dnes je 14.04.2021 a svátek má Vincenc/Vincent

Prosluněná jarní kolekce H&M přichází s retrem

Přidat na Seznam.cz
Po uvedení první jarní kolekce řetězce H&M je více než jasné, že retra se jen tak nezbavíme. Ožívá na přehlídkových molech světových módních jmen i v regálech běžných řetězců. 

S retro oblečením se roztrhl pytel. Po jasně retro kolekcích řetězce Mango, Lindex a mnohých dalších, přišlo i H&M. A řetězce samozřejmě nejsou ti hlavní, kteří trendy udávají. Prvotní pohnutky pocházejí právě z přehlídkových mol a upřímně? Za poslední dobu jsme snad neviděli kolekci, která by v sobě retro neměla. Ze všeho nejvíce se právě u první jarní kolekce H&M bavíme o nádechu 70. let. Čekejte tak džínovinu, květinové potisky a třeba také klobouky.

Hlavním tónem je cihlově červená, která, ruku na srdce, nesluší všem, ale je neobyčejná a poutavá. Ve spojení se světlou džínovinou, jako to udělalo H&M, se ocitá v ideální kombinaci na ležérní dennodenní nošení. Pro ty, kteří se stejně raději drží moderních prvků, H&M připravilo tradiční mikiny s nápisy a minimalistickými potisky. hm.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ OBLEČENÍ H&M RETRO DŽÍNOVINA JARO/LÉTO 2016 CIHLOVÁ ČERVENÁ

Související články

Kolekce Diane von Furstenberg x H&M HOME

Pozvěte do svého domova svět inspirovaný Diane von Furstenberg a oživte svůj interiér touto exkluzivní kolekcí.

Celý článek

GOOD NEWS x H&M – limitovaná kolekce unisex tenisek, které zanechávají menší ekologickou stopu

H&M s nadšením oznamuje spolupráci s Good News, britskou značkou obuvi známou svými retro hravými teniskami a pozitivním přístupem k udržitelnosti.

Celý článek

Designérská kolekce značky H&M v podání Simone Rocha

Léta oblíbená a jedna z nejočekávanějších kolekcí roku. Designérská kolekce značky H&M letos vznikla ve spolupráci s irskou designérkou Simone Rocha.

Celý článek

H&M ve spolupráci s básnířkou Yrsou Daley-Ward vytvořilo pohodlnou kolekci věnovanou lásce k sobě

Limitovaná kolekce pohodlného oblečení na doma vytvořená ve spolupráci se spisovatelkou a vypravěčkou Yrsou Daley-Ward přináší pohodlnost, ženskost a sebevědomí.

Celý článek

H&M odhaluje svou další designerskou spolupráci. Tentokrát s oblíbenou irskou návrhářkou SIMONE ROCHA

Již tradičně se společnost H&M pouští do oblíbených kolekcí ve spolupráci s největšími světovými designéry. Jinak tomu není ani tentokrát, za letošní kolekcí stojí uznávaná irská návrhářka působící v Londýně, Simone ROCHA.

Celý článek

ROZHOVOR o nové kolekci Conscious Exclusive, která přináší do módy nové udržitelné materiály

Zimní kolekce značky H&M přináší více než jen další krok k udržitelné módě. Férové platové podmínky, zodpovědnost v rámci recyklace materiálů i pánská část kolekce jsou tím, na co jsme se v upřímném rozhovoru se Slávkou Barnovou Head of PR H&M ČR zeptali.

Celý článek

ZIMNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE - EXKLUZIVNÍ MÓDA Z ODPADU

Zimní kolekce H&M Conscious Exclusive je doslova o vytvoření pokladu z odpadu. Každý kousek je vyroben z materiálu získaného z odpadu, a to udržitelným způsobem. Tato kolekce umožňuje ocenit potenciál odpadu a inspirovat se kreativitou, která vychází z nutnosti opětovného použití věcí.

Celý článek

Jak chce značka H&M změnit fast fashion?

Fast fashion a pracovní podmínky zaměstnanců v textilních fabrikách - to jsou žhavá témata posledních měsíců, které jsou problémem především velkých globálních řetězců, jako je H&M. Značka v čele s novou výkonnou ředitelkou představuje ambiciózní plány, jak změnit celý fast fashion průmysl udržitelným směrem. 

Celý článek