dnes je 22.05.2022 a svátek má Emil

Řekněte to hrnkem. Kolekce Statement vás pobaví každý den

Přidat na Seznam.cz
Sada hrnků s názvem Statement od německé porcelánky Villeroy & Boch přistupuje k životu s nadhledem a hravostí.

Foto: se svolením Luxury Table

Doma, v práci nebo na chalupě využijete hrnečky s nápisy, které vám každý den vykouzlí úsměv na rtech. Stačí si vybrat ten, který nejvíc vyjadřuje vaši momentální náladu nebo postoj.

Jednoduchá forma, rozverný font, milé nebo rozpustilé nápisy, kolekce Statement symbolizuje lehkost mládí. Svou oblíbenou kávu nebo čaj z ní ale můžete pít v jakémkoli věku. Jednoduše si vyberete, zda chcete světu říct, že káva je objetí v hrnečku, že nemáte rádi pondělky nebo třeba že jste úžasně neperfektní. Vyjádřit ale můžete i náklonost k józe nebo pozitivní energii. Je to jen na vás.

Proměňte své ráno ve zdroj dobré nálady s hrnečky Statement.

Foto: se svolením Luxury Table

Foto: se svolením Luxury Table

Foto: se svolením Luxury Table

Foto: se svolením Luxury Table

Foto: se svolením Luxury Table

Přidat na Seznam.cz
DESING DOPLŇKY A ŠPERKY LUXURY TABLE HRNEČKY HRNEK VTIPNÉ HRNKY

Související články

Čas na sluneční brýle. Jak vybrat ty správné a ve kterých stylových kouscích letos zazáříte?

Zatímco při pobytu na sluníčku chráníme pokožku opalovacím krémem, vlasy pokrývkou hlavy, naše oči se neobejdou bez kvalitních slunečních brýlí. Jak tedy vybrat brýle, které váš pohled ochrání a zároveň dokážou podtrhnout váš styl i osobnost? Vsaďte na kvalitu, oči vám poděkují…

Celý článek

Ženy ženám: kampaň spojující inspirativní ženy

Zpěvačka Olga Lounová, návrhářka Zuzana Lešák Černá i herečka Aneta Kernová jsou součástí projektu, který poukazuje na jedinečné životní příběhy každé ženy.

Celý článek

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Celý článek

Nová metalická kolekce Robot značky FOLBEUR plná lesku a záře

Záře slunce, třpyt měsíce, nebo romantika červánků. Nová kolekce Robot české značky kožených doplňků FOLBEUR vás zve až ke hvězdám. Právem očekávejte víc. Víc lesku, víc možností, víc odvahy.

Celý článek

Letos na Den matek oslavuje Pandora bezpodmínečnou lásku

Poděkujte mamince za to, že je tu pro vás se vším všudy – od časného vstávání až po každodenní dobrodružství – šperkem, který symbolizuje vaše jedinečné, nezlomné pouto.

Celý článek

Louis Vuitton ve spolupráci s UNICEF připravil novou kolekci náramků Silver Lockit

Partnerství, které vzniklo již před sedmi lety, si nadále udržuje svou tradiční podobu pomoci v rámci prodeje náramků Silver Lockit, které s postupem času získávají nový a neokoukaný design. Již podruhé náramek navrhl Virgil Abloh.

Celý článek

Diamanty z Ruska oficiálně přestane nakupovat společnost Tiffany & Co.

Tiffany & Co. se v posledních dnech dostává pod velký tlak společnosti, která žádá zastavení prodeje produktů pocházejících z Ruska. Přidávají se tak k dalším klenotníkům, kteří dělají krok na podporu Ukrajiny.

Celý článek

Pandora věří v hrdiny a představuje první Marvelovskou kolekci Marvel x Pandora 

Milujete všechny Avengery a nesmí vám uniknout ani jedna Marvelovka? Pak je nová a originální kolekce Marvel x Pandora přesně pro vás – nastal čas ztvárnit vaše hrdiny do podoby šperků.

Celý článek