dnes je 21.08.2018 a svátek má Johana

Redakce Móda.cz #březen

Fashion Week, Vogue, kampaně, jaro - tak zhruba působí náš březen v heslech. Pojďte se podívat, jak jsme ho pro vás nafotili.

Péťa (šéfredaktorka)

"Vítej ​Jaro... Jaký jsem měla březen? Plný dárků. Dostala jsem jich mnoho, od přátel, od dcery. Ten od dcery je s názvem  #bestfriends  BFF  ​a velmi mě potěšil. Ano, vždy budu její největší přítel... Dále květiny. Květiny miluji, hlavně ty jarní! Indické čaje a Organic Tea NUMI. OD NUMI JSEM ZATÍM OCHUTNALA ČAJ CARROT CURRY (mrkev s kari). Upřímně, bála jsem se toho, ale je senzační! Na této značce se mi líbí, že je ze 100% rozložitelného papíru a b​e​z geneticky modifikovaných složek... Zavedla bych čaj o páté,​ kde by se diskutovalo o módě nebo o právě probíhajícím fashion weeku​. ​DĚKUJI ZA DÁREČKY... "

Rebeka

"Březen, podle meteorologického kalendáře první jarní měsíc. Když se nad tím zamyslím, tak to spíš vypadá, jak kdyby si z nás někdo dělal apríl. Ani to bláznivé počasí však nezabránilo tomu, užít si skvělé, slunečné dny venku, pohodu na terase a i přes mnohdy mrazivé počasí také velmi podařený Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Tento měsíc je zkrátka jedno velké překvapení. Teď už jen čekám na opravdu jarní počasí, protože když je venku krásně, spoustu věcí jde snadněji a lépe od ruky."

Žanet

"Březen, za kamna vlezem. Tak tohle u nás v redakci rozhodně neplatí. Zajímavé schůzky, akce, projekty a nové spolupráce, tak přesně takhle vypadá můj březen. Doslova hlavou i srdcem jsem se ponořila do české lokální autorské scény. Milá, přínosná, zajímavá a neuvěřitelně inspirativní setkání s návrháři, tvůrci a autory mě evokují k myšlence, že ty naše české ručičky a hlavičky jsou neskutečně výjimečné, snaživé a cílevědomé. Spolu s námi se můžete s několika takovými příběhy seznámit, díky našim rozhovorům, které s nimi tvoříme a vydáváme. Nechte se inspirovat sny, těžkou dřinou a skvělými výsledky lidí, kteří se odhodlali zachytit svůj talent, nadšení a píli, a podělili se o něj s námi."

Verča

"Mezi psaním a schůzkami se mi v březnu povedlo konečně se zase na chvilku vrátit ke čtení. Sice ne těžkému, ale i to se počítá. Stejně jako všichni už jsem byla připravená, že se do nás to jaro pořádně obuje a ono zase odešlo? No jo, už jsme si asi mohli zvyknout, že? A tak oblékám znovu zimní kabát, šálu a čepici a k tomu si užívám nové rtěnky Balmain. O těch už jsme vám psali. Březen je hlavně o novinkách. Třeba o té, že do Česka přichází Vogue. A to je něco pro nás!"

Janča

"Březen nás stále drží v napětí, jestli už to pravé jaro konečně přijde. Já jsem na něj stoprocentně naladěná. Směle si pokukuju po nějaké pohodlné mikině, zajímají mě o to více trendy mezi plavkami, ale nezahálím ani s obuví. Nakonec lyže už jsem pro letošní rok zase schovala do sklepa, načerpala energii v Alpách a hurá rovným krokem přímo do jara. A že je tolik nových kolekcí a k nim perfektních kampaní, pobízí jedině k tomu, že máme z čeho vybírat. Jak to letos vidíte vy? Které značky u vás budou hrát pro následující měsíce prim? Já jsem nakloněná Tommy Hilfigeru..."

RADY REDAKCE LIFESTYLE REDAKCE MÓDA.CZ #REDAKCEMODACZ BŘEZEN 2018 JARO 2018

Související články

Bývalý dům Tommyho Hilfigera k prodeji za $6,75 milionů

Bývalý dům módního návrháře Tomyho Hilfigera je momentálně k prodeji za $6,75 milionu. Podívejte se, jak si bydlela jedna z nejslavnějších osobností světa módy. 

Celý článek

Jak nosit bílé jeany v létě

Bílá – univerzální barva, která se hodí ke všemu. Takto přemýšlí nejspíše většina žen i mužů, kteří na ni nedají dopustit.

Celý článek
letní vlasy

Sluníčko, chlór a sůl - nepřítel vlasů v létě

I vaše vlasy potřebují v létě ochranu. Jak si je ochránit před chlórem, solí a sluníčkem? 

 

Celý článek

Zkusili jsme trichologii a rašelinovou proceduru - fungují?

Přijali jsme pozvání do nejznámějšího trichologického centra v Česku a prošli si vyšetřením i celou pečující procedurou. Co jsme se dozvěděli a poznali jsme vůbec výsledek?

Celý článek

Jarní kolekce české značky Design Dictat

Minimalismus, šněrování, geometrické prvky i variabilita. Nejen tohle, ale daleko více najdete v letní kolekci české mladé značky Design Dictat.

Celý článek

Cestovní outfity, které budete chtít hned obléknout

Vyrážíte na dovolenou a nevíte, jak se obléct pohodlně, ale stylově? My vám s tím pomůžeme! Připravili jsme 7 inspirativních cestovních outfitů, které si zamilujete.

Celý článek

Červenec 2018 | Kalendář akcí

První prázdninový měsíc je před námi. Zůstáváte v Čechách a na dovolenou se chystáte až později? Máme pro vás pár tipů, kam vyrazit.

Celý článek

Inspirativní instagramové profily vol. VI

Červnové inspirativní instagramové profily volají po létu, pozitivní energii a exotických destinacích. Tři ženy, které vás zaručeně inspirují.

Celý článek