dnes je 17.06.2019 a svátek má Adolf

Rozkvetlé vinice a lesy na šatech Marchesa jsou fantastickým snem

Přidat na Seznam.cz
Známá značka večerních šatů z New Yorku nezklamala. Kolekce se dá popsat jako nádherný výlet do říše fantazie italských zahrad, vinic a lesů. 

Skvosty v každém ženském šatníku

Marchesa navrhuje a šije sezónu co sezónu překrásné vyšívané róby, které se hodí především na oficiální společenské akce. Ne všechny ženy však potřebují právě večerní toaletu. Proto se Marchesa zamyslela a přišla s efektivním řešením. Nyní se vedle snových šatů hodných označení Haute Couture objevily i vyšívané halenky, kalhoty a šaty na denní nošení. Skvostné delikátní zdobení je zrcadlově umístěno na obou stranách šatů a halenek. Neskutečně propracované detaily činí z oděvů unikátní kousky.

Vinná réva a kapradí

Tématem výšivek byly vinice a les. Podobnost s italskými vinicemi, vinnou révou či lesní kapradinou, divokými květinami a listy v přírodě je znatelná. Střihy šatů jsou od klasických tvarů A až po sexy siluety často vzadu zakončené mašlí nebo jiným zajímavým propletením látky. Třpytivé zdobení je též velmi propracované a decentní. Vynikne hlavně v černo bílé části kolekce. Barevné šaty jsou většinou v tónech jedné barvy a doplněné 3D výšivkami, ručně malovanými detaily přímo na látku, krajkou, jemnými volánky a trend sezóny: peříčka.

Maximální krása

Kouzlo značky Marchesa je nyní přístupné i pro denní nošení díky praktičtějším kouskům šatníku. Maximální zdobení jako výšivky a krajka může být tedy nošeno i v pracovních dnech, kdy je upraveno na decentní a únosnou míru pro denní světlo. Novinku od této značky jistě ocení zákaznice i nová klientela. Americká značka Marchesa ví, jak potěšit ženy po celém světě. Jejich návrhy jsou fantazií mnoha ženských duší. 

Zdroj; vogue.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MARCHESA NYFW 2019 VEČERNÍ ŠATY ZDOBENÍ NÁDHERA

Související články

Ukrajinská módní značka KSENIA SCHNAIDER dobývá Evropu

Protichůdné rysy kolekce v myšlence post-sovětské mentality a eklektického plážového oblečení vytvořilo kolekci, kterou sourozenecké duo Ksenia a Anton Schnaider představuje se vší hrdostí.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Letní kolekce značky TEG přináší minimalismus, který si maximálně užijete

Návrhářské duo Alexandra Pavalová a Ivana Šafránková přináší letní kolekci plnou elegance, pohodlí a tlumených barev.

Celý článek

Fotky k nové kolekci Aleny Wilson vznikaly na hradeckém letišti

Luxusní helikoptéry, modelky coby reálné ženy a kolekce s názvem „Real Beauty 2019“ přináší další kolekci návrhářky Aleny Wilson, která upřednostňuje propagaci zdravého životního stylu.

Celý článek

Letní kolekci brýlí Burberry dominoval moderní a nadčasový design

Módní dům Burberry pod vedením kreativního ředitele Riccarda Tisci představil novou letní kolekci slunečních brýlí. Sbírce dominovaly extravagantní i minimalistické brýle rozmanitých tvarů a různě širokých obrouček. 

Celý článek

Designové vychytávky na červen

Měsíc červen nám přináší první horké dny a příroda rozkvétá v sadech i zahradách. Počasí nám konečně dovoluje vyrazit do ulic v letních šatech a prodyšné obuvi. Co nabízejí čeští designéři?

Celý článek

Nová kolekce Carolina Herrera byla inspirovaná Latinskou Amerikou

Wes Gordon je kreativním ředitelem módního domu Carolina Herrera již rok. Gordonovi se podařilo vystihnout v nejnovější kolekci všechny kódy značky - eleganci, romantiku, barevnost a hravost. 

Celý článek

CATCH ME! je kolekce české značky LEEDA pro ženy, které ožívají v noci!

Patříte-li mezi ženy, které přes den spořádaně sedí v kanceláři, zatímco v noci ožívá jejich skutečné já, pak vás CATCH ME! kolekce osloví dvojnásob.

Celý článek