dnes je 06.08.2020 a svátek má Oldřiška

Podzimní road trip v podání Guess bude stát za to

Přidat na Seznam.cz
Vyzývavá kampaň značky Guess přináší v podzimní kampani hluboké výstřihy, odhalená bříška i výrazné líčení. Zkrátka nepřijdou ani dámy.

Sázka na jistotu v podobě sexy kampaně může být perfektním řeším, ale také krokem do nejistoty. Vyvážit tenkou hranici svůdné kampaně a vulgární reklamy může být opravdový oříšek. Značka Guess však přesně ví, kam může zajít. Proto i video k celé kampani funguje podle očekávání: naláká zákazníky ke koupi nových módních kousků.

Značka v této kampani cestuje do národního parku Joshua Tree v Jižní Kalifornii, aby zde uskutečnila svůj road trip společně s modelkami Amanda Cerny, Gwen Van Meir, Erin Cummins, Amanda Rodriguez, Julien Marlon a jedním modelem Charlie Matthewsem.

Fotografie od Joshe Ryana se zaměřují na bavlněné mikiny, džínové kousky od sáček až po kalhoty nebo také na maxi sukně, kožichy a sexy šaty. Najdeme v ní ale také krátké šortky, jako by se celá kolekce zaměřovala na celoroční období, nikoliv podzim a zimu. Video pak upoutává pozornost i na kovové šperky, které mají modelky na sobě. Posuďte sami, jak se vám kampaň líbí…

 

fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA GUESS KAMPAŇ PODZIM 2018

Související články

Letní láska je ta lněná

Teplé dny přicházejí a s nimi i letní outfity z materiálů, které nám slibují zabezpečit v létě dokonalý komfort. Lehké rozevláté šaty, sukně, halenky a kalhoty k létu neodmyslitelně patří. K nejlepším materiálům na léto jednoznačně řadíme len!

Celý článek

Česká značka Circlle představuje etické plavky z recyklovaných plastů

Toužíte-li na českém trhu najít udržitelné, etické a zároveň estetické plavky, nebudete mít snadnou práci. My jsme to za vás udělali a představujeme kolekci From Ocean To Ocean.

Celý článek

Fashion must have: Srpen provází láska

Srpen je vrcholem letní sezóny, užíváme si ho všemi doušky, nosíme výstřední outfity, prožíváme lásku napříč všemi kontinenty a objevujeme nová zákoutí České republiky. Láka je ve vzduchu!

Celý článek

Teplákové šortky - patří ještě vůbec do vašeho šatníku?

Uvažovala jste někdy nad tím, že byste si své oblíbené teplákové šortky vzala jinam než na zahradní párty u kamarádky? Například do práce v kanceláři? A je to vůbec možné? Prozkoumali jsme pro vás, kam až sahají hranice teplákových šortek.

Celý článek

Tankini: Plavky nejen pro dámy s křivkami

Tankini - trend léta pro ženy, které se nerady odhalují až na dřeň, ale také pro milovnice barev a nápaditých střihů. Tankini se letos na pláži prosazují i přes všechny překážky, které skýtají letní dovolené. Naše redakce pro vás proto připravila několik tipů, jak na tankini.

Celý článek

Žlutá k létu jednoznačně patří! Naučte se ji nosit i správně kombinovat

Žlutá barva znamená optimismus, smích a štěstí. Přináší nám radost a světlo do našeho šatníku. I když se může zdát příliš odvážná a výrazná, když se jí naučíte správně kombinovat, velmi rychle si ji zamilujete a už ji ze své skříně nedovolíte odejít.

Celý článek

Ani zima, ani teplo. Jaký outfit zvolit, když v létě nejsou tropy?

Počasí je věčné a zároveň i vděčné téma. Dokáže prostě občas pěkně potrápit. Pokud se vám také stává, že si nejste jisti, co si obléci, když je venku zrovna tak nějak nijak, máme pro vás pár tipů, jak podobnou situace hravě zvládnout.

Celý článek

Šaty a léto: nejlepší kombinace. Jaké barvy letos vybrat?

Trendy letošního léta jsou plné zářivých barev. Kdy jindy je také ten pravý čas na to, se trochu odvázat a popustit pomyslnou uzdu všem barvám. Nechte se inspirovat outfity, které jsme pro vás vybrali.

Celý článek