dnes je 14.08.2022 a svátek má Alan

Pro dokonalé vlasy do Salonu Petra Měchurová

Přidat na Seznam.cz
Krásné vlasy plné lesku a síly by si přála mít snad každá žena. My víme kde a jak si takové přání splnit!

Základem krásných vlasů je perfektní péče. Ta je však velmi náročná, neboť vlasy se mění nejenom s každým ročním obdobím, ale i s každou zdravotní i hormonální změnou. Zvolit tu správnou péči, dodat vlasům co zrovna potřebují a udržet je stále krásné je bez spolupráce s kadeřníkem leckdy nemožné.

Ale jak zjistit, co naše vlasy skutečně potřebují? Na tuto otázku vám dá odpověď hloubková diagnostika vlasů, kterou provádí Salon Petra Měchurová.

Salon Petra Měchurová vám nyní v rámci letošního Designbloku přináší jedinečnou možnost nechat si své vlasy zdarma prověřit pomocí této hloubkové diagnostiky vlasů a pokožky.

Profesionální kadeřníci na základě zvětšených fotek detailů kořínků a vlasových vláken z diagnostické kamery rozklíčují problémy, se kterými se vlasy potýkají. Následně vám doporučí správnou péči a přístup k vlasům tak, aby nabyly na kráse, byly zdravé, pevné a plné lesku.

Stačí se jen zajít podívat od 7. - 9. 10. do Salonu Petra Měchurová v ulici Králodvorská 12 na Praze 1, kde vám kadeřníci provedou diagnostiku vlasů zcela zdarma.

A nezapomeňte se zastavit 10. 10. na každoročním velkolepém večírku, kde Petra Měchurová představí novou kolekci DRIVE a aktuální vlasové trendy.

Zdroj: Blue Gekko

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY PETRA MĚCHUROVÁ DESIGNBLOK ZDRAVÉ VLASY VLASOVÁ PÉČE KOLEKCE ÚČESŮ

Související články

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Levi’s® představuje upcyklovanou kolekci společně s Natalií Dufkovou

Příležitost vytvořit kapsulovou kolekci s názvem “Levi's Reworked by Natalie Dufková” se mladé talentované návrhářce otevřela ziskem ocenění Levi’s® Special Price Diploma Selection na loňském Designbloku.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Zamilujte se do folklóru s nejnovější kolekcí Lenky Mulabegovič

Talentovaná návrhářka Lenka Mulabegovič vám v rozhovoru prozradí, co jí inspirovalo k nové jedinečné kolekci a jak její módní značka prožila loňský náročný rok. Dozvíte se také, co nesmí chybět v jejím šatníku a jestli má současná móda nějaké limity.
 

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek