dnes je 25.01.2021 a svátek má Miloš

Smyslné svatební šaty z jarní kolekce Very Wang pro rok 2015

Přidat na Seznam.cz
Vera Wang posouvá hranice! Představila novou éterickou kolekci svatební šatů pro jarní sezónu 2015. S touto kolekcí se vrací k panensky bílé, krajkám a řasenému tylu.

Nová kolekce svatebních šatů Very Wang pro Jaro 2015 vyzařuje nadpozemskou krásu. Je dramatická, romantická, smyslná a velice svůdná.

Vera si v kolekci pohrává s tím nejjemnějším hedvábím, vytváří zajímavé živůtky a princeznovské suknice z řaseného či skládaného tylu se zajímavou texturou. V kolekci nechybí také modely se siluetou mořské panny, které jsou velice propracované a většinou z krajky.


Vera Wang si zachovává svou jedinečnost i v jednoduchých modelech. Každý z nich je naplněn lehkostí a dotažen do posledního detailu.


Novinkou v kolekci jsou lehce extravagantní kousky, například šaty honosně zdobené tylem či šaty s dlouhými krajkovými rukávy. Zcela netradiční je jistě také model tvořený dvěma díly, topem s velkým tylovým květem na rameni a plesovou sukní.

 

V rámci kampaně k jarní kolekci byl samozřejmě natočen i krátký film, v kterém modely představily Caroline Brasch Nielsen, Elisabeth Erms Nastya Sten a Sophie Touchet.  Natáčení probíhalo v ponurém lese a díky tomuto pozadí je svatební kolekce ještě úchvatnější.

Zdroj: instyle.com, verawang.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY LUXUSNÍ SVATEBNÍ ŠATY SVATEBNÍ ŠATY NEOBVYKLÉ SVATEBNÍ ŠATY KRAJKA HEDVÁBÍ VERA WANG SVATEBNÍ ŠATY VERA WANG JARO 2015

Související články

Variace možností ukazuje česká značka Petiteé v kolekci pro rok 2021

Kolekce, která tentokrát není zaměřena pouze na svatební šaty, zahrnuje i luxusní kousky na slavnostní příležitosti. Návrhářka Petra Pitelková se ohlíží i na životní prostředí, například metodou upcyclingu.

Celý článek

Svatební kolekce Vivienne Westwood byla plná avantgardního krejčovství a luxusních látek

Vivienne Westwood se v nové svatební couture kolekci zaměřila na kvalitní řemeslné zpracování. Zároveň se inspirovala archivními střihy a přenesla je do nové, modernější a avantgardnější verze.  

Celý článek

Monique Lhuillier představila pohádkovou svatební kolekci na podzim 2020

Filipínská návrhářka Monique Lhuillier vytváří nezapomenutelné svatební kolekce vždy s odlišným příběhem. Tentokrát měla v myšlenkách nevěstu kráčející po rozlehlé zahradě u vily v Itálii. 

Celý článek

I podzimní svatba má své kouzlo

Nejste milovníci velkého tepla, ale ani silné zimy? Pak je pro vás podzimní svatba to pravé. Krásně zbarvené listy, vítr a teplé tóny. Dokážete si to představit?

Celý článek

Svatební kolekce módního domu Viktor & Rolf byla zahalena do sněhu a ledu

Nizozemský módní dům Viktor & Rolf představil svatební kolekci na podzim 2020. Honosné róby i několik retro kousků šedesátých let byly inspirované sněhovou vánicí a ledem.

 

Celý článek

Letní romantické svatby při západu slunce

Léto, romantický západ slunce a teplý vzduch. Není novinkou, že letní svatby jsou v těchto měsících nejoblíbenější. Jaké barvy frčí, proč zvážit večerní svatbu a co vás nejvíce okouzlí?

Celý článek

Plus sized svatební šaty - nenechte se navléci do bílého pytle

Ve světě plus sized to ženy nemají vždycky lehké. Pro spousty z nás je nakupování svatebních šatů noční můrou. A zvláště pak, když se pro nás v konfekci najdou pouze jedny šaty, které vypadají jako pytel na brambory. Říkáme, ne! Vítejte ve světě haute couture plus sized brides!

Celý článek

Nová svatební kolekce LOVE ME! české značky LEEDA myslí na ženy různých proporcí

LOVE ME! uzavírá trilogii kolekcí značky LEEDA s názvy CATCH ME! a TOUCH ME! Návrhářka Lucie Kutálková se tentokrát zaměřila na bílé šaty z nádherných materiálů, na propracované střihy pro ženy různých velikostí a na zážitky s nimi spojených.

Celý článek