dnes je 22.02.2018 a svátek má Petr

Raf Simons a jeho láska k filmu v jarní kolekci Calvin Klein

Raf Simons si kovbojský styl a uniformy evidentně oblíbil. Navíc k nim tentokrát přidal pár vychytávek a svou lásku k filmu...

Vrstvení a nové motivy jsou tím, co má kolekce navíc. Obrazy Andy Warhola a Dennisa Hoppera působí téměř umělecky. Od roztleskávaček až po hororové snímky v této kolekci s trochou nadsázky najdeme snad opravdu vše. Můžeme to nazvat aktuálním experimentem Rafa Simonse.

Simons prohlásil, že je přitahován filmem a televizí, dokonce přiznal, že momentálně je posedlý seriálem Hra o trůny. V médiích navíc vidí pocit svobody, který podle něj průmysl v současné době postrádá. „Móda příliš podléhá očekávání diváků,“ řekl návrhář. Možná proto spojuje super hrdiny a jiné filmové postavy s módou. My se však ptáme, zda to už není příliš? I přesto do toho Simons šel, nad všechna budoucí očekávání a zpětné vazby se povznesl a vytvořil kolekci, která obsahuje vodotěsný nylon, nespočet šatů od komerčního zpracování až po volnější styl. Kontrastní kapsy na lesklých pánských košilích a dámských halenkách, kárované kalhoty, saka i kabáty, džínoviny obohacené o grafické potisky, kůže matná i lesklá a spousta šňůrek kdekoliv si vzpomenete. To je Calvin Klein pro jaro 2018! Celou kolekci si můžete prohlídnout níže…

vogue.com

 

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA CALVIN KLEIN JARO 2018 RAF SIMONS

Související články

Jóga, práce, bílá a hodování - vklouzněte do našeho února 2018

Redakční únor byl plný aktivit, radostí a povinností. Jak jinak. Ne vždycky svítilo sluníčko, ale i tak jsme si ho užívaly naplno.

Celý článek

Našla jsem se ve střídmých modelech, říká Bára Sklenářová

Zatím ještě studentka, brzy už módní návrhářka. I Bára Sklenářová bude mít své modely od 22. února ve Vnitroblocku. Jak se k módě dostala a jaké má plány?

Celý článek

Podzim plný pastelových barev v podání značky Delpozo

Značka Delpozo opět nezklamala a pro své fanoušky si připravila kolekci plnou barev, výšivek a oblých tvarů.

Celý článek

Tajemná kolekce Marca Jacobse je opředena vzrušením a originalitou

Osvětlená dráha pro modelky byla tím jediným, co v širokém okolí svítilo. Hluboká temnota přidala podzimní kolekci ready-to-wear 2018 vítr do plachet.

Celý článek

Emily Ratajkowski v jarní kampani na spodní prádlo DKNY 2018

Modelka Emily Ratajowski pokračuje dál ve své spolupráci se značkou DKNY a již třetí rok v řadě pózuje v jejich spodním prádle v rámci jarní kampaně 2018.

Celý článek

Vlasové doplňky, které byste na Newyorském fashion weeku určitě nečekali

Na letošním fashion weeku bylo k vidění spoustu netradičních doplňků do vlasů. Uvidíme je letos i v podzimních ulicích?

Celý článek

Podzimní kolekce 2018 plná výšivek v podání Oscara de la Renta

Kolekce Podzim/Zima 2018-2019 v podání Oscara de la Renta přináší spoustu výšivek, transparentních materiálů a flitrů. 

Celý článek

Novinky z letošního New Yorského fashion weeku

Každý z fashion weeků s sebou přináší vždy něco překvapivého a nového. Newyorkský týden módy letos novinkami doslova překypoval!

Celý článek