dnes je 23.01.2022 a svátek má Zdeněk

Punkový nádech přináší kolekce Chanel 2022 v hlavní roli s Annou Ewers a Lolou Nicon

Přidat na Seznam.cz
Jižní Francii obklopuje plavba značky Chanel pro rok 2022. Prostředí, kde je kampaň nafocená i výběr modelek, jsou jasným signálem, na co se můžeme v příštím roce těšit.

Lola Nicon a Anna Ewers pro Chanel 2022 / foto: Inez & Vinoodh

Modelky Anna Ewers, Lola Nicon, Mahary Pery a Louise de Chevigny jsou odrazem elegance jako takové. Modely, které navrhla designérka Virginie Viard působí na pláži velmi okázale. Na první pohled, jakoby omylem nafotili kolekci na místě, kam takto oblečené ženy nepatří. Přitom jde o nadsázku, která jasně dává najevo, že všechno souvisí se vším.

Fotograf Inez & Vinoodh zachytil modelky v lehce punkovém stylu se síťovanými detaily a rebelským postojem. Mimo to kolekce obsahuje košile s grafickým potiskem, kalhoty se širokými nohavicemi, zkrácené topy i šaty na přechod mezi jarem a létem.

Jižní Francie volá po dobytí, stejně jako kolekce Chanel resort 2022, pro kterou vznikl i krátký film s modelkami Annou Ewers a Lolou Nicon.

 

 

Mahany Pery a Louise De Chevigny pro Chanel resort 2022 / foto: Inez & Vinoodh

Anna Ewers a Lola Nicon pro Chanel 2022 / foto: Inez & Vinoodh

Mahany Pery a Louise De Chevigny pro Chanel resort 2022 / foto: Inez & Vinoodh

Mahany Pery a Louise De Chevigny pro Chanel resort 2022 / foto: Inez & Vinoodh

Lola Nicon a Anna Ewers pro Chanel 2022 / foto: Inez & Vinoodh

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA CHANEL RESORT 2022 MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA ANNA EWERS LOLA NICON PUNK PUNKOVÁ MÓDA

Související články

Ta pravá investice ve vašem šatníku

Investice do klasických kousků, které vydrží ve vašem šatníku po dlouhá léta se vždy vyplatí. Díky kvalitě a nadčasovosti vám budou sloužit téměř do roztrhání. O které luxusní kousky se jedná?

Celý článek

Velký návrat UGG boots a rovnou i s novou tváří kampaně

Rok 2022 bude ve znamení velkých návratů. Tím prvním jsou boty značky UGG. Tentokrát ovšem v "mini" verzi a s novou tváří kampaně. Tou nemůže být nikdo jiný než ikonická Cher.

Celý článek

5 módních trendů, které v roce 2021 hýbaly světem! 

Rok 2021 je za námi a nezbývá nic jiného než se ohlédnout za tím, co nám nabídl. Ať už to byly věci dobré nebo špatné, musíme uznat, že na módní trendy byl opravdu bohatý.

Celý článek

Hailey Bieber oblékla kašmírovou kolekci spodního prádla Victoria's Secret

Uvolněné pohledy supermodelky a andílka Victoria's Secret v nejnovější kampani Cashmere Collection 2021 odráží maximální pohodlí.

Celý článek

Exkluzivní kolekce sako-plédů návrhářky Hany Hill vznikala pod rukama českých krejčových. Výsledek je precizní a nadchne všechny milovnice pohodlných sak

Změna v módním světě je za poslední dva roky více než citelná. Česká návrhářka Hana Hill na tom vidí svá pozitiva, a to proto, že se výroba vrací do Čech. Seznamte se s její novou kolekcí.

Celý článek

Nakupujte módu a design na Glami a zároveň přispějte na dobrou věc

Uvažujete, jak spojit nákup vánočních dárků, módy i přispění na dobrou věc? V GLAMI magazínu najdete hned několik tipů, které udělají radost vám i těm, kterým někdo nebo něco schází.

Celý článek

Oslavte Vánoce udržitelně a pohodlně

Lokální, udržitelná a především etická značka Circlle do své klíčové kolekce Power vítá novou barvu s názvem Shadow, která vás přesvědčí, že sportovní oblečení nemusíte nosit pouze do gymu.

Celý článek

Česko si zamilovalo tepláky od holek z advokacie, seznamte se se značkou Jamie Collection!

Jana Potůčková a Michala Smelíková spolu pracují v advokátní kanceláři a jsou zvyklé na vysoké nasazení. Během loňského lockdownu najednou zjistily, že mají trochu více volného času, a tak nelenily a založily vlastní značku volnočasového oblečení Jamie Collection.

Celý článek