými rukávy. Zcela netradiční je jistě také model tvořený dvěma díly, topem s velkým tylovým květem na rameni a plesovou sukní.

 

V rámci kampaně k jarní kolekci byl samozřejmě natočen i krátký film, v kterém modely představily Caroline Brasch Nielsen, Elisabeth Erms Nastya Sten a Sophie Touchet.  Natáčení probíhalo v ponurém lese a díky tomuto pozadí je svatební kolekce ještě úchvatnější.

Zdroj: instyle.com, verawang.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY LUXUSNÍ SVATEBNÍ ŠATY SVATEBNÍ ŠATY NEOBVYKLÉ SVATEBNÍ ŠATY KRAJKA HEDVÁBÍ VERA WANG SVATEBNÍ ŠATY VERA WANG JARO 2015

Související články

Krátké svatební šaty jsou hitem sezóny

Svatba patří k nejkrásnějším zážitkům v životě. I když pandemie koronaviru ovlivnila svatby neblahým způsobem. Nezkracuje se jen počet hostů, ale i svatební šaty nevěsty! Inspirujte se krásnými kousky v dnešním článku.

Celý článek

Petra Brzková: Má aktuální svatební kolekce odráží jednoduchost, lehkost a volnost

Krajka, lehký hedvábný taft a satén odráží ve svatební kolekci Petry Brzkové čistotu sněhově bílého odstínu společně s ivory.

Celý článek

Projekt TVORBOU odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi

Projekt Veroniky Matějkové vznikl jako reakce na fenomén fast fashion. Původně zamýšlená upcyklační platforma ve své současné podobě vintage shopu odráží potřebu smysluplně vracet oblečení zpět mezi lidi.

Celý článek

Svatební trendy 2021 ze salonu tvuj-honeymoon.cz

Svatební trendy pro rok 2021. Jednoduché elegantní linie nabízí svatební salon TVŮJ HONEY MOON. "Svatební šaty jako z pohádky".   

Celý článek

Návrhářka Iveta Paulerová: svatební sezóně vládne jednoduchost střihu i materiálu

Svatební šaty z aktuální kolekce návrhářky Ivety Paulerové jsou lehké, svěží a pohodlné, aby v nich nevěsta mohla strávit celý svůj velký den a užila si ho naplno.

Celý článek

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek

Svatební kolekce Vivienne Westwood byla plná avantgardního krejčovství a luxusních látek

Vivienne Westwood se v nové svatební couture kolekci zaměřila na kvalitní řemeslné zpracování. Zároveň se inspirovala archivními střihy a přenesla je do nové, modernější a avantgardnější verze.  

Celý článek

Monique Lhuillier představila pohádkovou svatební kolekci na podzim 2020

Filipínská návrhářka Monique Lhuillier vytváří nezapomenutelné svatební kolekce vždy s odlišným příběhem. Tentokrát měla v myšlenkách nevěstu kráčející po rozlehlé zahradě u vily v Itálii. 

Celý článek