dnes je 26.02.2020 a svátek má Dorota

Rebecca Minkoff: z New Yorku rovnou do kanceláře

Přidat na Seznam.cz
Rebecca Minkoff zabodovala na newyorském fashion weeku se svou kolekcí pro všechny pracující ženy. Trefa do černého! Tyhle modely si prostě zamilujete.

Rebeccu Minkoff si jistě všichni z vás spojí hlavně s ikonickou crossbody kabelkou. Tahle americká návrhářka si ovšem zaslouží mnohem více pozornosti. Na newyorském fashion weeku představila svou kolekci modelů, pro všechny pracující dívky, ženy a matky. Realita života! A my tleskáme.

Rebecca Minkoff ke své kolekci uvedla, že největší inspirací jí byly ženy okolo ní. Ty, které denně potkává v kanceláři a ve všech ženských firmách. Mohlo by to zavánět trochou feminismu, ale nenechte se zmýlit. Přesně někoho takového potřebujeme. Protože která z nás by se nechtěla cítit skvěle třeba při kojení? Ano, i na tohle myslela. 

Vedle šatů se zvířecím motivem najdete také metalické šaty a sukně nebo dámský kostým ve výrazné růžové se zkrácenou délkou kalhot. Rebecca dokázala ve všech modelech skloubit hravost, neotřelost a ženskost, ale zároveň zachovat určité pohodlí a komfort. Ideální kombinace.

vogue.com

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA REBECCA MINKOFF NYFW 2019 JARO 2020 MÓDA INSPIRACE OBLEČENÍ DO KANCELÁŘE STYL NEW YORK FASHION WEEK

Související články

Alberta Ferretti se s podzimní kolekcí vrátila do osmdesátých let

Alberta Ferretti se nesnažila svou novou kolekci popsat tak, jak to někteří návrháři dělají. Krejčovina, denní prádlo a ženskost. Pouze těmito slovy charakterizovala podzimní a zimní sbírku 2020. 
 

Celý článek

Katka Říhová a Karel Kašák: Jaký vztah mají k módě

Říkají nám, jak se máme oblékat, ale návrháři to nejsou. Říkáme, jaké bude počasí, ale meteorologové nejsme. Vyzpovídali jsme dva nejoblíbenější moderátory počasí. Jaký vztah mají k meteorologii a jaký k módě? A že si tyto obory nejsou až tak cizí. Na to nám odpovídala Katka Říhová a Karel Kašák.

 

Celý článek

Giorgio Armani projevil soucit a solidaritu vůči Číně na přehlídce bez diváků

Závěr přehlídky Giorgio Armani podzimní kolekce 2020 byla více než dojemná. Návrhář, který nadále dokazuje důležitost módy pro společnost, projevil solidaritu s Čínou, kterou sužuje prozatím neléčitelný coronavirus.

Celý článek

Proč nakupovat v second handech

Jsou lidé, kteří by nikdy do sekáče ani nevkročili a existují také ti, kteří těmito obchody žijí. To, že máte rádi módu ještě neznamená, že musíte neustále utrácet spoustu peněz a pořizovat si nejnovější kousky. 

Celý článek

Versace Fall 2020: Donatella Versace nechce jít s davem

Donatella Versace se nenechala strhnout všudypřítomnými trendy a ve své podzimní kolekci ready-to-wear 2020 jede v zaběhnutých kolejích, na které jsou milovníci značky zvyklí. Přesto si připravila pár překvapení.

Celý článek

Svobodná procházka měsíční krajinou s novou kolekcí H&M Studio

Obchodní řetězec H&M vlétl do jarní sezóny s odvážnou kolekcí pyšnící se energií, barevností i svobodným duchem. Nechybí inspirace měsíční krajinou i uvolněnou surf kulturou.

Celý článek

Česká návrhářka Hana Zelenková: Muži se naučili řešit svůj zevnějšek a není jim jedno, co si obléknou

Módnímu návrhářství se věnuje prakticky od svých dětských snů a představ až po současnost. Nyní jí nejvíce baví módní besedy, hra s materiály i ženy a muži, kteří se nebojí být něčím originální. Jaké plány má česká návrhářka Hana Zelenková pro letošní rok?

 

Celý článek
Nová kolekce Max Mara

Max Mara Fall 2020: romantická plavba za dobrodružstvím

Na milánském týdnu módy představil návrhář a kreativní ředitel značky Max Mara Ian Griffith novou podzimní kolekci 2020 v námořnickém stylu. Držte si klobouky, vyplouváme napříč dobrodružstvím z Maroka až na sever Ruska.

Celý článek