dnes je 22.03.2019 a svátek má Leona

Pražská křižovatka dnes ožije lokální módou

Přidat na Seznam.cz
Již 14. roční projektu Fashion Stars Night proběhne tento pátek v Praze. Těšit se můžeme na večer zasvěcený české a slovenské módě.

Projekt zaměřený na podporu lokálních tvůrců jak z módy tak designu přináší akci, která nám představí čtyři talenty a jejich jedinečné kolekce. Jako první slovenskou návrhářku Katarínu Filan Halásovou, která tvoří pod značkou MUSA. Lenka Mulabegovič představí svou kolekci jako druhá a její značka Mi fashin label existuje již pět let. Dále se v pátek představí, v pořadí třetí designérka Lenka Štěpánková, která má značku „jsem“ a pracuje pod ní od roku 2012. A jako poslední svou kolekci lidem ukáže návrhář Richard Rozbora, který je úspěšným a mezinárodně uznávaných profesionálem v módním průmyslu díky jeho značce ROZBORA COUTURE.

„Cílem Fashion Stars Night je představit dynamické a kreativní tváře a propojit je s lidmi, kteří se o lokální módu zajímají. Chceme být důležitým mostem mezi oběma světy – designéry a reálnými zákazníky, bez nichž se úspěšný byznys zkrátka budovat nedá,“ vysvětluje Janina Šlemínová, CEO agentury Stars Events, která je autorkou celého projektu.  

Přehlídka Fashion Stars Night (dříve známá jako Shooting Fashion Stars) existuje od roku 2003. Během této doby už diváci mohli vidět přes 50 originálních kolekcí, k nimž letos přibydou další čtyři z již zmíněných návrhářů.

fsn.cz, facebook.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI FASHION STARS NIGHT MÓDNÍ AKCE

Související články

Očarovaná městem bohů Barbora Mottlová vypráví

Nechci se vůbec rouhat, ale v Paříži, Římě a v Barceloně už jsem byla několikrát a Amsterdam si šetřím na teplejší dny. 

Celý článek

Kteří mezinárodní hosté se objeví na Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku?

Již zítra oficiálně odstartujeme začátek největší módní akce u nás. Přehlídky výběru nejlepších českých a slovenských návrhářů uvidíme od soboty. Jaký další program nás v průběhu těchto dní čeká?

Celý článek

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

Celý článek

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Přečtěte si rozhovor s Monikou Babišovou tak, jak ji ještě neznáte

Miluje džíny, nedá dopustit na kvalitní materiály a oblíbila si nejednoho českého návrháře. A říká, že hezké boty dotváří celý outfit 

 

Celý článek

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek