dnes je 02.03.2021 a svátek má Anežka

Představujeme vám novou letní kolekci Babyolé by GRC 2014

Přidat na Seznam.cz
Exkluzivní kolekce Gemy Romero, s kterou se Babyolé účastnila módního veletrhu v Madridu, přináší nejen vašim dětem ale i vám nový letní trendy styl.

Značka Babyolé je drzá, energická, nepředvídatelná, odvážná i plná překvapení, stejně jako její majitelka a designérka Gema Romero Cervantes, která letos se svou novou letní kolekcí navštívila mezinárodní dětský módní veletrh.

Hvězdná lehce elegantně laděná kolekce je zaostřena na kontrasty. Naprosto originální a neotřelé střihy v klasické kombinaci černé a bílé doplňují výrazné barvy a především odstíny růžové. Úžasné jsou také rafinované detaily, řasení, volánky a mašličky.

A samozřejmě nesmí chybět doplňky v podobě nejrůznějších sponek k doladění roztomilých outfitů vašich dítek.

Také vás uchvátily modely návrhářky, které v žilách koluje horká španělská krev?

Sledujte Módu.cz připravujeme pro vás s touto značkou SOUTĚŽ. Již brzy!

Zdroj: babyole.cz

Přidat na Seznam.cz
DĚTSKÉ OBLEČENÍ DĚTSKÁ MODA BABYOLÉ BABYOLÉ BY GRC LÉTO 2014 DĚTSKÁ MÓDA BABYOLÉ BAREVNÁ DĚTSKÁ MÓDA NÁPADITÉ OBLEČENÍ GEMA ROMERO CERVANTES SOUTĚŽ

Související články

Šéfkuchař Ondra Slanina a komička Adéla Elbel vydávají společnou kuchařku

Novinkou na trhu je unikátní kuchařka pro celou rodinu s výmluvným názvem Adéla ještě nevečeřela. Byla vytvořena pro inspiraci pokročilým kuchařům i na pomoc začátečníkům.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Columbia Sportswear představuje novou limitovanou kolekci Columbia x Star Wars inspirovanou komunitou Mandalorianů

Columbia Sportswear představuje ve spolupráci s Lucasfilm speciální v pořadí již pátou  limitovanou kolekci Columbia Star Wars inspirovanou tentokrát legendárními postavami Mandaloriana  a Baby Yody z úspěšného televizního seriálu Th Mandalorian.  

Celý článek

ZNAČKA H&M PŘICHÁZÍ S NOVOU KOLEKCÍ PRO DĚTI: HARRY POTTER x HM

Kolekce pro naše nejmenší bude bavit děti i dospělé! Značka H&M se nechala inspirovat světem čar a kouzel a kromě oblečení přináší i doplňky pro různé věkové kategorie.

Celý článek

Herečka Andrea Růžičková navrhla kolekci pro celou rodinu

Značka Tedys se zabývá šitím totožných oděvů pro rodiče a jejich děti. Ke spolupráci oslovili herečku a fotografku Andreu Růžičkovou, která navrhla kolekci s názvem #nARuby.

Celý článek

Značka Vans vytvořila kolekci podporující děti s autismem

Část výtěžku z této kolekce obuvi a oděvů bude věnována skupině lidí, kteří učí jízdě na skateboardu ty nejmenší, kteří mají autismus.

Celý článek

I miminka mohou být stylová

Kdekdo mluví o tom, jak je nějaká žena stylová nebo jak to tamtomu muži moc slušelo. Ale co děti? V dětské módě se především kouká na praktičnost, což naprosto chápeme, ale co spojit krásné s užitečným?

Celý článek

Vlněné čepice pro mámu a dceru

Kvalitní zimní čepice přijdou v nadcházejícím období víc než vhod. A co teprve exkluzivní set KAMI a MIA pro mámu a dceru.

Celý článek