dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Přirozeně krásná Beyoncé na obálce americké Vogue

Přidat na Seznam.cz
Historicky významné vydání časopisu s přirozeně nalíčenou Beyonce poukazuje na krásu žen tmavé pleti.  

Beyonce je sama o sobě hvězdou, a to ve všech směrech. Je naprosto výbornou zpěvačkou, módní ikonou, herečkou i mámou tří dětí. Je také africká Američanka, a to je důvod, proč je její obálka Vogue na září 2018 tak debatována. 

Beyonce nebo také královna B měla naprostou kontrolu nad tím, s kým chce fotit, kde a jak by obálka Vogue měla vypadat. Zpěvačka si vybrala mladého fotografa stejného původu jako ona. Tyler Mitchell nafotil Beyonce ve venkovních prostorách na zahradě v jednoduchém, ale symbolickém prostředí. Zpěvačka je focena u bílého plátna s lehce nalíčenou zpěvačkou se spoustou květin na hlavě a v bílých krajkových šatech. Na druhé obálce je v šatech bez ramínek s tradičně zapletenými vlasy. 

             

Slavná zpěvačka a Tyler Mitchell chtěli poukázat na různé etnické skupiny, do kterých patři jak ona, tak i fotograf, a že by se na ně nemělo zapomínat ani ve vysoké a luxusní módě. Proto si vybrala mladého 23letého fotografa, který je ve světě módy talentovaným nováčkem a skoro neznámý. Jejich spolupráce a výsledné focení se tak stalo historickým milníkem 126. výročí časopisu. Je to totiž poprvé, kdy fotil obálku africký Američan. Beyonce chtěla spolupracovat s někým novým, a aby si svět módy uvědomil, že jejich zajeté názory by se měly změnit. 

           

Jednoduchost a přirozená krása jsou pro Beyonce návratem k jejím kořenům, o kterých mluví i ve svém interview pro Vogue. Hovoří i o vztahu ke svému tělu po porodu a jak sama sebe přijímá takovou, jaká je. Jak se naučila milovat sama sebe a dál šířit lásku k sobě a pozitivní přístup k životu. Před 21 lety jí bylo v šoubyznysu řečeno, že to nebude mít lehké dostat se na obálky časopisů se svou barvou pleti, protože tmavé modelky se prostě dobře neprodávají na obálkách. Beyonce dokazuje pravý opak a propaguje dále svou krásu i životní postoj. 

vogue.com, pinterest.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA ZE SPOLEČNOSTI US VOGUE BEYONCE TYLER MITCHELL OBÁLKA VOGUE

Související články

Sarah Jessica Parker oznámila návrat Sexu ve městě

Bude pokračování! Dlouho očekávaný návrat oznámila Sarah J. Parker na svém Instagramu. Nová série ponese název And Just Like That. Dámy se mají na co těšit.

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Nový seriál verze Gossip Girl mění módní trendy

Je to už více než deset let, co Blair a Serena ovlivnily nejen módní pohled spousty teenagerů. Seriál z Upper East Side vykresluje místní smetánku, kterou na každém kroku sleduje Gossip Girl.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

Online móda jde opět vpřed, jaké internetové obchody vedou?

V dnešní nelehké době nemůžeme vědět, co očekávat, jedno je ale jisté, bez online světa se neobejdeme! Samá opatření, zavírání a bankroty. Jaká je cesta ven? Jedině online prostředí.

Celý článek

Pohodová domácí móda

Mnozí z nás si užili více domácího pohodlí, než by možná chtěli. K tomu neodmyslitelně patří i pohodlné domácí oblečky. Jaké si vybírat a se kterými můžete i do města? To se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Maximalistický luxus s kapkou vášně pro hory. To je spolupráce Gucci a The North Face

Extravagantní outdoorový piknik. Přesně tak si představte novou kolekci, která vznikla ve spolupráci značky Gucci a The North Face. 

Celý článek

Džínový speciál: 8 typů džín, ze kterých si vybere každá žena

Mom jeans, boyfriend, slouchy, skinny. Také se ve všech těch střizích a pojmenování nevyznáte? Stále tápete, jaký střih je pro vás ten pravý a jak ho nejlépe kombinovat, aby vynikly vaše přednosti, a naopak o nedostatcích jste věděla jen vy?

Celý článek