dnes je 26.01.2020 a svátek má Zora

Rihannina značka Fenty byla nominovaná v rámci Fashion Awards v kategorii 'Urban luxe'

Přidat na Seznam.cz
Rihannina stále čerstvá módní značka Fenty byla nominovaná v rámci každoročně pořádaných módních cen v kategorii Urban Luxe. Uvidíme, zda 2. prosince šanci promění, či nikoliv. 

Módní dům Fenty byl otevřen v květnu 2019 a spadá pod francouzský koncern LVMH sdružující značky jako Dior, Louis Vuitton nebo Fendi. Fenty sklízí úspěch zvláště díky přirozenosti a tomu, že oblečení dokáže proporčně přizpůsobit každé ženě. Dne 2. prosince se bude v prostorách londýnské koncertní haly Royal Albert Hall konat každoroční udělování módních cen. Nominace v různých kategoriích byly zveřejněny nedávno a brand Fenty nesmí chybět. Nominaci obdržel v kategorii 'Urban luxe', tedy městský luxus, společně se značkami Moncler Genius, Alyx, Marine Serre a Martine Rose.

Rihanna si uvědomuje, jak je důležité přizpůsobit se zákazníkovi. I to je jeden z důvodů, proč jsou její značky Fenty Beauty, Savage x Fenty a Fenty tak oblíbené. „Jsem neuvěřitelně hrdá na všechny, kteří byli součástí týmu a podíleli se na vývoji značky. Je to pět měsíců, co jsme uvedli Fenty a už jsme nominovaní. Děkuji British Fashion Council za uznání naší tvrdé práce a respektování kvality, kterou vytváříme. Je to neuvěřitelná čest,” napsala Rihanna na svůj instagramový účet. 

HarpersBazaar.com, Vogue.com.au

Přidat na Seznam.cz
RIHANNA FENTY AKTUÁLNÍ MÓDA OCENĚNÍ MÓDNÍ CENA ZE SPOLEČNOSTI fashion awards

Související články

DRAG Queens: Módní ikony a inspirace

Víte, co vše se může skrývat pod zkratkou DRAG (dressed as a girl - oblečená jako dívka)? Dobám, kdy jsme si mysleli, že jsou to ty uřvané paní z karaoke a říkali jsme jim transky, odzvonilo. Pojďte s námi na exkurzi do světa plného zábavy a neskutečných módních kreací!

 

Celý článek

Alžběta Mátyásová: Osobní stylista je opravdu pro každého

Její práci by jí mohl závidět leckdo. Stará se o to, abychom se my ostatní cítili dobře, abychom se dobře oblékali a abychom oboje mohli sladit v praktické i pohodlné řešení.

Celý článek

Sophia Amoruso: Kariéra připomínající jízdu na horské dráze

Dnes společně nahlédneme do života ženy, která si prošla typickým americkým snem. Sophia díky své kreativitě a úsilí vybudovala módní impérium. Ale co se stalo pak?

Celý článek

Mini kabelky nebo balonové rukávy aneb ohlédnutí za největšími módními trendy 2019

Rok 2020 je sice tady, nikdy ale není pozdě na to, ohlédnout se zpátky. Jaké módní trendy byly nejdominantnější v roce 2019 a budou vládnout přehlídkám a ulicím i letos?

Celý článek

Jak ovlivní módní průmysl odchod Meghan a Harryho z královské rodiny?

Touha žít vlastní život a věnovat se projektům, které je naplňují, je obrovská. Jaký dopad bude mít pro módní průmysl případný odchod Prince Harryho a jeho ženy Meghan Markle z královské rodiny?

Celý článek

Československá návrhářka Jitka Klett odstartovala rok 2020 v Karibiku

O Jitce Klett je známé, že ráda cestuje a hledá inspiraci v zahraniční. A také, jak lépe si osladit začátek nového roku než dovolenou na jednom z Karibských ostrovů.

Celý článek

Nejhezčí beauty looky ze Zlatých glóbů

Nový rok, nová sezóna a první hollywoodská událost - to jsou Zlaté glóby. Každoroční přehlídka okouzlujících dam. A že jich bylo! My se tentokrát zaměřili na ty nejhvězdnější beauty looky.

Celý článek

Pět nejlépe placených žen Instagramu v roce 2019

Nový seznam odhaluje pět nejlépe placených instagramových influencerek roku 2019. Sociální měna dostává v tomto pojetí nový význam.

Celý článek