dnes je 19.01.2019 a svátek má Doubravka

Rocková nevěsta v podání orientálního návrháře Naeema Khana na Jaro 2019

Tradiční i neobvyklé svatební šaty od krále šatů pro ten nejdůležitější den v životě každé ženy. 

Vliv Indie i Ameriky

Původem indický návrhář Naeem Kham tvoří již po celá léta typicky ženské šaty s detailními ozdobami, vyšíváním, korálky a vším, čím se šaty ozdobit dají. V návrhářově podání se jedná o komplikované zpracování a zdobení na úrovni vysoké módy a každou sezónou je jeho kolekce lepší a zajímavější nejen díky jeho inspiraci. Jeho indické kořeny mají v genech zakódováno veškerý ženský oděv ozdobit nebo vyšít, jak je tomu typické v Indii. Není tomu jinak ani u luxusních svatebních šatů s moderními prvky pocházejících z Ameriky, kde návrhář žije. Spojení dvou světů je u Naeema Khana geniálním, jak je vidět i v jarní kolekci svatebních šatů. 

  

Oslava jak se patří

Šaty vhodné pro ženu, která je připravena oslavit svatební den jak se patří, jsou k vidění v kolekci složené z 22 looků. Na výběr je zde detailně vyšívaný overal, minišaty zdobené drobnými zrcadélky, šaty s kapucí pošité korálky, odepínací svatební sukně nebo bohatě zdobené šaty třásněmi. Kolekce je určena pro nevěstu, která se nebojí protančit celou noc a vypadat přitom úžasně. Krystaly i korálky zdobené overaly jsou pastvou pro oči a odepínací objemná sukně je skvělou vychytávkou, kdy u obřadu bude nevěsta za panenku a u hostiny se pak může uvolnit a sukni sundat.

  

Jako rocková hvězda

Rockový vzhled dodávají nevěstě na míru ušité obleky s výšivkou na klopě či rukávech, nebo dokonce vyšívaná bílá tepláková souprava. Khan dává ve své kolekci na výběr a rád si pohrává s myšlenkou různých vzhledů a převlékání během svatby a její oslavy. Komplikovaně vyšívané mini šaty s průstřihy na ramenou jsou vhodné pro netradiční nevěsty milující individualitu. Z této kolekce nádherně zpracovaných materiálů a střihů si vybere každá nevěsta. 

  

vogue.com

MÓDNÍ NÁVRHÁŘI A PŘEHLÍDKY SVATBY NAEEM KHAN BRIDAL JARO 2019

Související články

Slavné svatby roku 2018

Slavné osobnosti ze světa celebrit si v minulém roce řekli své ano. Kdo to byl a jaké měly nevěsty šaty? Výběr z těch nejslavnějších svateb zde…

Celý článek

Jitka Klett for Fashion revolution charitativní akce ve Slovanském domě

Úspěšná česká návrhářka vytvořila unikátní charitativní projekt. Zaměřuje se na různorodou problematiku a pomáhá. 

Celý článek

Dior pánská přehlídka Pre Fall 2019 byla ohromným úspěchem

Pravidla se mají porušovat. To dokázal nový návrhář Kim Jones v čele pánské sekce Dior. Tokio žaslo nad jeho kreativitou a zbytek světa na sebe nenechal dlouho čekat!

Celý článek

První svatební kolekce Stella McCartney je tu i se svatebními šaty Meghan Markle

Vévodkyně ze Sussexu není jedinou ženou, která by svatební šaty Stelly McCartney ráda oblékla, proto se značka rozhodla, že se pustí i cestou svateb…

Celý článek

Denisa Dovalová vypráví o designbloku 2018

O maratonu příprav a prezentaci tvorby designérky Denisy Dovalové na dvacátém ročníku mezinárodní přehlídky módy Designblok 2018.  

Celý článek

Okouzlující svatební šaty od značky Marchesa pro podzim 2019

Podzimní chladné dny můžete na svůj velký den rozzářit volbou romantických šatů.

Celý článek

Bohémský styl v podání Moniky Drápalové

Nádherná přehlídka plná inspirace a dechberoucích modelů byla k vidění na aktuálním designbloku v podání české návrhářky Moniky Drápalové.

Celý článek

7 klíčových svatebních trendů pro podzim 2018

Zvažujete výběr svatebních šatů? Nechte se inspirovat celosvětovými podzimními trendy!

Celý článek