dnes je 28.02.2021 a svátek má Lumír

Rozkvetlé vinice a lesy na šatech Marchesa jsou fantastickým snem

Přidat na Seznam.cz
Známá značka večerních šatů z New Yorku nezklamala. Kolekce se dá popsat jako nádherný výlet do říše fantazie italských zahrad, vinic a lesů. 

Skvosty v každém ženském šatníku

Marchesa navrhuje a šije sezónu co sezónu překrásné vyšívané róby, které se hodí především na oficiální společenské akce. Ne všechny ženy však potřebují právě večerní toaletu. Proto se Marchesa zamyslela a přišla s efektivním řešením. Nyní se vedle snových šatů hodných označení Haute Couture objevily i vyšívané halenky, kalhoty a šaty na denní nošení. Skvostné delikátní zdobení je zrcadlově umístěno na obou stranách šatů a halenek. Neskutečně propracované detaily činí z oděvů unikátní kousky.

Vinná réva a kapradí

Tématem výšivek byly vinice a les. Podobnost s italskými vinicemi, vinnou révou či lesní kapradinou, divokými květinami a listy v přírodě je znatelná. Střihy šatů jsou od klasických tvarů A až po sexy siluety často vzadu zakončené mašlí nebo jiným zajímavým propletením látky. Třpytivé zdobení je též velmi propracované a decentní. Vynikne hlavně v černo bílé části kolekce. Barevné šaty jsou většinou v tónech jedné barvy a doplněné 3D výšivkami, ručně malovanými detaily přímo na látku, krajkou, jemnými volánky a trend sezóny: peříčka.

Maximální krása

Kouzlo značky Marchesa je nyní přístupné i pro denní nošení díky praktičtějším kouskům šatníku. Maximální zdobení jako výšivky a krajka může být tedy nošeno i v pracovních dnech, kdy je upraveno na decentní a únosnou míru pro denní světlo. Novinku od této značky jistě ocení zákaznice i nová klientela. Americká značka Marchesa ví, jak potěšit ženy po celém světě. Jejich návrhy jsou fantazií mnoha ženských duší. 

Zdroj; vogue.com

Přidat na Seznam.cz
NÁVRHÁŘI MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA MARCHESA NYFW 2019 VEČERNÍ ŠATY ZDOBENÍ NÁDHERA

Související články

Denisa Nová: Má nová kolekce je elegantní, vyrovnaná a klidná

Hledání vnitřního klidu, zejména v této době, našla česká návrhářka Denisa Nová ve své aktuální kolekci. S klidem asijského bojovníka se v chaosu pohybuje elegantně a s jistotou.

Celý článek

Připravuji rozličné projekty s lokálním, historickým, etickým i ekologickým přesahem, říká majitelka české značky LAHO

Česká oděvní značka LAHO nyní připravuje  snímky sametových modelů, které jsou nafoceny na známých českých ženách Natalii Debnárové, Karolíně Kopíncové a Lucii Van Koten.

Celý článek

Vaši podporu potřebuji nejen já, ale i ostatní české značky, říká česká návrhářka Lucie Marková

Zákazníci nenakupují, návrháři proto netvoří. Čeští designéři šijí jen roušky. Textilní průmysl v podstatě nic jiného neprodává. Pojďte to změnit tím, že uděláme radost sobě i jim.

Celý článek

Mystická Dior haute couture kolekce byla inspirovaná tarotovými kartami

Maria Grazia Chiuri se při vytváření nové kolekce inspirovala tarotovými kartami. Výsledkem je tajemná kolekce plná historických odkazů módního domu Dior.

Celý článek

Zuzana Machorková: Šijeme i nové modely z materiálů po babičce, udržitelnost je pro nás důležitá!

Prosadit se v malé vesničce 25 kilometrů severně od Brna není zrovna snadný úkol. Módní salon Zuzany Machorkové to však zvládá na jedničku i v této době.

Celý článek

Kolekce Number 5 české značky Talabaya je reakcí na dnešní komplikovanou dobu

Návrhářka Mirka Talavašková přináší novou kolekci, která je částečně zaměřena na sportovně elegantní vzhled, který perfektně využijeme v rámci home office.

Celý článek

Haute Couture kolekce módního domu Fendi měla hvězdné obsazení

Novým kreativním ředitelem Fendi je jednačtyřicetiletý Kim Jones. Jarní a letní kolekce je tak jeho první, kterou v rámci couture kolekcí veřejnosti předvedl. 

Celý článek

TRACE COLLECTIVE JE ZÁŘNÝM PŘÍKLADEM LUXUSNÍ UDRŽITELNÉ MÓDY

Trace Collective je značka, která se do posledního detailu snaží být co nejvíc šetrná k přírodě, aniž by utrpěla estetická funkce oblečení.

Celý článek