dnes je 30.11.2021 a svátek má Ondřej

PUMA se stává partnerem českého cyclingového projektu Aprés-fit blogerky Valentýny Procházkové

Přidat na Seznam.cz
Globální sportovní značka PUMA podporuje i české sportovce a nově se stává partnerem indoorového cyclingového projektu Aprés-fit, jehož zakladatelkou je mladá lifestyle blogerka, nyní i certifikovaná instruktorka spinningu, Valentýna Procházková.

Program Aprés-fit představuje cyclingový plán vhodný pro všechny, kteří milují zábavnou a energickou jízdu na spinngovém kole. Je pro všechny úrovně pokročilosti, nabízí tak mírnou, střední i vysokou obtížnost a délku. Navržený je tak, aby díky němu člověk získal fyzickou kondici, sílu, dosáhl svých vizuálních cílů a přitom si cvičení užíval. Členům programu budou každý týden  k dispozici nové lekce rozdělené podle délky jízdy i podle  náročnosti. Jednotlivá videa zůstanou přístupná po celou dobu  členství a nikdy nezmizí. Après-fit nabídne nejen indoor cyclingové lekce, ale i nekonečné množství inspirace, motivace a cvičících výzev.

 „Několik let jsem si procházela problémy s jídlem a pokřiveným vztahem ke cvičení. To pro mě představovalo pouze nástroj na spalování kalorií. Vše se začalo měnit v momentě, kdy jsem na začátku roku 2019 poprvé sedla na spinningové kolo a na konci téhož roku jsem z něj už téměř nechtěla slézt. Zamilovala jsem se do pocitu, který mi intenzivní jízda a hlasitá hudba dávají, a chci, aby měli možnost zažít stejnou euforii i ostatní,“ komentuje spuštění projektu zakladatelka Valentýna Procházková.

Jedním z dlouhodobých cílů značky PUMA je podpora lokálních tvůrců na poli umění, módy a samozřejmě i sportu. Vzhledem k tomu, že PUMA dlouhodobě spolupracuje s Valentýnou Procházkovou především v lifestyle oblasti, bylo  přirozené podpořit ji i v tomto sportovním projektu a stát se jeho hrdým partnerem.

„Se značkou PUMA spolupracuji už několik let a propadla jsem  nejen  oblečení, které mě moc baví  designem i kvalitou, ale také poselství, které značka předává. Být svá a sebevědomá za každou cenu! To je přesně něco, co bych ráda předala i skrze program Aprés-fit,“ dodává Valentýna.

 V rámci programu se také můžete těšit na pravidelné představení nejnovějších tréninkových kolekcí PUMA.

Přidat na Seznam.cz
SPORT PUMA APRÉS-FIT VALENTÝNA PROCHÁZKOVÁ

Související články

PUMA bude pomáhat chránit pralesy a lesy prostřednictvím partnerství s ekologickou organizací Canopy

Globální sportovní značka PUMA se zavázala, že bude chránit pralesy a lesy po celém světě, a to šetrným získáváním papíru, lepenky a viskózy prostřednictvím nového partnerství s neziskovou ekologickou organizací Canopy.

Celý článek

Kolekce RE.GEN značky PUMA je vyrobená z recyklovaných materiálů a textilního odpadu

Dát druhý život textilu, který je pro většinu už nepoužitelný, je úžasným způsobem, jak regenerovat nepotřebný odpadní materiál. Kolekce je inspirovaná myšlenkou znovuvyužití něčeho, co již zaniklo.

Celý článek

Popová zpěvačka Dua Lipa představila nové sneakers PUMA

Globální sportovní značka PUMA a světová pop star Dua Lipa představují první společnou kampaň pod taktovkou ikonického módního fotografa a režiséra Maria Sorrenti.

Celý článek

Pojďte si zasportovat i v této době, doporučují české krásky Nikol Švantnerová a Fabiana Bytyqi

Krásné ženy, vysportovaná těla a chuť posouvat se dál doplňuje kvalitní sportovní vybavení. Zeptali jsme se profesionální boxerky Fabiany Bytyqi a modelky Nikol Švantnerové, jak se udržují v kondici.

Celý článek

Móda ve sportovním stylu, srovnání Puma a New Balance

Modelky, milovnice módy, blogerky, udávající trendy a nadšenkyně sportovního životního stylu sdílejí vášeň pro sportovní obuv. A nejen ony. Pohodlné tenisky jsou již několik sezón největším módním hitem. Také sníte o pohodlném oblečení pro každou příležitost? Investujte do módní sportovní obuvi New Balance nebo Puma.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek

PUMA PODPORUJE NADĚJNÉ UMĚLCE. JAK VYPADÁ NOVÁ KOLABORACE S JANEM BICANEM?

My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA. Tak se jmenuje nová kolekce mikin sportovní značky PUMA, která vznikla ve spolupráci s českým umělcem a kreativcem Janem Bicanem.

Celý článek

Festivaly, sport i čas s dětmi patří k aktuálním must have v módě

Červenec přináší období, kdy trávíme poměrnou část dne venku. Čekají nás koupaliště, hřiště, festivaly, výlety a pro milovníky sportu i spoustu naběhaných či nachozených kilometrů. Jaké módní trendy nás všemi aktivitami budou v červenci provázet?

Celý článek