dnes je 05.04.2020 a svátek má Miroslava

Rozhovor s Annou Polívkovou: Na místě činu!

Přidat na Seznam.cz
Letošní opening v Tatrách si nenechala ujít ani Anna Polívková, která zároveň uvedla premiéru filmu Žena na vrcholu natočeném na místním Chopku. Ve svém nabitém programu si na nás udělala několik minut času, aby nám prozradila, co pro ni znamená móda a jak je na tom se zimními sporty.

Ve filmu Špindl měla vaše role spíše luxusní módu nežli funkční. Vy osobně dáváte přednost čemu?

Já mám ráda, když dokáže značka splnit nejlépe obojí. Mám ráda staré věci, které mám vyzkoušené a na ty nedám dopustit a mám je i několik let, takže se neřídím úplně nejnovějšími výstřelky. Měla jsem jedno období, kdy jsem si nekupovala nic, protože jsem používala hrozně malou část šatníku. Dala jsem si proto stopku a snažím se objevovat, co tam vůbec mám za poklady.

Takže jste se pustila do takové zimní čistky šatníku?

Přesně tak. Snažím se recyklovat. Věci buďto dám do butiku nebo na charitu. Vždycky, když mám čas, tak si kousky postupně rozvěsím a rozmyslím si, co s nimi. Nakupuji, co nejméně. Třeba naposledy jsem si koupila oboustrannou zimní sukni, protože mi to přišlo geniální, a je to navíc od české firmy. Mám ráda, když jsou zkrátka věci multifunkční, že se dají nosit ve dne i v noci.

Skládáte si outfity sama nebo někdy vyhledáte odbornou pomoc stylisty?

Bohužel vše si skládám sama! (smích) Ještě k tomu to dělám úplně na poslední chvíli. Jednou jedinkrát jsem snad měla jedničku od módní policie a volala mi to maminka. „Ančo, máš jedničku,“ radovala se mi do telefonu. To jsem tenkrát měla košili na míru a k tomu jsem měla sukni z neoprenu. Byla obrovská a udělalo mi to velkou radost. A ta snad byla i z nějakého second handu.

Vy jste se dnes vrátila na místo činu. Tady jste natáčela film Žena na vrcholu. Máte k Tatrám po natáčení jiný vztah? Vracíte se sem častěji?

Rozhodně ano! Já jsem tady hrozně spokojená. Na vrcholku Chopku jsem trávila čas i po natáčení. Probouzela jsem se tam na tom vršku a byl to pokaždé neuvěřitelný zážitek. Chvílemi jsem měla pocit, že tady zůstanu a budu pracovat někde na sjezdovce.

Jste po natáčení otužilejší, když jste trávila čas na vrcholu, kde byl neustále mráz?

Já jsem byla otužilá docela již předtím . Ráda chodím ven, takže jsem byla na Chopku jako ryba ve vodě. 

A Vy ráda lyžujete? Ve filmu jste totiž na lyžích vůbec nebyla…

Já právě moc ráda lyžuji! Loni jsem dokonce objevila krátké lyže. Ty jsou takové rychlejší, hbitější a skladnější. Mám je tak pořád v autě a jsou mi k dispozici kdykoliv.

Tatry mountain resorts

 

Přidat na Seznam.cz
ROZHOVOR ANNA POLÍVKOVÁ TATRY JASNÁ NÍZKÉ TATRY MÓDA

Související články

Kožené rukavice nebo kápě aneb největší podzimní trendy z přehlídkových mol

Je sice teprve jaro, ale návrháři před nedávnem představili své kolekce na podzim a zimu 2020/2021. Je tedy načase zrekapitulovat si, jaké módní trendy designéři nastolili. 

Celý článek

Módní inspirace: Denimová sukně v hlavní roli

Možná vás překvapí na kolik způsobů lze denimovou sukni nosit. Hodí se na formální denní schůzky, jako super street stylový kousek, ale také poslouží jako čistá elegance.

Celý článek

Jak se obléknout na video meeting

I když je situace u nás i ve světě velmi vážná, jsou chvíle, kdy musíme pracovat na plné obrátky, a dnes rozhodně více než kdy dříve pomocí videohovorů. Víte, jak se na takový online meeting obléknout? My jsme se zeptali osobní stylistky Alžběty Mátyásové.

Celý článek

Udržitelná móda: značky o kterých musíte vědět

Šatník bez viny díky zdánlivě malým detailům, které jsou ovšem velkými kroky pro svět. Udržitelnost již není pro spoustu značek cizím slovem. Vybrali jsme jich několik, pro které je toto téma zásadní. 

Celý článek

Jaro přichází a s ním krásné barvy a nové trendy

Co bude v hlavní roli nejvíce trendy a na co se můžete těšit tento rok? Výběr je opravdu velký. Začneme zlehka limetkovými barvami přes bílé kostýmky, retro až po zajímavé volánky.

Celý článek

JARNÍ KOLEKCE H&M CONSCIOUS EXCLUSIVE

Poetická krása a cirkulární inovace. Heslo jarní kolekce H&M Conscious Exclusive. Využití udržitelných procesů a inovativní výroby zabalených do nádherných materiálů a ženských střihů.

Celý článek

Jak koronavirus mění módní průmysl

Ještě před několika týdny bylo otevřené zákulisí několika módních přehlídek. Dnes, o pouhý měsíc později, nepředstavitelná věc. Koronavirus COVID-19 zastavil život téměř celého světa. Jaký dopad to má nyní na módní průmysl?

Celý článek

Značka Vans vytvořila kolekci podporující děti s autismem

Část výtěžku z této kolekce obuvi a oděvů bude věnována skupině lidí, kteří učí jízdě na skateboardu ty nejmenší, kteří mají autismus.

Celý článek