dnes je 22.05.2019 a svátek má Emil

Ralph Lauren přivezl zimu do "putovního" pop-up store

Přidat na Seznam.cz
Po celých 7 týdnů bude v luxusní pobočce Fred Segal v LA k vidění a ke koupi nejnovější zimní konfekce od Raplha Laurena. Celý pop up obchod je ve stylu zimního počasí.

Exkluzivní prožitek

Fred Segal je název luxusních prestižních poboček prodávajících nejen exkluzivní zboží, ale i místo pro zážitky. Fred Segal obchody se specializují hlavně na prožitek. To je činí exkluzivními, lehce extravagantními a luxusními. Na sezónu svátků, nákupů a zimního počasí si tematicky připravily ledové království. Pro dalších 7 týdnů jim k zajímavým pocitům ze zimního království pomůže i hlavní aktér: zboží Ralpha Laurena. Zákazníci mají možnost vejít do krásně dekorovaného interiéru ve stylu královny zimy. V nádherně ozdobeném prostoru si mohou ochutnat víno, kulinářské speciality a nakoupit si. Prvotní celkový dojem z obchodu je však pro majitele obchodu mnohem důležitější než samotný zákazníkův nákup. To činí Segalovy pobočky unikátními.

50 let práce Ralpha Laurena

Pobočka v LA pomáhá také Ralphu Laurenovi oslavit jeho 50 let práce. Proto byl vybrán jako nejdůležitější značka pro předvánoční a vánoční čas. Vzdávají mu tak poctu a vybírají si hlavně jeho oblečení pro náročné zákazníky. Fred Segal je známý tím, že ve svých pobočkách střídá návrháře, značky a často nabízí výjimečné pop up obchůdky. Zákazníci tím pak ještě více cítí, že jsou součástí něčeho krátkodobého, ojedinělého a mají z toho nezapomenutelné zážitky. Je to jakýsi adrenalinový sport pro zákazníky. Zimní oblečení vybrané do prodejny od RL je vhodné přímo na hory a do těch nejnižších teplot. O zákazníky jistě nebude nouze. 

Zdroj wwd.com, pinterest.com

 

 

Přidat na Seznam.cz
RALPH LAUREN FRED SEGAL 50 LET POP UP OBCHOD ZIMA 2018 MÓDA

Související články

Jak stylově nosit mikinu?

Mikina. Možná spoustu z vás napadne, že je to super kousek, ale tak maximálně na nedělní úklid. Vyvedeme vás z omylu. Tohle už dávno není jen domácí uniforma.

Celý článek

Whoopi Goldberg má vlastní oděvní značku s širokým výběrem velikostí

Herečka Whoopi Goldberg se rozhodla, že vám usnadní ranní rozhodování co na sebe, a to bez rozdílu, zda nosíte velikost XS nebo 3XL.

Celý článek

Nová americká značka DOOZ se specializuje na módu podle znamení zvěrokruhu

Promyšlený koncept značky DOOZ nadchne milovníky astrologie a luxusu. Začínající značka z New Yorku barevně odlišuje jednotlivá znamení zvěrokruhu, nabízí kabelky inspirované měsícem a povzbuzuje k důvěře k odborným horoskopům.

Celý článek

Šest značek, jejichž potištěné látky budete milovat po celé léto

Značek, které vás doopravdy osloví a vy si je už nadobro zapamatujete, není mnoho. My vám však zaručíme, že pokud patříte mezi milovníky letních potisků, pak si tyto značky zapamatujete už jednou pro vždy.

Celý článek

Značka Burberry poprvé do své kampaně obsadila modelku Gigi Hadid

Gigi Hadid poprvé obsadila hlavní roli v módní kampani britské značky Burberry. Při té příležitosti v ní ztvárnila čtyři vzhledy nejenom co se týče módních outfitů.

Celý článek

H&M ve spolupráci s Netflixem vzdávají poctu úspěšnému seriálu Stranger Things

Netflix představí v létě již třetí sérii oblíbeného seriálu Stranger Things. Ve spolupráci s H&M a Netflixem vznikla letní kolekce plná inspirace s prostředím kolem seriálového bazénu a s 80. lety!

Celý článek

Celebrity na červeném koberci při zahájení MET Gala výstavy splnily tématický večer na jedničku!

Náročné téma MET Gala pro otevření prestižní výstavy pro rok 2019 bylo módní nadsázka, záměrný nevkus a ironie. Jak se celebrity oblékly, kdo vynikal nejvíce a jaké šaty byly nejúspěšnější?

Celý článek

Inspirace: Jarní přání naší redakce

Musíme být upřímné, jaro prostě milujeme! Je to roční období, které nejenom do našich životů, ale také do našich šatníků přináší nádherné barvy, vzory a lehčí materiály. Naše jarní přání možná inspirují k doplnění šatníku i vás...

Celý článek