dnes je 31.05.2020 a svátek má Kamila

Rozhovor s Annou Polívkovou: Na místě činu!

Přidat na Seznam.cz
Letošní opening v Tatrách si nenechala ujít ani Anna Polívková, která zároveň uvedla premiéru filmu Žena na vrcholu natočeném na místním Chopku. Ve svém nabitém programu si na nás udělala několik minut času, aby nám prozradila, co pro ni znamená móda a jak je na tom se zimními sporty.

Ve filmu Špindl měla vaše role spíše luxusní módu nežli funkční. Vy osobně dáváte přednost čemu?

Já mám ráda, když dokáže značka splnit nejlépe obojí. Mám ráda staré věci, které mám vyzkoušené a na ty nedám dopustit a mám je i několik let, takže se neřídím úplně nejnovějšími výstřelky. Měla jsem jedno období, kdy jsem si nekupovala nic, protože jsem používala hrozně malou část šatníku. Dala jsem si proto stopku a snažím se objevovat, co tam vůbec mám za poklady.

Takže jste se pustila do takové zimní čistky šatníku?

Přesně tak. Snažím se recyklovat. Věci buďto dám do butiku nebo na charitu. Vždycky, když mám čas, tak si kousky postupně rozvěsím a rozmyslím si, co s nimi. Nakupuji, co nejméně. Třeba naposledy jsem si koupila oboustrannou zimní sukni, protože mi to přišlo geniální, a je to navíc od české firmy. Mám ráda, když jsou zkrátka věci multifunkční, že se dají nosit ve dne i v noci.

Skládáte si outfity sama nebo někdy vyhledáte odbornou pomoc stylisty?

Bohužel vše si skládám sama! (smích) Ještě k tomu to dělám úplně na poslední chvíli. Jednou jedinkrát jsem snad měla jedničku od módní policie a volala mi to maminka. „Ančo, máš jedničku,“ radovala se mi do telefonu. To jsem tenkrát měla košili na míru a k tomu jsem měla sukni z neoprenu. Byla obrovská a udělalo mi to velkou radost. A ta snad byla i z nějakého second handu.

Vy jste se dnes vrátila na místo činu. Tady jste natáčela film Žena na vrcholu. Máte k Tatrám po natáčení jiný vztah? Vracíte se sem častěji?

Rozhodně ano! Já jsem tady hrozně spokojená. Na vrcholku Chopku jsem trávila čas i po natáčení. Probouzela jsem se tam na tom vršku a byl to pokaždé neuvěřitelný zážitek. Chvílemi jsem měla pocit, že tady zůstanu a budu pracovat někde na sjezdovce.

Jste po natáčení otužilejší, když jste trávila čas na vrcholu, kde byl neustále mráz?

Já jsem byla otužilá docela již předtím . Ráda chodím ven, takže jsem byla na Chopku jako ryba ve vodě. 

A Vy ráda lyžujete? Ve filmu jste totiž na lyžích vůbec nebyla…

Já právě moc ráda lyžuji! Loni jsem dokonce objevila krátké lyže. Ty jsou takové rychlejší, hbitější a skladnější. Mám je tak pořád v autě a jsou mi k dispozici kdykoliv.

Tatry mountain resorts

 

Přidat na Seznam.cz
ROZHOVOR ANNA POLÍVKOVÁ TATRY JASNÁ NÍZKÉ TATRY MÓDA

Související články

Slovenská značka LULL tvoří již deset let s vášní k designu a respektem k udržitelné módě

Ten pocit, když si na sebe obléknete něco měkoučkého a pohodlné, přitom ale stylového a na každodenní nošení, je k nezaplacení.  S touto myšlenkou a s ohledem na planetu vyrábí své modely designérka Zuzana Bačkádyová pod značkou LULL.

Celý článek

Plavky nejenom pro štíhlé postavy aneb aktuální trendy na léto!

Plavky k létu jednoznačně patří a je jedno, jestli preferujete koupání na chatě u rybníka, na veřejném koupališti nebo u svého bazénu v pohodlí domova. Tak jako tak by vám neměly uniknout aktuální trendy v plavkách. Vybírali jsme ty, které jsou vhodné pro každou postavu!

Celý článek

Věrnostní program H&M konečně i v České republice

Věrnostní program Hello Member bude konečně i u nás. Dlouho očekávaná událost pro všechny, kteří milují módu značky H&M. Jak se stát členem a jaké výhody bude mít tento program?

Celý článek

Česká značka alešbáry přináší druhou edici „lokální“ limitované kolekce plavek ve spolupráci se značkou Cover Me Not

Léto se blíží a dřív než se nadějeme, budeme řešit, jaké plavky k bazénu zvolit. Pokud chcete něco aktuálního, a ještě z rukou talentovaného českého dua, zkuste se zaměřit na novou variaci plavek propojující look s aktuální oděvní kolekcí alešbáry.

Celý článek

Jak nejlépe zamaskovat odrosty

Jak co nejlépe a nejrychleji zamaskovat odrosty bez velkých zásahů? A bohužel stále bez návštěvy vašeho kadeřníka? Máme pro vás několik jednoduchých tipů na účesy, které vám pomohou skrýt nežádoucí odrosty.

Celý článek

Must have: květen ve znamení splynutí s přírodou

Tíhnete k přírodě? V těchto dnech možná víc než kdy dřív. My vlastně také, proto jsme květnová must have zahalili do roušky přirozené krásy a pohodlí.

Celý článek

Puma přichází s novými modely tenisek

Sportovní značka Puma přichází aktuálně s několika novými modely tenisek na letošní jaro. Minimalistický styl, zvířecí motiv, ugly shoes nebo toužíte po barvách? Na své si přijde každý milovník sneakers.

Celý článek

Rozhovor s návrhářkou Darinou Ermisovou: co připravuje a jak zvládá nynější situaci?

Kabelka je součástí každodenního života většiny žen, bez ní si to ani neumíme představit! Každá kabelka je originální, praktická a krásná. Úspěšná návrhářka a dvojnásobná maminka Darina Ermisová nám představí svoji firmu a plány do budoucna.

Celý článek