dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Řekněte to hrnkem. Kolekce Statement vás pobaví každý den

Přidat na Seznam.cz
Sada hrnků s názvem Statement od německé porcelánky Villeroy & Boch přistupuje k životu s nadhledem a hravostí.

Foto: se svolením Luxury Table

Doma, v práci nebo na chalupě využijete hrnečky s nápisy, které vám každý den vykouzlí úsměv na rtech. Stačí si vybrat ten, který nejvíc vyjadřuje vaši momentální náladu nebo postoj.

Jednoduchá forma, rozverný font, milé nebo rozpustilé nápisy, kolekce Statement symbolizuje lehkost mládí. Svou oblíbenou kávu nebo čaj z ní ale můžete pít v jakémkoli věku. Jednoduše si vyberete, zda chcete světu říct, že káva je objetí v hrnečku, že nemáte rádi pondělky nebo třeba že jste úžasně neperfektní. Vyjádřit ale můžete i náklonost k józe nebo pozitivní energii. Je to jen na vás.

Proměňte své ráno ve zdroj dobré nálady s hrnečky Statement.

Foto: se svolením Luxury Table

Foto: se svolením Luxury Table

Foto: se svolením Luxury Table

Foto: se svolením Luxury Table

Foto: se svolením Luxury Table

Přidat na Seznam.cz
DESING DOPLŇKY A ŠPERKY LUXURY TABLE HRNEČKY HRNEK VTIPNÉ HRNKY

Související články

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Nová kolekce Cartier byla představená u italského jezera Como

Francouzský módní dům Cartier, zaměřený na vysoké šperkařství, uvítal svoji novou kolekci Sixième Sens par Cartier na konci června. Kolekce vysokého šperkařství spatřila světlo světa u břehu proslulého italského jezera Como, které je považováno za jedno z nejúchvatnějších alpských jezer. 

Celý článek

Jaké doplňky a šperky si vybrat pro dokonalý letní vzhled?

Jste milovnice všech krásných šperků a doplňků? Pak je tento článek přímo pro vás. Jaké jsou letní trendy a s čím určitě nešlápnete vedle? To vše vám prozradí magazín Móda.

Celý článek

Toni Garrn tváří nové kampaně značky BOSS

Značka BOSS odhalila nové optické i sluneční brýle pro moderní ženu. Tváří kampaně se stala německá modelka a herečka, která je aktuálně těhotná.

Celý článek

Obnovit učňovský obor rukavičkářství je jedním z hlavních cílů majitelky české značky Bohemia Gloves

Rukavičkářské řemeslo má v Česku obrovskou tradici a sahá až do středověku. V Dobříši u Prahy se začalo vyrábět v polovině devatenáctého století a tradiční produkce rukavic trvá dodnes.

Celý článek

Pozvěte léto do svého šatníku s barevnými doplňky

Dost bylo šedi v ulicích! Vytáhněte své oblíbené barevné kousky a začněte se chlubit veselými doplňky. Konečně se totiž blíží léto, které k zábavné módě přímo vybízí.

Celý článek

Perlové týdny Halada jsou zpět a s nimi stovky překrásných perlových šperků

Největší a nejkrásnější přehlídka perlových šperků putuje napříč Českou republikou a Slovenskem, finále bude mít opět v Praze, tentokrát v klenotnictví HALADA Na Příkopě.

Celý článek

Na všechny vaše cesty vybírejte z kvalitních zavazadel a batohů Wittchen

Už balíte? My pomalu ano! Těšíme se na cesty po Česku, stejně jako do zahraniční. A tak jsme pro vás vybrali jedny z nejkvalitnějších, ale také praktických a designových zavazadel vůbec.

Celý článek