dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Rozhovor s Annou Polívkovou: Na místě činu!

Přidat na Seznam.cz
Letošní opening v Tatrách si nenechala ujít ani Anna Polívková, která zároveň uvedla premiéru filmu Žena na vrcholu natočeném na místním Chopku. Ve svém nabitém programu si na nás udělala několik minut času, aby nám prozradila, co pro ni znamená móda a jak je na tom se zimními sporty.

Ve filmu Špindl měla vaše role spíše luxusní módu nežli funkční. Vy osobně dáváte přednost čemu?

Já mám ráda, když dokáže značka splnit nejlépe obojí. Mám ráda staré věci, které mám vyzkoušené a na ty nedám dopustit a mám je i několik let, takže se neřídím úplně nejnovějšími výstřelky. Měla jsem jedno období, kdy jsem si nekupovala nic, protože jsem používala hrozně malou část šatníku. Dala jsem si proto stopku a snažím se objevovat, co tam vůbec mám za poklady.

Takže jste se pustila do takové zimní čistky šatníku?

Přesně tak. Snažím se recyklovat. Věci buďto dám do butiku nebo na charitu. Vždycky, když mám čas, tak si kousky postupně rozvěsím a rozmyslím si, co s nimi. Nakupuji, co nejméně. Třeba naposledy jsem si koupila oboustrannou zimní sukni, protože mi to přišlo geniální, a je to navíc od české firmy. Mám ráda, když jsou zkrátka věci multifunkční, že se dají nosit ve dne i v noci.

Skládáte si outfity sama nebo někdy vyhledáte odbornou pomoc stylisty?

Bohužel vše si skládám sama! (smích) Ještě k tomu to dělám úplně na poslední chvíli. Jednou jedinkrát jsem snad měla jedničku od módní policie a volala mi to maminka. „Ančo, máš jedničku,“ radovala se mi do telefonu. To jsem tenkrát měla košili na míru a k tomu jsem měla sukni z neoprenu. Byla obrovská a udělalo mi to velkou radost. A ta snad byla i z nějakého second handu.

Vy jste se dnes vrátila na místo činu. Tady jste natáčela film Žena na vrcholu. Máte k Tatrám po natáčení jiný vztah? Vracíte se sem častěji?

Rozhodně ano! Já jsem tady hrozně spokojená. Na vrcholku Chopku jsem trávila čas i po natáčení. Probouzela jsem se tam na tom vršku a byl to pokaždé neuvěřitelný zážitek. Chvílemi jsem měla pocit, že tady zůstanu a budu pracovat někde na sjezdovce.

Jste po natáčení otužilejší, když jste trávila čas na vrcholu, kde byl neustále mráz?

Já jsem byla otužilá docela již předtím . Ráda chodím ven, takže jsem byla na Chopku jako ryba ve vodě. 

A Vy ráda lyžujete? Ve filmu jste totiž na lyžích vůbec nebyla…

Já právě moc ráda lyžuji! Loni jsem dokonce objevila krátké lyže. Ty jsou takové rychlejší, hbitější a skladnější. Mám je tak pořád v autě a jsou mi k dispozici kdykoliv.

Tatry mountain resorts

 

Přidat na Seznam.cz
ROZHOVOR ANNA POLÍVKOVÁ TATRY JASNÁ NÍZKÉ TATRY MÓDA

Související články

Česká značka CityZen přináší chytrá trika, která neušpiníte ani nepropotíte

Tyhle trička nadchnou každého praktického člověka. Pot na nich neuvidíte, neušpiníte je, nemačkají se a nemění barvu ani tvar, navíc snižují tělesný zápach.

Celý článek

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

Rozhovor s Ilonou Bittnerovou, která je velice uznávaná v oblasti ženské menstruace

Jako první do ČR přivezla a představila na trhu menstruační kalíšky. U toho nezůstala a nyní je specialistkou na všechny možné pomůcky od menstruačních kalhotek, mořských hub a jiných udržitelných ekologických potřeb.

Celý článek

Zuzana Machorková: Šijeme i nové modely z materiálů po babičce, udržitelnost je pro nás důležitá!

Prosadit se v malé vesničce 25 kilometrů severně od Brna není zrovna snadný úkol. Módní salon Zuzany Machorkové to však zvládá na jedničku i v této době.

Celý článek

Stručný průvodce mixováním vzorů podle stylistky Alžběty Mátyásové

Milujete vzory a nejraději je nadivoko mixujete? Naučte se kombinování vzorů od profesionální stylistky. I zdánlivý řád dodá vašemu outfitu potřebný šmrnc.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

Fashion Must have: únor v závoji lásky k sobě i druhým

K únoru neodmyslitelně patří svátek všech zamilovaných, často však zapomínáme sami na sebe. Začněte nový měsíc s myšlenkou obdarování sebe i svých blízkých.

Celý článek

Probuďte v sobě šelmu a staňte se silnou, nezávislou a nespoutanou ženou, jako Nikol Švantnerová

Nová tréninková kolekce PUMA UNTAMED přináší ženám nový pohled nejenom na sport jako takový, ale také na to, jak vynaložit se svou energií a probudit v sobě divokou kočku jako například Nikol Švantnerová.

Celý článek