dnes je 24.05.2018 a svátek má Jana

Redakce Móda.cz #březen

Fashion Week, Vogue, kampaně, jaro - tak zhruba působí náš březen v heslech. Pojďte se podívat, jak jsme ho pro vás nafotili.

Péťa (šéfredaktorka)

"Vítej ​Jaro... Jaký jsem měla březen? Plný dárků. Dostala jsem jich mnoho, od přátel, od dcery. Ten od dcery je s názvem  #bestfriends  BFF  ​a velmi mě potěšil. Ano, vždy budu její největší přítel... Dále květiny. Květiny miluji, hlavně ty jarní! Indické čaje a Organic Tea NUMI. OD NUMI JSEM ZATÍM OCHUTNALA ČAJ CARROT CURRY (mrkev s kari). Upřímně, bála jsem se toho, ale je senzační! Na této značce se mi líbí, že je ze 100% rozložitelného papíru a b​e​z geneticky modifikovaných složek... Zavedla bych čaj o páté,​ kde by se diskutovalo o módě nebo o právě probíhajícím fashion weeku​. ​DĚKUJI ZA DÁREČKY... "

Rebeka

"Březen, podle meteorologického kalendáře první jarní měsíc. Když se nad tím zamyslím, tak to spíš vypadá, jak kdyby si z nás někdo dělal apríl. Ani to bláznivé počasí však nezabránilo tomu, užít si skvělé, slunečné dny venku, pohodu na terase a i přes mnohdy mrazivé počasí také velmi podařený Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Tento měsíc je zkrátka jedno velké překvapení. Teď už jen čekám na opravdu jarní počasí, protože když je venku krásně, spoustu věcí jde snadněji a lépe od ruky."

Žanet

"Březen, za kamna vlezem. Tak tohle u nás v redakci rozhodně neplatí. Zajímavé schůzky, akce, projekty a nové spolupráce, tak přesně takhle vypadá můj březen. Doslova hlavou i srdcem jsem se ponořila do české lokální autorské scény. Milá, přínosná, zajímavá a neuvěřitelně inspirativní setkání s návrháři, tvůrci a autory mě evokují k myšlence, že ty naše české ručičky a hlavičky jsou neskutečně výjimečné, snaživé a cílevědomé. Spolu s námi se můžete s několika takovými příběhy seznámit, díky našim rozhovorům, které s nimi tvoříme a vydáváme. Nechte se inspirovat sny, těžkou dřinou a skvělými výsledky lidí, kteří se odhodlali zachytit svůj talent, nadšení a píli, a podělili se o něj s námi."

Verča

"Mezi psaním a schůzkami se mi v březnu povedlo konečně se zase na chvilku vrátit ke čtení. Sice ne těžkému, ale i to se počítá. Stejně jako všichni už jsem byla připravená, že se do nás to jaro pořádně obuje a ono zase odešlo? No jo, už jsme si asi mohli zvyknout, že? A tak oblékám znovu zimní kabát, šálu a čepici a k tomu si užívám nové rtěnky Balmain. O těch už jsme vám psali. Březen je hlavně o novinkách. Třeba o té, že do Česka přichází Vogue. A to je něco pro nás!"

Janča

"Březen nás stále drží v napětí, jestli už to pravé jaro konečně přijde. Já jsem na něj stoprocentně naladěná. Směle si pokukuju po nějaké pohodlné mikině, zajímají mě o to více trendy mezi plavkami, ale nezahálím ani s obuví. Nakonec lyže už jsem pro letošní rok zase schovala do sklepa, načerpala energii v Alpách a hurá rovným krokem přímo do jara. A že je tolik nových kolekcí a k nim perfektních kampaní, pobízí jedině k tomu, že máme z čeho vybírat. Jak to letos vidíte vy? Které značky u vás budou hrát pro následující měsíce prim? Já jsem nakloněná Tommy Hilfigeru..."

RADY REDAKCE LIFESTYLE REDAKCE MÓDA.CZ #REDAKCEMODACZ BŘEZEN 2018 JARO 2018

Související články

Alessandra Ambrosio předvedla novou kolekci XTI shoes

Modelka Alessandra Ambrosio ukázala své snědé nohy, když fotila letní kolekci obuvi XTI shoes. 

Celý článek

Pánové, odhalte kotníky v ponožkách

Jaro umožňuje vyhrnout kalhoty a vzhledem k téměř letním teplotám je možná rovnou můžete vyměnit za kraťasy. Tak či onak - nezapomeňte vyšperkovat své kotníky.

Celý článek

Značka spodního prádla Luna Mae přichází s kampaní z prostředí baletního souboru

Londýnská značka spodního prádla vyrazila nafotit svou letní kampaň do prostor baletního sálu.

Celý článek

Květnové Must Haves na modré vlně

Modrá ve spojení s bílou tvoří dokonalou harmonii. Jejich síly jsme využili, abychom vytvořili květnové Must Haves.

Celý článek

Změnit životní styl není těžké, stačí tři zásady

Představte si, že ta změna životního stylu, kterou jste chtěla na jaře uskutečnit, je tady. Víte, že rozbourat svoje stereotypy nebude nejjednodušší. 

Celý článek

Jak se nosí pruhované tričko

Pruhované tričko je jedním z největších módních evergreenů. Jak ho kombinovat a po jakém typu sáhnout?

Celý článek

ZUZANA VESELÁ VNÁŠÍ DO JARNÍ KOLEKCE 2018 POHLED NA NEBE

Kolekce Jaro/Léto 2018 návrhářky Zuzany Veselé směřuje svou pozornost nad naše hlavy. Pod názvem Nebe zapojila návrhářka do svých modelů odstíny modré a dominovat nechala zavinovací a košilové šaty.

Celý článek

Léto se bude točit kolem FEMALE FORCE, říká nákupčí Queensu

Na otázky ohledně toho, co obnáší práce buyera neboli nákupčího i co se bude v létě nosit, odpovídala Daniela Bacíková z českého sneakers a streetwear obchodu Queens.

Celý článek