dnes je 19.12.2018 a svátek má Ester

Ralph Lauren přivezl zimu do "putovního" pop-up store

Po celých 7 týdnů bude v luxusní pobočce Fred Segal v LA k vidění a ke koupi nejnovější zimní konfekce od Raplha Laurena. Celý pop up obchod je ve stylu zimního počasí.

Exkluzivní prožitek

Fred Segal je název luxusních prestižních poboček prodávajících nejen exkluzivní zboží, ale i místo pro zážitky. Fred Segal obchody se specializují hlavně na prožitek. To je činí exkluzivními, lehce extravagantními a luxusními. Na sezónu svátků, nákupů a zimního počasí si tematicky připravily ledové království. Pro dalších 7 týdnů jim k zajímavým pocitům ze zimního království pomůže i hlavní aktér: zboží Ralpha Laurena. Zákazníci mají možnost vejít do krásně dekorovaného interiéru ve stylu královny zimy. V nádherně ozdobeném prostoru si mohou ochutnat víno, kulinářské speciality a nakoupit si. Prvotní celkový dojem z obchodu je však pro majitele obchodu mnohem důležitější než samotný zákazníkův nákup. To činí Segalovy pobočky unikátními.

50 let práce Ralpha Laurena

Pobočka v LA pomáhá také Ralphu Laurenovi oslavit jeho 50 let práce. Proto byl vybrán jako nejdůležitější značka pro předvánoční a vánoční čas. Vzdávají mu tak poctu a vybírají si hlavně jeho oblečení pro náročné zákazníky. Fred Segal je známý tím, že ve svých pobočkách střídá návrháře, značky a často nabízí výjimečné pop up obchůdky. Zákazníci tím pak ještě více cítí, že jsou součástí něčeho krátkodobého, ojedinělého a mají z toho nezapomenutelné zážitky. Je to jakýsi adrenalinový sport pro zákazníky. Zimní oblečení vybrané do prodejny od RL je vhodné přímo na hory a do těch nejnižších teplot. O zákazníky jistě nebude nouze. 

Zdroj wwd.com, pinterest.com

 

 

RALPH LAUREN FRED SEGAL 50 LET POP UP OBCHOD ZIMA 2018 MÓDA

Související články

Umělecký módní počin značky Moschino má šmrnc

Musíme se vám přiznat, značku Moschino jednoduše milujeme. Barvy, tvary, vzory a nikdy se neunavující nápady jsou přesně tím, co móda potřebuje.

Celý článek

Eva Herzigová ve vánoční kampani na spodní prádlo Yamamay

Eva Herzigová nestárne. Svého mladého ducha ukázala ve vánoční kampani na spodní prádlo. A že jí to opravdu sluší, není třeba zdůrazňovat.

Celý článek

Dostupný luxus pro nadměrné velikosti v kolekci od Sereny Williams

Poslední trendy, kvalitní materiály a komfort nabízí až do velikostí 3XL tenisová legenda a maminka Serena Williams. Dnes je i úspěšnou návrhářkou!

Celý článek

Modelka Elle Fanning v roztomilých svetrech Miu Miu

Resort kolekce značky Miu Miu pro rok 2019 nezapomíná na roztomilost, kterou v našich šatních skříních alespoň částečně potřebujeme.

Celý článek

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week v březnu 2019 oslní nejenom novými prostory

Jarní týden módy vlije novou energii do žil všem milovníkům osobitého krejčovského umění již za tři měsíce. A čeká nás toho mnohem více než jen módní přehlídky...

Celý článek

Designové vychytávky na prosinec

Důmyslný doplněk i originální oděv potěší vždy, ale zejména na Vánoce. Neotřelé nápady z designového světa českých výrobců vás nadchnou.

Celý článek