dnes je 18.02.2019 a svátek má Gizela

Ralph Lauren přivezl zimu do "putovního" pop-up store

Po celých 7 týdnů bude v luxusní pobočce Fred Segal v LA k vidění a ke koupi nejnovější zimní konfekce od Raplha Laurena. Celý pop up obchod je ve stylu zimního počasí.

Exkluzivní prožitek

Fred Segal je název luxusních prestižních poboček prodávajících nejen exkluzivní zboží, ale i místo pro zážitky. Fred Segal obchody se specializují hlavně na prožitek. To je činí exkluzivními, lehce extravagantními a luxusními. Na sezónu svátků, nákupů a zimního počasí si tematicky připravily ledové království. Pro dalších 7 týdnů jim k zajímavým pocitům ze zimního království pomůže i hlavní aktér: zboží Ralpha Laurena. Zákazníci mají možnost vejít do krásně dekorovaného interiéru ve stylu královny zimy. V nádherně ozdobeném prostoru si mohou ochutnat víno, kulinářské speciality a nakoupit si. Prvotní celkový dojem z obchodu je však pro majitele obchodu mnohem důležitější než samotný zákazníkův nákup. To činí Segalovy pobočky unikátními.

50 let práce Ralpha Laurena

Pobočka v LA pomáhá také Ralphu Laurenovi oslavit jeho 50 let práce. Proto byl vybrán jako nejdůležitější značka pro předvánoční a vánoční čas. Vzdávají mu tak poctu a vybírají si hlavně jeho oblečení pro náročné zákazníky. Fred Segal je známý tím, že ve svých pobočkách střídá návrháře, značky a často nabízí výjimečné pop up obchůdky. Zákazníci tím pak ještě více cítí, že jsou součástí něčeho krátkodobého, ojedinělého a mají z toho nezapomenutelné zážitky. Je to jakýsi adrenalinový sport pro zákazníky. Zimní oblečení vybrané do prodejny od RL je vhodné přímo na hory a do těch nejnižších teplot. O zákazníky jistě nebude nouze. 

Zdroj wwd.com, pinterest.com

 

 

RALPH LAUREN FRED SEGAL 50 LET POP UP OBCHOD ZIMA 2018 MÓDA

Související články

Legendární outfity Rachel z Přátel

Rachel a americký sitcom Přátelé zná asi každý. Jeden z nejoblíbenějších seriálů všech dob stále žije v našich srdcích a my se k příběhům šesti přátel rádi vracíme. Pojďme se tedy podívat na legendární outfity Rachel Green.

Celý článek

Na valentýnskou limitovanou kolekci baretů Tonak si můžete nechat vyšít pusinku, srdíčko nebo xoxo

Uvažujete o rozšíření své sbírky kloboučků, baretů či čepic? Zavítejte bez odkladu ke značce Tonak! Nebudete litovat.

Celý článek

Zimní móda českých maminek

České maminky se vydávají se svými ratolestmi do zimního počasí stylově oblečené. Ani chladné dny nebo zaneprázdněnost mateřstvím jim nezabrání vypadat skvěle!

Celý článek

Převratná kampaň Louis Vuitton mění pohled na módu

Kreativní ředitel Virgil Abloh představil svou první kampaň pro pánskou kolekci ve své funkci. Dojemná, promyšlená a převratná kampaň hýbe světem.

Celý článek

Alexander Wang oslavuje nový Lunární rok s kampaní Drop 3

Nový čínský rok ve znamení zemského prasete právě začíná. Návrhář Alexander Wang mu svou kampaní vzdává hold.

Celý článek

Anna Ewers vzývá první jarní dny u značky Marc O'Polo

Modelka Anna Ewers v nové kampani značky Marc O'Polo ukazuje chladné jarní dny a s nimi ideální módní kousky.

Celý článek

Paříž zažila vrchol elegance ve street style během Haute Couture týdne

Nikde jinde na světě se neobjeví tolik módně oblečených žen a mužů jako při přehlídkách vysoké krejčoviny renomovaných značek v Paříži. Styl byl přímo nakažlivý!

Celý článek

Svůdné peří zdobí oděv u mnoha návrhářů. A hodí se nejen na Valentýna!

Návrháři vracejí do hry hravé, sexy a neposedné pštrosí peří. Je k vidění naprosto na všem. Probuďte v sobě sex-appeal!

Celý článek