dnes je 06.08.2020 a svátek má Oldřiška

Potřebují vaše vlasy změnu? Nechte se inspirovat kolekcí účesů Franck Provost

Přidat na Seznam.cz
„Femme, femme, femme…“ to je název nové kolekce účesů Franck Provost 

„Femme, femme, femme…“, to je název nové kolekce účesů Franck Provost pro období podzim/zima 2013-2014. Je oslavou moderní ženy, sebejisté a svůdné, okouzlující a nekonvenční. Právě ženskost a temperament jdou ruku v ruce, a to ať už jsou vlasy krátké, nebo delší, vždy dodají výraz a podtrhnou styl každé ženy, osudové „femme fatale“, rebelky či svůdkyně. Důraz je kladený na krátké střihy ve stylu legendární modelky Twiggy a grafická mikáda.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Každý den jiná! Všechny střihy kolekce jsou jako obvykle navrženy tak, aby umožňovaly různé úpravy účesu podle stylu či nálady. Ve hře je také lesk vlasů. Jemné a vždy přirozené kontrasty podle speciálních technik barvení Franck Provost „Couleurs Précieuses“ vytvářejí hloubku účesu a oživí ho tisíci odlesky. Ve stylu Twiggy Kdo by ji neznal, jako modelka byla netradičně krásná a velice úspěšná. I vy můžete mít to, co ji spolu s extrémní štíhlostí odlišovalo. Nechte si vytvořit účes podle Twiggy, krátký a elegantní s jemnými odstíny. Ofina mu pak přidává hloubku a reliéf.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Exkluzivní technika značky Franck Provost „Balayage 2 Ors“ na základě zlatavé medové blond září lehce měděné odlesky. Zvlněné mikádo je trendy Absolutní ženskost vykouzlí výrazné kouřové líčení, které zdůrazní rovná ofina a svůdně zvlněné mikádo, které dodává efekt přirozené elegance. Pokud chcete modernější verzi mikáda, pak zkuste neodolatelný střih, díky němuž vynikne obličej. Ideální je třeba v barvě vytvořené exkluzivní technikou Franck Provost „Brun Cashmere“ pro tmavě kaštanové vlasy s jemnými mahagonovými záblesky.

 

Zdroj obrázků: Franck Provost&Fabio Salsa

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY FRANCK PROVOST TWIGGY KRÁTKÉ STŘIHY VLASY MIKÁDO OFINA ŽENY ZNAČKY STYL STŘIHY ÚČES TRENDY #vlasyaucesy

Související články

Jak na perfektní plážové vlny snadno a rychle

K létu plážové vlny ve vlasech jednoznačně patří. Ne vždy se nám chce trávit s jejich přípravou hromadu času. Proto vám přinášíme čtyři tipy, jak na vlny snadno a rychle…

Celý článek

Hitem léta jsou drdoly učesané nakřivo! Seznamte se s vlasovými doplňky, které tento jednoduchý účes ještě pozvednou

Vstát, vlasy zamotat a upevnit gumičkou. Tak by mohl vypadat rychlý ranní rituál, pokud nemáte příliš času, pokud je horko nebo se vám jednoduše nechce trávit více času se svými vlasy a jakýmkoliv účesem. Jak snadno a rychle drdol doplnit, aby působil sofistikovaně a naprosto precizně?

Celý článek

Jak docílit přirozeného obočí

Obočí. Jedno velké téma, které rozdělí ženy minimálně na dvě skupiny. Ty, které ho řeší a ty, které se o jeho úpravu vůbec nezajímají. My vám ukážeme několik jednoduchých triků, a hlavně skvělé produkty, se kterými budete chtít vaše obočí upravovat každý den. Dokonalé obočí totiž dokáže divy.

Celý článek

Proč muži milují dlouhé vlasy?

Vlasy jsou korunou krásy. Dlouhé vlasy byly a stále jsou přirovnávány k ženskému půvabu. I když se trendy mění, tak dlouhé vlasy zůstávají. Proč tomu tak je a co si o tom myslí muži?

Celý článek

Jak nejlépe vytvořit vlny pomocí žehličky

Obvyklá situace, kterou řeší snad každá žena. Kdo má rovné vlasy, chce kudrnaté a naopak. Dnes už žádná varianta není nemožná a lze si téměř k jakémukoli účesu lehce a snadno dopomoci. My jsme vám dnes sepsali podrobný, ale jednoduchý návod, jak si vytvořit přirozené vlny pomocí žehličky.

Celý článek

Profesionální péči o vlasy z pohodlí domova zvládnete sama

O vlasech se říká, že jsou korunou krásy a je to rozhodně pravda. Proto byste měla i do jejich úpravy investovat svůj čas a vhodný výběr vlasových pomocníků. Představíme vám tři, se kterými si vlasy vyžehlíte, natočíte i vysušíte jako profesionální kadeřník!

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Reebok a Victoria Beckham již potřetí

Rok se s rokem sešel a my vám opět oznamujeme, že vznikla další, již třetí kolekce sportovní značky Reebok ve spolupráci s Victorií Beckham. A opět je z čeho vybírat.

Celý článek