dnes je 24.05.2019 a svátek má Jana

Pražská křižovatka dnes ožije lokální módou

Přidat na Seznam.cz
Již 14. roční projektu Fashion Stars Night proběhne tento pátek v Praze. Těšit se můžeme na večer zasvěcený české a slovenské módě.

Projekt zaměřený na podporu lokálních tvůrců jak z módy tak designu přináší akci, která nám představí čtyři talenty a jejich jedinečné kolekce. Jako první slovenskou návrhářku Katarínu Filan Halásovou, která tvoří pod značkou MUSA. Lenka Mulabegovič představí svou kolekci jako druhá a její značka Mi fashin label existuje již pět let. Dále se v pátek představí, v pořadí třetí designérka Lenka Štěpánková, která má značku „jsem“ a pracuje pod ní od roku 2012. A jako poslední svou kolekci lidem ukáže návrhář Richard Rozbora, který je úspěšným a mezinárodně uznávaných profesionálem v módním průmyslu díky jeho značce ROZBORA COUTURE.

„Cílem Fashion Stars Night je představit dynamické a kreativní tváře a propojit je s lidmi, kteří se o lokální módu zajímají. Chceme být důležitým mostem mezi oběma světy – designéry a reálnými zákazníky, bez nichž se úspěšný byznys zkrátka budovat nedá,“ vysvětluje Janina Šlemínová, CEO agentury Stars Events, která je autorkou celého projektu.  

Přehlídka Fashion Stars Night (dříve známá jako Shooting Fashion Stars) existuje od roku 2003. Během této doby už diváci mohli vidět přes 50 originálních kolekcí, k nimž letos přibydou další čtyři z již zmíněných návrhářů.

fsn.cz, facebook.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI FASHION STARS NIGHT MÓDNÍ AKCE

Související články

60 let od vzniku Barbie: Prestižní módní panel v USA vzdá 3. června panence hold

Ikonická hračka oslaví významné kulatiny a americký panel CFDA udělí Barbie speciální cenu za přínos módě. Jak se změnila panenka od 60. let minulého století?

Celý článek

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Celý článek

Jiří Kalfař převzal jako první Čech ocenění od monacké kněžny Charlene

Obrovský úspěch sklidil v rámci Monte Carlo Fashion Weeku český designér Jiří Kalfař. Ocenění za inovativní a udržitelný přístup k módě provází motto: „Ohleduplnost k přírodě je moderní pojetí šik“.

Celý článek

Kdo chce zabít Pamelu Anderson? Aneb nové číslo Vogue CS

Vogue pro své čtenáře připravil ve svém červnovém vydání opravdový zážitek. Na obálce se objeví megastar Pamela Anderson obklopena pláží, zasazena do českého prostředí.

Celý článek

Eva Jiřičná v pražském DOXu

V Centru současného umění DOX v pražských Holešovicích právě probíhá výstava u příležitosti významného životního jubilea Evy Jiřičné. Nechte se zlákat a inspirovat elegancí a lehkostí, kterou do svých děl první dáma české architektury vkládá.

Celý článek

Jak stylově nosit mikinu?

Mikina. Možná spoustu z vás napadne, že je to super kousek, ale tak maximálně na nedělní úklid. Vyvedeme vás z omylu. Tohle už dávno není jen domácí uniforma.

Celý článek

MUDr. Jan Bouda: Když odkvete přirozená krása, přichází na řadu plastická chirurgie

MUDr. Jan Bouda působí jako plastický chirurg ve dvou známých klinikách estetické, kosmetické a plastické chirurgie v západních Čechách. My se ho ptáme na řadu zajímavých témat v oblasti plastických operací.

Celý článek

Meghan Markle oblékla šaty, které zdůraznily poporodní bříško. Veřejnost ji za to miluje.

Vévodkyně ze Sussexu poprvé ukázala své miminko před několika dny. Dojemné fotografie oblétly celý svět a Meghan zaujala nejen krásným zdravým chlapečkem, ale i tím, co si oblékla. 

Celý článek