dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

Romantická uniforma pro dnešní ženy - podzimní kolekce Fendi 2018

Podzimní kolekce Fendi přináší zemité tóny a romantickou uniformu pro silné ženy. 

Uniformní záležitost

Venturi Fendi popsala podzimní kolekci slovy "romantická uniforma pro silné a mocné ženy dnešní doby". Rozumíme. Na molo vkročily modelky v trenchcoatech s dvouřadým zapínáním, v šedohnědém odstínu. Stejná látka byla použita také na dlouhá ponča či business šaty. Akcentem kolekce se stal zvýrazněný pas a také pruh látky uprostřed připnutý na jeden patent jako alternativa pásku - efektní, nové a působivé!

Dotek saténu

Jelikož Fendi na kolekci pracuje společně s ikonou Karlem Lagerfeldem, i on do ní promítl své ideje. Jednou z nich byly opticky bílé límce a rukávy, které odkazovaly na Lagerfeldovo dětství. “Už jako dítě jsem si vždycky myslel, že bílé, čisté povlečení je znakem luxusu," promluvil o svých myšlenkách před přehlídkou. Spojitost se sice zdá být poněkud vzdálenější, ale co už. Podstatné pro nás zůstávají kontrastní límce v saténových šatech, které zanechaly dobrý dojem. I tady se dá nápad klasifikovat jako neotřelý, povedený a tím pádem velmi vítaný. 

vogue.com

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA FENDI PODZIM/ZIMA 2018-2019 KŮŽE

Související články

Energická show Jakuba Polanky, při které představil podzimní kolekci

Nedělní večer ovládl Jakub Polanka spolu se svojí kolekcí pro Podzim/Zimu 2018-2019. Pro diváky si připravil netradiční energickou přehlídku.

Celý článek

Lukáš Lindner představil velmi ženskou a rafinovanou kolekci pro podzim/zimu 2018

Podzimní kolekce Lukáše Lindnera je plná elegance, ženských střihů a rafinovaných kousků!

Celý článek

Podzim Dior 2018 tvoří patchwork, džínovina a doplňky

Módní kolekce Diora se pustila do komplikovanosti. Hodně střihů, hodně barev, hodně doplňků. Kdo už jiný by si to však mohl dovolit.

Celý článek

Podzim 2018 Imreczeové plný neutrálních barev a plášťů

Zdeňka Imreczeová v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku představila svou novou podzimní kolekci. Vládla v ní béžová a černá.

Celý článek

BLANKA MATRAGI UVÁDÍ JARNÍ KOLEKCI PURITY 2018

Čtyři přírodní živly už dávno zkrotila! Na jaře 2018 je střídá klid a čistota, které česká návrhářská ikona demonstruje v nejnovější a zcela smířlivé kolekci PURITY.

Celý článek

Hravá spolupráce Opening Ceremony & Disney

Že prý kreslené postavičky a známé módní značky nejdou dohromady? Opening Ceremony a Disney tento velký omyl vyvrátili.

Celý článek

Podzim Saint Laurent 2018 v kůži i květinách

Anthony Vaccarello se do podzimu 2018 pustil z jedné vody načisto. Při přehlídce uvedl dámskou i pánskou kolekci a k tomu stihl představit ještě několik pohledů na ženu. 

Celý článek

Elie Saab předvedl kolekci plnou rafinovaných a zdobených kousků

Elie Saab předvedl svoji novou kolekci a přehlídka začala za doprovodu hudby od Nirvany - Smells Like Teen Spirit a od Radiohead's – Creep. Kolekce obsahuje opravdu velké množství květin a i dalšího zdobení!

Celý článek