dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

PUMA A ZPĚVAČKA DUA LIPA PŘEDSTAVUJÍ POKRAČOVÁNÍ KOLEKCE FLUTUR

Přidat na Seznam.cz
PUMA a globální popová superstar Dua Lipa představují v rámci spolupráce na kolekci Flutur její další část. Druhá kolekce je ve znamení unisexového oblečení ve stylovém oldschool designu.
Sportovní móda

Nespoutané barvy

Nespoutaná estetika Flutur přináší pestré barvy a přiléhavé tvary inspirované oldschoolovou rave kulturou. Kolekce je plná zářivých odstínů, holografických detailů a retro siluet. Z pruhovaných dresů a retrospektivních siluet sportovního oblečení a střihů inspirovaných teplákovými soupravami je cítit sportovní DNA značky PUMA. Odstíny růžové, fialové a oranžové definují barevnou paletu dropu dva, který přináší oblečení, obuv a doplňky. Samotná Dua Lipa představuje nový růžový účes, který ladí s barevným schématem kolekce.


Zdroj: se svolením Puma

Transformace

Celý drop 2 provází motýlí nápis Dua Lipa inspirovaný vintage rave letáky. Motýl je symbolickým vyjádřením transformace, která představuje přechod ze starého do nového. Téma transformace se stalo klíčovým v životě londýnské umělkyně ve chvíli, kdy ona sama procházela vlastní tvůrčí metamorfózou. Ústředním designem kolekce je proto symbol motýla a jeho kombinace s ikonickým kočičím logem značky PUMA.


Zdroj: se svolením Puma

"Motýl představuje přechod, metamorfózu a nové začátky. Již při práci na prvním dropu kolekce jsem cítila, jak velký význam pro mě symbolika motýla má. Při práci na dropu číslo dva se všechno ještě více ukotvilo a symbol motýla se stal v mém životě ještě důležitějším. Mám pocit, že byl přirozenou součástí toho všeho již od počátku spolupráce," popisuje Dua Lipa.

Produkty v kolekci

Flutur Drop 2 zahrnuje více než 30 kousků. Mezi jeho highlighty patří cool zvonová tepláková souprava T7 a jedinečné boty CELL Dome King, které vytvořila sama Dua Lipa. Unisex kolekce je k dostání také v řadě inkluzivních velikostí. Série světlých teplákových souprav byla koncipována na základě zpěvaččiny vize nostalgické teplákové soupravy v rave stylu, která je pohodlná a nositelná. Kompletní nabídka bot zahrnuje modely jako CELL Dome King a tři varianty siluety Mayze: klasické černé Mayze s červenými tkaničkami, Mayze Boot a Mayze Metallic. Při tvorbě Dua Lipa úzce spolupracovala s dlouholetým spolupracovníkem značky PUMA, designérem a skladatelem Billym Walshem, který pomohl kolekci plně realizovat.


Zdroj: se svolením Puma

Kampaň vytvořili

V kampani, kterou nafotil Jordan Hemingway a choreografii vytvořil John Byrne, vystupuje taneční parta z turné Dua Lipa 'Future Nostalgia': Samantha Grover, Didde-Mie From, Jason Nguyen, Zaccary Mile, Fatou Bah, Robyn Laud, Sharon Mangoendinomo, Demi Mensah, Kane Horn, Lamaar Manning a Shawarah Battles.


Zdroj: se svolením Puma

 

 

Přidat na Seznam.cz
PUMA MÓDA SPORTOVNÍ MÓDA DUA LIPA BOTY A OBUV

Související články

Zalando kolekce nové generace

NEJNOVĚJŠÍ KAMPAŇ ZALANDO „PORTRÉTY NOVÉ GENERACE“

Exkluzivně pro Zalando vytvořil pařížský stylista Edem Dossou a jeho kreativní přátelé Justin French, Laurence Kleinknecht, Dourane a Melissa Bon nejnovější designérské trendy.

Celý článek

PUMA představila v rámci newyorského týdne módy strhující přehlídku s názvem FUTROGRADE

Módní přehlídka značky PUMA propojila svou minulost, současnost i budoucnost. Brand představil v metaverzu také unikátní módní přehlídku nazvanou Black Station.

Celý článek
Cestovní zavazadla

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

EMAwomenswear se zabývá mimo jiné i nadměrnými velikostmi do č. 64

Alžběta Vlášková je devětadvacetiletá podnikatelka, která se díky své píli a řadě zkušenostem, jako módní návrhářka a oděvní technolog, rozhodla založit módní značku s dámskou konfekcí. A přesto, že ji pandemie na chvíli zpomalila, ve výsledku ji posunula o mnoho dál.  

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek

Jak královna Alžběta II. definovala svůj vlastní módní odkaz

70 let královny Alžběty II. na trůnu nebylo charakterizováno pouze její působivou vládou a významnou diplomacií. Móda Její Výsosti v průběhu let důsledně upřednostňovala královskou eleganci před módními výstřelky, díky čemuž je nyní nejvíce ikonickým odkazem královské rodiny na světě.

Celý článek