dnes je 03.06.2020 a svátek má Tamara

Ruční napařovač prádlo dezinfikuje, zbaví ho pachů a perfektně upraví za pár vteřin

Přidat na Seznam.cz
Už žádné nežádoucí záhyby na oblečení! Je tu snadné řešení, jak si za 15 vteřin upravit pomačkanou halenku, košili nebo třeba vlněný kabát!

A nejsou to jen sklady a nerovnosti, se kterými si ruční napařovač Tefal Access Steam Pocket hravě poradí. Zvládne toho mnohem více, například oblečení zbaví pachů od kouře či jídla, navíc ho účinně napaří díky 1300 W s parním výkonem 19g/min., a do třetice oblečení vydezinfikuje, a to bez potřeby žehlícího prkna.

Napařovač oděvů se bezstarostně postará o všechny typy tkanin, ať už máte v šatníku kousky z nejjemnějšího hedvábí nebo třeba kolem sebe v domácnosti povrchy z juty.

Napařovač je ke své činnosti připraven rovněž za pouhých 15 vteřin, to je doba, za jakou se stačí po zapnutí nahřát. To znamená, že své oblečení máte vyžehlené, dezinfikované a zbavené pachů vcukuletu.

Jistě vás potěší elegantní a kompaktní design, který má skládací hlavu a je tedy vhodný i na cestování, protože nezabere moc místa, body navíc má značka Tefal i za ultra lehkou konstrukci. A co víc? Napařovač Tefal Access Steam Pocket má funkci automatického vypnutí, takže se nemusíte bát, zda jste ho vypnuli, nebo ne.

Vaše oblečení proměníte v upravené a voňavé díky ručnímu napařovači během chvilky, což vám ušetří spoustu času i stresu, který často při zjištění nevyžehlené halenky či košile máte. Zkuste si dopřát tento luxus, uvidíte, že si ho rychle oblíbíte a budete jeho funkce využívat prakticky denně.  

tefal.cz

Přidat na Seznam.cz
DESIGN NÁKUPY A OBCHOD TEFAL NAPAŘOVAČ NAPAŘOVAČ OBLEČENÍ TEFAL ACCES STEAM POCKET ŽEHLENÍ

Související články

Designový speciál: Čím si usnadnit život v kuchyni

Napadlo vás někdy, kolik času trávíme každý den v kuchyni? Právě proto bychom se v ní měli cítit dobře. Jak si poradit s malým prostorem a co vám v kuchyni usnadní život?

Celý článek

Must have kousky v bytovém textilu

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak důležité je cítit se doma dobře? Je to ten pocit, který po příchodu cítíte jako první. Ten pocit, na který se těšíte, už když jdete z práce domů. A víte, co tento pocit umocňuje? Krásný bytový textil.

Celý článek

Designový speciál: V ložnici si dejte záležet zejména na osvětlení

V druhém dílu designového speciálu jsme si pro vás připravili pár tipů, jak změnit vaši ložnici k nepoznání. Nebo také rady, jak ji postavit od základů, na čem si dát záležet a na co nezapomenout.

Celý článek

Bývalý domov herečky Meg Ryan v San Francisku je na prodej za 19,95 milionů dolarů

Slavná herečka tento luxusní domov sdílela se svým tehdejším manželem Dennisem Quaidem. Dům v San Francisku navrhl před více než sto lety Samuel Newsom a nabízí panoramatický výhled na Alcatraz. Nyní je na prodej za horentní sumu.

Celý článek

Nová kolekce hedvábných šátků Silky Gang provází pohádky O Malence a O Zlaté rybce

Hedvábné šátky české značky Silky Gang již delší dobu odráží několik pohádkových motivů. Mezi nimi i dva nové, zcela elegantní a jemné motivy, které podtrhnou duši žen i mužů.  

Celý článek

Jak nakupovat oblečení online jako profesionál?

Sociální izolace nás staví před nové výzvy a možnosti a směřuje nás více než kdy jindy do virtuálního světa online nákupů. Jak ale nakupovat chytře, bezpečně a ekonomicky?

Celý článek

Oblečení plné oblíbené vůně i neuvěřitelná síla páry

Jednou rukou během několika vteřin zvládnete zničit až 99,9 % bakterií, a ještě své prádlo provonět svým oblíbeným parfémem.

Celý článek

Designový speciál: Proměna obýváku v pár krocích

Jestli vám v těchto dnech zbývá trochu času navíc, můžete ho investovat do úprav interiéru. Jak na to, jsme se zeptali interiérové designérky Kateřiny Šindelářové.

Celý článek