dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Smyslné svatební šaty z jarní kolekce Very Wang pro rok 2015

Přidat na Seznam.cz
Vera Wang posouvá hranice! Představila novou éterickou kolekci svatební šatů pro jarní sezónu 2015. S touto kolekcí se vrací k panensky bílé, krajkám a řasenému tylu.

Nová kolekce svatebních šatů Very Wang pro Jaro 2015 vyzařuje nadpozemskou krásu. Je dramatická, romantická, smyslná a velice svůdná.

Vera si v kolekci pohrává s tím nejjemnějším hedvábím, vytváří zajímavé živůtky a princeznovské suknice z řaseného či skládaného tylu se zajímavou texturou. V kolekci nechybí také modely se siluetou mořské panny, které jsou velice propracované a většinou z krajky.


Vera Wang si zachovává svou jedinečnost i v jednoduchých modelech. Každý z nich je naplněn lehkostí a dotažen do posledního detailu.


Novinkou v kolekci jsou lehce extravagantní kousky, například šaty honosně zdobené tylem či šaty s dlouhými krajkovými rukávy. Zcela netradiční je jistě také model tvořený dvěma díly, topem s velkým tylovým květem na rameni a plesovou sukní.

 

V rámci kampaně k jarní kolekci byl samozřejmě natočen i krátký film, v kterém modely představily Caroline Brasch Nielsen, Elisabeth Erms Nastya Sten a Sophie Touchet.  Natáčení probíhalo v ponurém lese a díky tomuto pozadí je svatební kolekce ještě úchvatnější.

Zdroj: instyle.com, verawang.com

Přidat na Seznam.cz
SVATBY LUXUSNÍ SVATEBNÍ ŠATY SVATEBNÍ ŠATY NEOBVYKLÉ SVATEBNÍ ŠATY KRAJKA HEDVÁBÍ VERA WANG SVATEBNÍ ŠATY VERA WANG JARO 2015

Související články

Naomi Biden, vnučka prezidenta Joe Bidena, se vdávala v šatech od Ralpha Laurena s dlouhým závojem

Nejstarší vnučka prezidenta Bidena se v sobotu vdala za Petera Neala. Svatba proběhla na jižním trávníku Bílého domu a čítala přibližně 250 hostů. Nevěsta oblékla svatební šaty klasické americké značky, která je jí blízká.

Celý článek

Začalo to vlastními šaty na svatbu, dnes je Monika Srovnalová oblíbenou krejčovou

Vše začalo snem o tom, ušít si vlastní svatební šaty. Jako vyučená dámská krejčová věděla Monika Srovnalová, jak na to a výsledek se skutečně líbil. Zrodila se myšlenka šít šaty nevěstám na míru.

Celý článek

Kam do nejluxusnějšího svatebního salonu a jaká pravidla vás čekají při jeho návštěvě?

Nejluxusnější svatební salon Kleinfeld Bridal ročně oblékne na 17 000 nevěst, sídlí na Manhattanu a čeká zde na nevěsty velký luxus. Zároveň má však zkoušení šatů svá pravidla a omezený čas.

Celý článek

Stvořena pro ženu

Jemná krajka a smyslná výšivka nás zdobí už pár staletí. Krajky a výšivky jsou obrazy snů, fantazie a touhy.

Celý článek
Piknik pro nevěstu

CHYSTÁTE PRO SVOU KAMARÁDKU ROZLUČKU SE SVOBODOU?

Jak by mohla rozlučka se svobodou vypadat, jakou zábavu na rozlučku zvolit a do čeho se obléci.

Celý článek

Pánský oblek vypráví příběh, proto pozoruji harmonii obou snoubenců, říká Bětka Sutorý, stylistka a majitelka salónu Ceremoni

Bětka Sutorý je pánská stylistka. Její salón s pánskou módou můžete najít v Brně. Zavítaly sem i přední české celebrity jako Ladislav Špaček. Exkluzivní rozhovor o svatební sezóně najdete zde.

Celý článek

Monique Lhuillier povýšila svatební šaty na nadpozemské

Svatební kolekce inspirovaná romantickou Sicílií je plná objemu, textury i barevných detailů. Užijte si La Dolce Vita, neboli sladký život společně s pohledem na tyto krásné svatební kousky.

Celý článek

Česká módní značka Petiteé přináší již šestou svatební kolekci, která odráží moderní nevěstu

Svatební modely z rukou šikovných designérek ateliéru Petiteé pro rok 2022 jsou tady. Čeká na vás moderní i elegantní nevěsta s klasickým podpisem značky.

Celý článek