dnes je 02.06.2020 a svátek má Jarmil

Řekněte to květinou!

Přidat na Seznam.cz
Že jsou květiny klišé? V žádném případě! My ženy je milujeme a snad opravdu každá sníme o tom, že nám jednou u dveří doma nebo v práci zazvoní kurýr a přiveze nádhernou kytici…

A nejsou to jen květiny milostného typu, které nás baví. Na srdci zahřeje i květina od kamarádky, pro maminku nebo sestru. K narozeninám, výročí, k vydařené zkoušce nebo jen tak pro potěchu duše. Stejně tak můžete květiny nechat doručit do nemocnice, hotelu či kavárny. Oslavit květinou můžete i státní svátky, jako Velký pátek, Velikonoční pondělí nebo třeba Den české státnosti. Fantazii se meze nekladou!

Kytici konvalinek, tulipánů nebo třeba růží můžete poslat i do zahraničí. Společnost LaFlora ji doručí do druhého dne, a to díky kvalitní partnerské síti. Stejně kvalitní služby využijete u onlinekvetinyjana.cz.

Květinynika.cz pak využijte zejména pro lokální doručení v rámci Ostravy a například v Praze můžeme doporučit službu cityfleur.cz. Objednejte květiny pro někoho, koho máte rádi a v pracovní den je tyto společnosti doručí do několika minut od vašeho telefonátu. Ještě váháte, jak potěšit své blízké? Poslaná květina je krásný a originální dárek!

A pokud přeci jen postrádáte důvod, proč poslat květinu, pak pro vás máme malou inspiraci... Pošlete ji svému lékaři za jedinečnou péči, své učitelce za to, že vás připravila na zkoušku, za dlouholeté a výjimečné přátelství kamarádce, nebo tajné lásce s milostným vzkazem. Nicméně květiny někdy mohou vyjádřit naše pocity a myšlenky lépe než slova.

 

LaFlora.cz

Přidat na Seznam.cz
KVĚTINY ŽIVÉ KVĚTINY KYTICE ROZVOZ KVĚTINY DORUČENÍ KVĚTIN KVĚTINÁŘSTVÍ

Související články

Rozhovor s holkou od potoka, který vám přiblíží, proč pěstovat květiny bez chemie!

Míla je holka od potoka, která se rozhodla vykácet křoví na zpustošeném poli, zorat jej a zasadit první květiny. Květiny bez chemie, s láskou a letitou rodinnou tradicí. Příběh, který sahá až do padesátých let, zamrazí i zahřeje.

Celý článek

Udělejte kamarádce radost a pošlete jí kytici jen tak

Přátelství, jeden z nejúžasnějších darů, které nás provází životem. Kamarádky si na rozdíl od rodiny vybíráme, a díky tomu vznikají pouta na celý život.

Celý článek

Oscar de la Renta dopřává svým zákaznicím v nové kolekci zejména pohodlí

Mladé ženy touží po lehčích oděvech a příjemnějších materiálech, čemuž jde módní dům Oscar de la Renta naproti. Ve spojitosti s tím do své nové kolekce Pre-Fall 2019 zařadil určitou neprůhlednost.

Celý článek

Jaro v podání Josepa Fonta značky Delpozo je plné umění

Návrhář Josep Font se tak soustředil na jaro, že se nechal inspirovat sklářským umělcem Fulvio Bianconim, který vytvořil dílo Fifties Murano plné květin.

Celý článek

Květinové opojení v Resort Zimmermann 2019

Tropické potisky, lehké materiály a spoustu květin si vzala do své Resort kolekce značka Zimmermann. 

Celý článek

Svatba plná květin dle představ Reem Acra na jaře 2019

Návrhářka Reem Acra vzdává ve své jarní svatební kolekci 2019 hold květinám. Modelky je mají na hlavě i v rukou. 

Celý článek

Asertivní kolekce plná romantismu v podání Valentino obklopí podzim 2018

Kreativní návrhář značky Valentino, Pierpaolo Piccioli, použil téměř univerzální symbol romantiky pro celou kolekci. Obklopil ji velkými květinami.

Celý článek

Butik Proenza Schouler v obklopení květinové výzdoby

Můžeme to nazvat květinovou sílou, ta ostatně k jaru bezpodmínečně patří. Na to v rámci května spoléhá i značka Proenza Schouler.

Celý článek