dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Proč tolik značek spolupracuje s Disney?

Přidat na Seznam.cz
V poslední době se se spolupracemi se značkou Disney roztrhl pytel. Co přivádí velké nadnárodní módní a kosmetické značky k myšlence, že na Disney utáhnou větší množství zákazníků?

Najednou všichni začali uzavírat spolupráce se značkou Disney. A rozhodně se nebavíme jen o řetězcích, ale i o větších high-end značkách. Hned ze začátku si vyjmenujme napříkald Kenzo, Sephora, Marc by Marc Jacobs, Herschel a Kate Spade. Pro představu nám tyto jména bohatě stačí, abychom vám nastínili, jak mohutná vlna Disney v módě a kosmetice aktuálně je. Nejvíce značek se stále zajímá o Mickey Mouse s jeho kamarády, i přesto, že už je mu 88 let. Za ním se pak umisťují aktuální pohádky jako je třeba Hledá se Dory nebo Alenka za Zrcadlem. Mickeyho představila naposledy ve své kolekci limitované řady kosmetiky Sephora a Minnie zase newyorská značka Kate Spade.  

A teď k tomu, co vlastně všechny ředitele ohromných značek táhne k uzavírání spoluprácí s pohádkovou značkou Disney? Jsou nadšení tolik ikonickými postavičkami Disney, které už desítky let představují svůj styl a znají je lidé po celém světě. To je ta pravá odpověď, proč jim kolaborace s Disney za to stojí. Získávají tím nové zákazníky a vydělávají více. Speciálně kosmetické značky lákají na další benefit - pomocí řasenky z kolekce Alenky za Zrcadlem na dokonale dlouhé a načechrané řasy, nebo pomocí červeno-černo-bílé kolekce na roztomilý styl inspirovaný Minnie. V neposlední řadě společné spolupráce představují jakousi další možnost high-low spolupráce, která dostane značku mezi více lidí a rozšíří její působení. 

fashionista.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÉ OBLEČENÍ DISNEY MICKEY MOUSE SEPHORA KENZO URBAN DECAY SPOLUPRÁCE ZAJÍMAVOST

Související články

Džínové sukně - kamarádky žen všech národností i generací

Každá z nás má v šatníku nějakou tu stálici, něco, na co se můžeme vždy spolehnout, i když nemáme tu správnou náladu, něco co se spolehlivě hodí ke všemu. Jedním z těchto kousků, které má každá z nás v šatníku, je jistě i džínová sukně.

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Co nesmí chybět ve vaší plážové tašce?

Jednou z nejpopulárnějších chvil roku, na kterou se těší skoro celý svět, je dovolená u moře. Pokud ji máte ještě před sebou, nechte se inspirovat, jak efektivně se připravit k moři.

Celý článek

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek

Módní inspirace a dobro spojené v Moët & Chandon

Již několikátým rokem k filmovému festivalu neodmyslitelně patří chuť francouzského šampaňského a jeho proslulý noblesní večírek. Letos s nádherným tématem doby krále Ludvíka. 

Celý článek

Dvojitá přehlídka v Grandhotelu Pupp aneb Poneři ukázali, jak nosit eleganci

V sobotu 29. 6. se na terase Grandhotelu Pupp konala velkolepá módní show Art of love sourozenců Ponerových. Své nejnovější kolekce rozdělili do dvou částí. V první půlce jste mohli zhlédnout koktejlové a všední šaty.

 

Celý článek

Osm slavných sportovců, kteří založili vlastní módní značku

Jejich hvězdná síla přináší něco víc než jen stovky milionů každoročně na účtu. Přináší i módní značky, které mají nemalý úspěch a vliv.

Celý článek