dnes je 22.01.2019 a svátek má Slavomír

Redakce Móda.cz #březen

Fashion Week, Vogue, kampaně, jaro - tak zhruba působí náš březen v heslech. Pojďte se podívat, jak jsme ho pro vás nafotili.

Péťa (šéfredaktorka)

"Vítej ​Jaro... Jaký jsem měla březen? Plný dárků. Dostala jsem jich mnoho, od přátel, od dcery. Ten od dcery je s názvem  #bestfriends  BFF  ​a velmi mě potěšil. Ano, vždy budu její největší přítel... Dále květiny. Květiny miluji, hlavně ty jarní! Indické čaje a Organic Tea NUMI. OD NUMI JSEM ZATÍM OCHUTNALA ČAJ CARROT CURRY (mrkev s kari). Upřímně, bála jsem se toho, ale je senzační! Na této značce se mi líbí, že je ze 100% rozložitelného papíru a b​e​z geneticky modifikovaných složek... Zavedla bych čaj o páté,​ kde by se diskutovalo o módě nebo o právě probíhajícím fashion weeku​. ​DĚKUJI ZA DÁREČKY... "

Rebeka

"Březen, podle meteorologického kalendáře první jarní měsíc. Když se nad tím zamyslím, tak to spíš vypadá, jak kdyby si z nás někdo dělal apríl. Ani to bláznivé počasí však nezabránilo tomu, užít si skvělé, slunečné dny venku, pohodu na terase a i přes mnohdy mrazivé počasí také velmi podařený Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Tento měsíc je zkrátka jedno velké překvapení. Teď už jen čekám na opravdu jarní počasí, protože když je venku krásně, spoustu věcí jde snadněji a lépe od ruky."

Žanet

"Březen, za kamna vlezem. Tak tohle u nás v redakci rozhodně neplatí. Zajímavé schůzky, akce, projekty a nové spolupráce, tak přesně takhle vypadá můj březen. Doslova hlavou i srdcem jsem se ponořila do české lokální autorské scény. Milá, přínosná, zajímavá a neuvěřitelně inspirativní setkání s návrháři, tvůrci a autory mě evokují k myšlence, že ty naše české ručičky a hlavičky jsou neskutečně výjimečné, snaživé a cílevědomé. Spolu s námi se můžete s několika takovými příběhy seznámit, díky našim rozhovorům, které s nimi tvoříme a vydáváme. Nechte se inspirovat sny, těžkou dřinou a skvělými výsledky lidí, kteří se odhodlali zachytit svůj talent, nadšení a píli, a podělili se o něj s námi."

Verča

"Mezi psaním a schůzkami se mi v březnu povedlo konečně se zase na chvilku vrátit ke čtení. Sice ne těžkému, ale i to se počítá. Stejně jako všichni už jsem byla připravená, že se do nás to jaro pořádně obuje a ono zase odešlo? No jo, už jsme si asi mohli zvyknout, že? A tak oblékám znovu zimní kabát, šálu a čepici a k tomu si užívám nové rtěnky Balmain. O těch už jsme vám psali. Březen je hlavně o novinkách. Třeba o té, že do Česka přichází Vogue. A to je něco pro nás!"

Janča

"Březen nás stále drží v napětí, jestli už to pravé jaro konečně přijde. Já jsem na něj stoprocentně naladěná. Směle si pokukuju po nějaké pohodlné mikině, zajímají mě o to více trendy mezi plavkami, ale nezahálím ani s obuví. Nakonec lyže už jsem pro letošní rok zase schovala do sklepa, načerpala energii v Alpách a hurá rovným krokem přímo do jara. A že je tolik nových kolekcí a k nim perfektních kampaní, pobízí jedině k tomu, že máme z čeho vybírat. Jak to letos vidíte vy? Které značky u vás budou hrát pro následující měsíce prim? Já jsem nakloněná Tommy Hilfigeru..."

RADY REDAKCE LIFESTYLE REDAKCE MÓDA.CZ #REDAKCEMODACZ BŘEZEN 2018 JARO 2018

Související články

Fotografie odhalující „Tajný život tužek“

Alex Hammond a Mike Tinney se rozhodli pomocí fotek představit 500 let starý kreslicí nástroj a jeho význam v dnešním, stále více technologicky zaměřeném světě.

Celý článek

Jak nejlépe utratit peníze, které jste našli pod stromečkem?

Dostali jste pod stromeček místo dárku obálku s penězi nebo dárkovou kartu? Víme, jak je utratit!

Celý článek

Studio Tham & Videgård navrhlo zahradní vesnici ve Švédsku

Není to vlastně první projekt tohoto studia, tento má za svým názvem římskou číslici dvě, ale to mu na perfektním propracování ani fantazii rozhodně neubírá.

Celý článek

Budoucnost přináší oblečení šité na míru bez standardizovaných velikostí

Není snad již nikdo, kdo by neuvažoval nad konkrétními potřebami svých zákazníků. Tyto značky však myslí ještě o krok dál…

Celý článek

Nejhezčí interiéry posledních dvanácti měsíců

Je libo dům na pobřeží, byt s terasou v Miláně nebo starožitný interiér v Barceloně? Tady jsou…

Celý článek

Předsevzetí pro rok 2019: Zbavit se plastů!

K plovoucí mase plastů v Tichém oceánu přispěl bezmála každý z nás. Tato odpadková skvrna odpovídá přibližně čtyřnásobku rozlohy Německa. Pojďme se zamyslet nad tím, jak předejít zahubení naší krásné planety.

Celý článek

Korálové fashion must have velí lednu

Barvou roku 2019 je korálová, to už víme. Poohlédli jsme se proto ke konci roku po trendech v tomto odstínu růžové a už teď víme, že vládnout bude nejenom prvnímu měsíci nového roku.

Celý článek

Módní vychytávky pro domácí mazlíčky

Pejsci a kočičky... Máme je doma, rozmazlujeme je a chceme pro ně jen to nejlepší. Co pro ně přináší móda a design?

Celý článek