dnes je 25.07.2021 a svátek má Jakub

Podzimní kolekce Fendi pro rok 2015 inspirována vysokoškolským životem

Přidat na Seznam.cz
Kolekce Fendi je na první pohled možná usedlá, na ten druhý v ní ale najdete spousty zajímavých kousků!

Kolekce Fendi pro Podzim-Zima 2015/2016 je pomyslně rozpůlena na dvě části. V té první převládají odstíny přírodní, vévodí jim oblíbená hnědá. V té druhé se vyskytují spíše černá se šedou. 

Oblíbeným doplňkem jsou určitě široké šály většinou se vzorem pruhů, stejný vzor se během kolekce mihne i na svetrech. Obzvláštněním jsou potom barevně rozdílné kapsy - třeba modré, která je ostatně jediným výraznějším odstínem, který byl v kolekci použit.

Ostatně i ze slov, které o kolekci řekla sama návrhářka je patrné, že se inspirovala přírodou. Přesněji studenty i učiteli, kteří tráví v parku své volné chvíle během dne. Což nám efektivně vysvětluje použité tóny barev, ale zároveň i elegantní obleky, kabáty po kolena či velké víkendové tašky. To vše jistě patří k vysokoškolskému studiu, už vůbec potom v zahraničí!

Zdroj: style.com

 

Přidat na Seznam.cz
ZAHRANIČNÍ TVORBA PÁNSKÁ MÓDA FENDI HNĚDÁ BARVA KŮŽE ŠKOLA PÁNSKÉ ŠÁLY MAXI ŠÁLY PRUHY KABÁTY NA ZIMU

Související články

Valentino ve své haute couture kolekci vyjádřil lásku

I když bude ještě chvíli trvat, než se vydáme vstříc módním přehlídkám osobně, i online zážitek může být velkým požitkem. Což rozhodně platí o podzimní kolekci značky Valentino.

Celý článek

Naomi Campbell v 51 letech nafotila kampaň odhalující její skvělé tělo

Třetí kolekce s názvem TB Summer Monogram i tentokrát přináší tři barevné varianty, s nimi také supermodelku Naomi Campbell.

Celý článek

Dramatická podzimní kampaň značky Dior vyzařuje pohádkovým tématem

Francouzský módní dům nechal svou kampaň pro nadcházející podzim a zimu plně inspirovat pohádkovými designy.

Celý článek

Šetřete vodu v námořnickém tričku Vodáci od Bohempia

Česká značka Bohempia přichází s novou limitovanou kolekcí triček s názvem Vodáci, která vznikla proto, abychom se zamysleli nad spotřebou vody v našich domácnostech, ale především v našich šatnících.

Celý článek

Jak vytvořit šatník hodný skutečné sneakerhead? Poznejte SneakerStudio!

Pokud patříš k fanouškům streetstyle’u a sníš o skříni plné vysoce kvalitních produktů v městské estetice, musíš navštívit obchod SneakerStudio! Je to dokonalá volba pro každého milovníka pouliční estetiky.

Celý článek

Letní kolekce módního domu Fendi je na vlně pozitivní energie

Letní, z velké částí plážová kolekce Vertigo italského módního domu Fendi vznikla ve spolupráci s newyorskou vizuální umělkyní Sarah Coleman.

Celý článek

Návrhář Demna Gvasalia v nové kolekci Balenciaga předvedl provokativní módní show

Hackingový projekt značek Gucci a Balenciaga pokračuje i v aktuální kolekci. Jarní hra plná provokace a zamyšlení, co je skutečné a co ne, vám zamotá hlavu.

Celý článek

Kolekce RE.GEN značky PUMA je vyrobená z recyklovaných materiálů a textilního odpadu

Dát druhý život textilu, který je pro většinu už nepoužitelný, je úžasným způsobem, jak regenerovat nepotřebný odpadní materiál. Kolekce je inspirovaná myšlenkou znovuvyužití něčeho, co již zaniklo.

Celý článek